به گزارش افکارنیوز، تور استانبول در ایام کریسمس چیزی شبیه به قدم زدن در خیابان های ایران در اسفند ماه است که مردم در جنب و جوش خرید عید هستند. به همان سردی و به با همان حرارت و خوشحالی بی وصف اما در کشوری دیگر که فرهنگی دوگانه و تاحدودی شبیه به ایران دارد.

تور استانبول تنها سفری است که در ترکیه می توانید آیین شب کریسمس را مشاهده کنید به دلیل اینکه کشور ترکیه مسلمان نشین است جشن سال نو آنها در واقع روزهای اولیه ژانویه می باشد اما در شهری همچون استانبول از چند روز قبل در کلساها و خیابانهای معروف جشن کریسمس برپاست.

هتل استانبول خود را نزدیک به خیابانهایی که کلیساها  در آن وجود دارد و یا خیابان هایی همچون فاتیح، استانبول، بی اغلو، تکسیم رزرو کنید تا بیشتر لذت ببرید.

تور استانبول و حضور در کلیسای سنت پادوای آنتونی که در خیابان استقلال قرار دارد تنها در ایام کریسمس مهیج و دیدنی است و در سایر ماههای سال تنها بازدید است تاریخی! مراسم کریسمس از ساعت 8 شب شروع میشود و می توانید در آن حضور داشته باشید. کلیسای قدیمی تر و مجاور همین کلیسا نیز همین برنامه را در ساعت 8 شب برگزار می کند.

تور استانبول با تعدد پاپا نوئل هایی که در خیابان ها قدم می زنند تا نمادی از شادی باشند نیز بسیار دیدنی است حال تصور کنید خوش شانس باشید در این بین برف شروع به باریدن نماید. بهترین احساس، مناظر و عکس ها و خاطره ها در انتظار شماست.

تور استانبول

 هتل استانبول و همجواری آن با بسفر و دید اتاق شما به منظره های آتیش بازی بر فراز پل بسفر ، از مزیت هایی است که در سفر زمستانه خود به شهر استانبول نصیبتان می شود.

تور استانبول شب اول ژانویه می تواند یک خوش شانسی بزرگ به شما هدیه دهد، قرعه کشی بزرگ سالانه در این شب که تمام افراد می توانند در آن شرکت کنند و در صورت خوش شانسی 55 میلیون لیر برنده شوند.

هتل استنبول

تور استانبول در زمستان به خصوص در ایام ژانویه از پر شور ترین زمان ها برای تجربه ای بی نظیر است. سرمای این ماه با گرما و حرارت مردم شهر خنثی می شود و دیدن آداب و رسوم جشن سالانه برایتان جالب است. پوشیدن لباسهای قرمز، مهمان نوازی ها، جمع های خانوادگی که در حال داد و ستند هدیه هستند و... همگی لبخند زیبایی به لبتان هدیه می دهد.

تور1

تور استانبول و قدم زدن در خیابان بی اغلو در نیمه های شب و آن هم در ایام جشن ژانویه حس شعف را انتقال م یدهد. افرادی که برای بردن برکت به خانه خود از خانه خارج می شوند و آدابی خاص را اجرا می کنند. کنسرت ها، جشن ها، تئاترها، کافه های شلوغ، موسیقی های محلی، چراغانی خیابان ها، آتش بازی همگی از دیدنی های دنیا هستند.

هتل استانبول و موقعیت مکانی آن در ایام جشن و شادی بسیار اهمیت دارد و مهم است که در مرکزیت شلوغی ها و تردد اغلب شهروندان قرار داشته باشد تا از زیبایی های چنین شب هایی لذت ببرید.

جهت رزرو هتل های استانبول و یا تور استانبول با شماره تلفن ٢۵٩١٧٩۵۰-۰٢١ و یا ٣٨۰٩۵-۰۵١ ویا به سایت https://istanbulyar.com مراجعه فرمایید