اجاره تلویزیون ال ای دی  یک عامل مهم در انتقال پیام مورد نظرتان به مخاطب در نمایشگاه می باشد. تلویزیون  ای ای دی شهری  نمایشگاهی این روزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و اکثر کسب و کار ها برای نمایش محصولات و خدمات خود از آنها استفاده می کنند. این تلویزیون ها در نمایشگاه ها علاوه بر قدرت اطلاع رسانی در غرفه های نمایشگاهی جهت دکوراسیون بهتر و ارتباط سمعی بصری بین بازدیدکنندگان از غرفه های نمایشگاهی ایجاد می کند.

تلویزیون های شهری  نمایشگاهی انواع گوناگونی دارند ولی کاربرد همه آنها یکسان است و آن جذب مخاطب برای کسب و کار شما می باشد. تلویزیون های شهری ال ای دی  از کنار هم قرار گرفتن پنل های ال ای دی که هر یک به اندازه 1 متر مربع می باشد تشکیل شده اند.

درب اتوماتیک ماندگار

درب اتوماتیک و درب اتوماتیک شیشه ای از مهمترین بخش های فعالیت گروه تولیدی درب ماندگار می باشد. این شرکت با تجربه 20 سال و سابقه درخشان در انجام پروژه های درب اتوماتیک ملی توانسته جایگاه ویژه و درخشانی در این بازار بدست آورد.

گروه درب اتوماتیک ماندگار دارای نمایندگی انحصاری و همکاری  با شرکت های اروپایی مانند DITEC , ERREKA  اسپانیا در زمینه تخصصی درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک ریلی ، درب های بیمارستانی می باشد که با بهره گیری از پرسنل و مهندسین مجرب و آموزش دیده از معتبرترین شرکت های فعال در این صنعت می باشد.

گروه شرکت های درب اتوماتیک ماندگار علاوه بر داشتن نمایندگی انحصاری از شرکت های معتبر اروپایی اقدام به تولید بخش هایی از لوازم و ملزومات و قطعات درب های اتوماتیک نموده است که با توجه به تیم فنی مهندسی توانمند در این زمینه قطعات و لوازم یدکی موتور های درب اتوماتیک را به راحتی طراحی و تولید می نماید.شرکت درب اتوماتیک ماندگار دارای خدمات پس از فروش منحصر به فرد و سرویس های دوره ای درب های نصب شده را دارد که کارشناسان این شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات خود را بر روی درب های نصب شده اتوماتیک شیشه ای انجام می دهد.

 

گروه درب اتوماتیک ماندگار با بیش از 20 سال سابقه ، در زمینه اجرای درب اتوماتیک شیشه ای ، دربهای اتوماتیک کرکره ای صنعتی و فروشگاهی، درب سریع بالا رونده ، تجهیزات حمل و بارگیری ،  انواع مختلف دربهای اتوماتیک پارکینگی ، راه بند ، سیستمهای حفاظتی و مدار بسته فعال می باشد.

درب اتوماتیک

با انتخاب مناسب در نوع درب اتوماتیک در واقع امنیت و اطمینان ساختمان شما به نحو احسن حفظ خواهد شد . در هنگام انتخاب درب اتوماتیک مورد نظر نباید فقط بر جنبه زیبایی آن تاکید داشته باشیم و همواره باید جوانب اساسی تر را نیز در نظر بگیریم که بیشترین توجه در این زمینه باید مسئله ی امنیت درب های اتوماتیک باشد. در نصب درب اتوماتیک باید به چند عامل توجه شود : توجه به اندازه و وزن درب مورد نظر، توجه به فضایی که در دسترس داریم،  توجه به بیرونی یا داخلی بودن مکان مورد نظر برای نصب درب،  نوع ساختمان مورد نظر برای انتخاب درب اتوماتیک برای مثال میتوانیم از عوامل زیر کمک بگیریم : تعداد دفعاتی که از درب اتوماتیک استفاده میشود . مدت زمانی که طول می کشد تا درب اتوماتیک مورد نظر ما به طور کامل یک بار باز و بسته شود . جریان ترافیک ساعت اوج استفاده (بار اصلی ترافیک)

