به گزارش افکارنیوز،

شرکت های قالیشویی بیشماری در تهران مشغول فعالیت هستند که مطمئنا نسبت به کیفیت و خدمات آنها اطلاعی ندارید و مایل هستید بهترین قالیشویی تهران را پیدا کنید و شستشوی قالی های دستباف و ماشینی خود را به آن بسپارید. 

شرکت قالیشویی تهران از دستگاه های مکانیزه و بروز ترین تجهیزات برای شستشوی قالی استفاده می نماید و با دارا بودن شعبه های مختلف در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران آماده خدمت رسانی به همه شهروندان تهرانی می باشد.

ویژگی های قالیشویی تهران

• ارائه خدمات به همه ی مناطق تهران : قالیشویی در سعادت آباد، قالیشویی در غرب تهران، قیطریه، پاسداران، پونک، شهران، فرمانیه، راه آهن، چیتگر، جنت آباد و دیگر مناطق  
• استفاده از مواد شوینده مناسب و قوی: از مواد شوینده ی مناسب که به بافت و تاروپود فرش، مبلمان و موکت شما آسیب نمی رساند در این قالیشویی استفاده می شود.
• قیمت منصفانه مطابق با نرخ اتحادیه : قیمت های قالیشویی تهران مطابق با نرخ اتحادیه و بسیار منصفانه است.
• استفاده از دستگاه ها و تجهیزات بروز: برای شستشو و همچنین خشک کردن قالی از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات استفاده می گردد.
• مشاوره رایگان در زمینه شستشوی فرش و قالی: به صورت تلفنی می توانید سوالاتتان در زمینه شستشوی فرش و قالی را از کارشناسان قالی شویی بپرسید.
• دارای کارکنان مجرب و کارآزموده: شرکت قالیشویی تهران با استخدام کارکنان مجرب و متعهد سعی کرده در جلب رضایت شما عزیزان گاهی بردارد.
• تحویل فوری : قالیشویی تهران در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما را تحویل و در سریعترین زمان ممکن آن را به شما عودت میدهد. 

وقتی شما با قالیشویی تهران تماس میگیرید ، این شرکت یک تیم مشاوره دهنده در اخیتار شما قرار می دهد تا شما عزیزان را با تمام مراحل کار ما آشنا کند . در ادامه قیمت قالیشویی شما نیز طبق اتحادیه محاسبه می شود و در صورت تمایل زمان تحویل قالی ها از سوی شما تعیین می شود و ما تیم خود را  جهت دریافت قالی های شما به محل اعزام می کنیم.

قالیشویی ما جهت دریافت و تحویل فوری فرش های شما عزیزان در سراسر تهران ، چهار خودرو در شمال تهران ، غرب تهران ، جنوب تهران و شرق تهران مستقر کرده است تا در اتلاف وقت شما عزیزان صرفه جویی شود.

می توانید بهترین خدمات تخصصی قالیشویی را از شرکت قالیشویی تهران به صورت تلفنی از طریق شماره تلفن های درج شده در وب سایت دریافت نمایید. شرکت قالیشویی تهران، فرش و قالی شما را درب منزل تحویل می گیرد و درب منزل به شما تحویل خواهد داد. بنابراین اگر به دنبال یک قالیشویی تمام مکانیزه و بروز با مجرب ترین پرسنل و مناسب ترین قیمت در تهران هستید حتما به وب سایت شرکت قالیشویی تهران مراجعه نمایید.

وب سایت ما : washtehran.ir

 

 

E3829A9F-CA5F-46DC-A580-3896FEB50A32 043A49FF-0346-41EC-AAB4-F971122A00F0 868E1B50-E831-44A8-9FFD-278290F43503