به گزارش افکارنیوز،

تابستان است و وقت سفر! اگر قص سفر به کشور های خارجی دارید ولی نمیدانید که بهترین مقصد کجاست، پیشنهاد می کنیم آنتالیا را به لیست شهر های دیدنی خود اضافه کنید. آنتالیا یکی از شهر های توریستی و پر بازدید ترکیه است که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا است. 

اما اگر می خواهید در سفر آرامش و امنیت کامل داشته باشید و نگران هیچ بی برنامگی نشوید، بهتر است تور آنتالیا را به مسارفت شخصی ترجیح دهید. البته برای آنکه لذت سفر تان دو برابر شود باید تور آنتالیا را از بهترین کارگزار تور استانبول لحظه آخری ترکیه در ایران تهیه کنید. بدون شک خدماتی که در تور به شما پیشنهاد می دهند عامل مهمی در داشتن یک سفر خوش و لذت بخش است. پس به هنگام تهیه تور آنتالیا دقت کنید که چه خدماتی در مقابل هزینه تان، دریافت می کنید. 

بهترین مکان های دیدنی و تفریحی تور آنتالیا

آنتالیا به عنوان مرکز تفریح و گردشگری ترکیه شناخته می شود. حتی اگر از همه جاذبه های موجود در آن بگذرید، نمی توانید از تماشای سواحل زیبایی که دارد چشم پوشی کنید. منطقه کالهایجی در آنتالیا بخش قدیمی این شهر است، همچنان این بخش دارای کوچه های پیچ در پیچ و خانه هایی با بافت و ساختار قدیمی است. قطعا تماشای این منطقه در تور آنتالیا لحظه آخری ترکیه خالی از لطف نیست. 

مرکز آبی آکوالند Aqualand

یکی از جاذبه هایی که این منطقه دارد علاوه بر سواحل دارای پارک های آبی است که به صورت مصنوعی درست شده اند و در بین گردشگران محبوبیت زیادی دارد. در محوطه بزرگی از ساحل کنیا آلتی یک مرکز آبی ساخته شده است که نه تنها منظره زیبایی دارد بلکه سرسره های آبی برای تفریح گردشگران ساخته شده است. 

تور کشتی

اگر دریا زده نمی شوید و دوست دارید که شب را بر روی کشتی و روی دریا بگذارنید. پیشنهاد می کنیم که حتما در تور آنتالیا، اقامت در کشتی را تجربه کنید. قطعا گذراندن یک شب بر روی دریای مدیترانه و بیدار شدن با طلوع خورشید آروزی هر فردی است. بندر شهر کمر دارای تور کشتی است که از هتل های اقامتی هم چندان دور نیست. زمانی که بر روی کشتی هستید امکان شنا کردن هم برای شما وجود دارد. 

گردش در سواحل آنتالیا

تمامی سواحل زیبای آنتالیا دارای شب های بسیار جذاب و شگفت انگیزی هستند. سواحل گوینوک، کمر، تکیراوا، اولمپیوس، از کاره کولین دنیا تا کستانتوس همگی دارای پلاژ هایی هستند که 24 ساعته آماده خدمات رسانی به توریست ها می باشند. هر کدام از سواحل زیبایی های خاص خودش را دارد. 

برج ساعت

در آنتالیا هم آثار تاریخی فراوانی یافت می شود که هر کدام بیان کننده بخشی از تاریخ منطقه و ترکیه است. که امروزه به خوبی از آن ها نگهداری می شود. برج ساعت هم یکی از مناطق تاریخی است که در شهر آنتالیا در میدان کاله کاپیسی به عنوان سمبل صلابت و پایداری، قرار دارد. 

با دلارام سیر بهترین سفر را به آنتالیا داشته باشید!

دلارام سیر از قدیمی ترین کارگزارن تور ترکیه در ایران است که در حال حاضر با کادر مجرب و متخصص خود به عنوان متخصص تور ترکیه در تهران شناخته شده است. اگر می خواهید یک سفر راحت و آرام بدون آنکه نگران امنیت و اقامت خود باشید، پیشنهاد ما به شما تور های مسافرتی دلارام سیر است. 

تمامی انواع تور استانبول تابستان 98 به ترکیه، آنتالیا و یا هر شهر دیگری در ترکیه را می توایند از دلارام سیر بخواهید. با توجه به نوع مسافرت تان پکیج مناسب خود را در کم ترین قیمت ولی با بالاترین کیفیت دریافت می کنید. برای مشاهده انواع تور های گردشگری به آنتالیا یا ترکیه می توانید به وب سایت رسمی آن مراجعه کرده و با پشیبانی آنلاین آن تماس حاصل فرمایید. https://dtour.ir/