درب اتوماتیک کاربرد های مختلفی دارد :

  • در مکان های خاصی مثل آزمایشگاه ، مکان های نظامی یا محل هایی که در آنها امنیت ، مهم تر از باقی موارد باشد .
  • در جاهایی که نیاز به کمتر استفاده شدن انرژی در نظر است . مانند درب هتل ، درب فروشگاه و درب بیمارستان .
  • در فضا های رفاهی مثل منازل .
  • در مکان هایی که نکات بهداشتی اهمیت دارد ، مانند آزمایشگاه و اتاق عمل .
  • در مکان های صنعتی ، برای افزایش بازخورد کارکرد نیروهای انسانی .
  • و ... .

شرکت نما رنتر از بزرگترین وارد کنندگان و اجاره دهنده تجهیزات تلویزیون شهری می باشد که توانایی فروش و اجاره تلویزیون شهری در هر ابعادی و متراژی دارا می باشد. این شرکت با برگزاری چندین پروژه بین المللی و ملی توانسته در حوزه فروش، خرید، اجاره و حتی تامین تلویزیون شهری جایگاه مناسبی را در این بازار کسب نماید. این را به جرات می توان بگوییم که تیم نمارنتر بهترین پیشنهاد را برای اجاره تلویزیون شهری و led های نمایشگاهی خواهند داد تا با کمترین قیمت بتوانید با توجه به نیازتان کیفیتی مناسب را دریافت کنید.

با چه روش و راهکار هایی می توان ترافیک سایت را افزایش داد؟

یکی از مسائلی که برای کسب و کار های دیجیتال و آنلاین بسیار حائز اهمیت است را می توان افزایش ترافیک موجود بر روی سایت دانست. اما سوال اساسی اینجاست که این افزایش ترافیک سایت تا چه حد لازم و کافی است. پاسخی که به این سوال داده می شود این است که هیچ وقت ترافیک برای شما در ذهنتان کافی نخواهد بود این طبیعت یک انسان است که همیشه خواهان شرایط بیشتر و بهتر خواهد بود. این زیاده‌خواهی شاید باعث بهبود شرایط و جوانب زندگی انسان گردد ولی واقعیت اینجاست که همیشه افزایش ترافیک سایت بر روی  طراحی سایت شرکتی بهتر نخواهد بود. بیایید به این سوال پاسخ دهیم: به چه دلیل ترافیک بیشتر بر روی وب سایت تان نیاز دارید؟ پاسخ بسیار واضح و مشخص است ترافیک بیشتر بایستی تبدیل به درآمد بیشتر و یا مشتری بیشتر گردد. بهتر است بدانید ترافیکی که منجر به ایجاد نرخ تبدیل بر روی سایت شما نشود ترافیک مفیدی نخواهد بود و بهتر است که اصلاً بر روی سایت وجود نداشته باشد!

هر آنچه پیش از این در مورد ترافیک سایت خوانده و یا دیده اید را فراموش کنید. بهتر است بدانید که شما بر روی وب سایت خود نیاز به یک ترافیک باکیفیت خواهید داشت هر نوع ترافیک این می تواند بر روی سایت مفید باشد برای به دست آوردن ترافیک با کیفیت بایستی از هزینه و زمان خود برای به دست آوردن رتبه های بالاتر بر روی نتیجه موتورهای جستجو مانند گوگل صرف کنید. اگر به دنبال به دست آوردن ترافیک با کیفیت و افزایش ترافیک بازدید کنندگان سایت  هستید تمامی شرکت ها و آژانس های تبلیغاتی که به شما قول ترافیک یک شبه می‌دهند را فراموش کنید. بهبود شرایط وب سایت مستلزم صرف زمان و برنامه ریزی است. این بدین معنی نیست که شما برای وب سایت خود و افزایش ترافیک آن نیازی به تبلیغات نخواهید داشت و یا در صورتی که اقدام به انجام تبلیغات نمایید کار اشتباهی انجام داده اید ولی دقت داشته باشید که بهتر است در ابتدا وضعیت فنی و شرایط سایت خود را برای افزایش ترافیک بهبود داده و ارتقا بخشید.