کیش از نظر مفهوم لغوی به معنای تیردان یا ترکش است. این نام به این دلیل برای کیش انتخاب شده است که وقتی مردم بر روی بلندی های اطراف می ایستادند، جزیره کیش را مانند تیری که در ترکش باشد می دیدند. در زمان هخامنشیان، اشکانیان و همچنین ساسانیان، جزیره کیش تحت تسلط ایران قرار داشته است و با گسترش اسلام بدست امویان قرار گرفت

آب و هوای کیش

آب و هوای  کیش گرم و خشک و تحت تاثیر آب و هوای بیابانی می باشد. کیش دارای تابستانی گرم و طولانی و زمستانی ملایم و کوتاه می باشد. بطور کلی آب و هوای کیش تحت تاثیر توده های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی، متعادل بوده و خشک و کم باران می باشد. عمده بارندگی در کیش بصورت رگباری و سیلابی در ماه های زمستان اتفاق می افتد. مقدار رطوبت  کیش در تابستان بسیار بالا می باشد و گاها در بعضی از روزها به صد در صد می رسد. کیش بدلیل قرارگیری در منطقه خشک و صحرایی، روزهای بسیار سرد و یخبندان ندارد.

بهترین زمان سفر به کیش از نظر آب و هوا

بهترین زمان سفر به  کیش از نظر آب و هوایی در فصل زمستان (اول دی تا آخر اسفند) می باشد زیرا که در این ماه ها، آب و هوای  کیش بسیار مطبوع و لطیف است

1470464711_amigogasht_kish_b_8

لیست هتل های کیش

برای رزرو هتل های کیش میتوانید گزینه های مختلف را ببینید و با مقایسه امکانات، قیمتها، موقعیت جغرافیایی و نظرات کاربران، مناسبترین هتل را انتخاب کنید.

تور کیش

خرید تورهای ارزان کیش تابستان 98 با بهترین قیمت. مقایسه و خرید تور کیش 98 با هتلها و قیمتهای مختلف کلیک کنید.

 

قیمت تور کیش بستگی به زمان سفر شما دارد.به طور مثال قیمت تور کیش آخر هفته به نسبت اول هفنه گران تر میباشد.

 

جهت دریافت لیست تور لحظه آخری کیش و ارزان کیش با ما درارتباط باشید

netkish-net-ticket-3

بلیط چارتر کیش

قیمت بلیط چارتری کیش

در سایت تور کیش شما می توانید بصورت روزانه، انواع خدمات در زمینه قیمت بلیط کیش اعم از بلیط چارتر کیش، بلیط لحظه آخری کیش را دریافت نمایید.

تفریحات و سرگرمی های کیش

تفریحات کیش

تفریحات کیش به دو دسته تقسیم می گردند. دسته اول شامل آن دسته از تفریحات کیش می شوند که مربوط به تفریحات دریایی کیش و تفریحات دریایی کیش  می باشند؛ نظیر کشتی های تفریحی، غواصی، جت اسکی و ... . دسته دوم شامل آن دسته از تفریحات کیش است که مربوط به تفریحات غیر دریایی کیش می باشند؛ نظیر سافاری، دوچرخه سواری در پیست، بولینگ و ... . در این مطلب سعی شده است تا ضمن معرفی پرطرفدارترین و معروفترین تفریحات کیش، توضیحی راجع به هریک از آنها نیز داده شود.

تم پارک آبی جزیره کیش

کشتی های تفریحی کیش

غواصی در کیش

سافاری کیش

جت اسکی در کیش

کیبل اسکی در کیش

پاراسل کیش

مرکز تفریحات دریایی کیش

دوچرخه سواری در کیش

تنیس در کیش

پلاژ آقایان در کیش

پلاژ بانوان در کیش

بولینگ کیش

پینت بال کیش