به گزارش افکارنیوز،

با گسترش فضای مجازی و اینترنت و کسب و کار های اینترنتی در میان مردم و جامعه و افزایش فرهنگ استفاده از اینترنت در کسب و کار بسیار از امور در جامعه با استفاده از اینترنت و فضای مجازی صورت میگرد. هتل و هتل آپارتمان و رزرو هتل و هتل آپارتمان و رزرو تور و بلیط قطار و هواپیما و در کل خدمات گردشگری نیز از این امر مستثنا نیستند و امروزه رزرو اینترنتی هتل و هتل آپارتمان امری بسیار رایج و گسترده در دنیا و حتی در کشورمان تبدیل شده است. وجود وب سایتی که بتواند به طور دقیق و حرفه ای این امر را پشتیبانی کند یکی از نیاز های فضای کسب و کار گردشگری امروزه می باشد.

مراکز اقامتی هر شهر نسبت به فضای گردشگری و بافت گردشگری آن شهر متفاوت می باشند. به عنوان مثال در شمال بیشتر نیاز به ویلا های کنار دریا حس میشود در تهران بیشتر هتل های نزدیک به مرکز شهر و مراکز اداری شهر و در مشهد مقدس با توجه به زیارتی بودن این شهر و وجود حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) هتل ها و هتل آپارتمان مشهد نزدیک به حرم مطهر حضرت رضا (ع) نیاز می باشد و هر چه هتل و هتل آپارتمان به حرم مطهر نزدیک تر باشد از اقبال بیشتری در بین افراد و مسافران این شهر برخوردار می باشد. مشهد مقدس به عنوان مهم ترین شهر گردشگری کشور سالانه تعداد بسیار زیادی مسافران و زائران بارگاه منور رضوی در استقبال می کند و همواره خصوصا در طول ایام پیک سال جمعیت بسیار زیادی را درخود جا میدهد.

انتخاب مراکز اقامنی مناسب و ایده آل در مشهد مقدس همواره یکی از دغدغه های زائران میباشد بطوری که هم فاصله اندکی تا حرم مطهر داشته باشد هم قیمت مناسبی داشته باشد و نیز از کیفیت و نظافت خوبی برخورار باشد و امکانات مناسبی داشته باشد و خدمات ایده ال را دراختیار مهمانان بگذارد. به دلیل اینکه انتخاب تمامی این معیار ها در طول سفر به صورت حضوری در اون مدت زمان کم تقریبا امری محال به شمار می آید و مراجعه به تمام هتل ها و دیدن امکانات و اتاق های آن ها زمان بسیار زیادی صرف میکند تازه شاید باز هم نتوان به انتخاب درستی دست یافت علاوه بر این ممکن است بسیار هتل و هتل آپارتمان های مشهد ظرفیت نداشته باشند وظرفیت کامل را از قبل رزرو داشته باشند انتخاب هتل مشهد و هتل آپارتمان مناسب در مشهد بصورت حضوری کار بسیار سخت و زمان بر می باشد. از این گذشته به علت وجود واسطه های رزرو که با دریافت پورسانت از هتل ها با دادن اطلاعات غلط از هتل ها و هتل آپارتمان ها برخی ها از آن ها سعی در فریب مسافران را دارند ممکن است با اعتماد به این افراد اقدام به رزرو هتل و هتل آپارتمان نا مناسب در مشهد کرد. از این رو وجود یک سامانه و وب سایت جامع و تخصصی رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد بسیار احساس می شود.

وب سایت کامل که هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد را به طور کامل نمایش دهد و اطلاعات و توضیحات کامل از آنها در خود داشته باشد تصاویر به رزرو و کامل طبیعی از هتل ها نمایش دهد تصاویر بدون کار و ادیت. امکانات هتل و هتل آپارتمان را بطور کامل نشان دهد خدماتی که در هتل ارائه میشود را به طور کامل نمایش دهد و فاصله تا حرم مطهر و موقعیت مکانی را به طور دقیق بیان کند در صورت ممکن در نقشه گوگل یا نقشه شهر. نظرات مهمانانی که قبلا در این واحد های اقامتی بودند را بطور عینی منعکس کند تا مهمان بتواند به طور کامل مطمئن و ایمن رزرو خود را انجام دهد.

همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتواند به برقرای تماس با شماره سامانه از مشاوره کارشناسان رزرو اینترنتی هتل استفاده کرده و اطلاعات کامل را دریافت کند. به این ترتیب هم میتوامند با دید باز اقادام به رزرو هتل و هتل آپارتمان درمشهد کند هم مطمئن باشد که به محض رسیدن به مشهد مقدس مکان اقامتی را از قبل رزرو کرده و بالافاصله میتواند به واحد خود دسترسی داشته باشد. یک نکته مهم اعتبار و دارای مجوز رسمی بودن این وب سایت هه و سامانه ها است که باید بسیار به آن توجه داشت. بطور نمونه هتل سارینا مشهد یکی از هتل های مشهد چهار ستاره است که با توجه به تاریخ افتتاح آن در سال 1398 و امکانات ایده آل و قیمت مناسب یک انتخاب ایده آل برای رزرو هتل در مشهد می باشد.