به گزارش افکارنیوز،

به نا به گزارش سایت وکلای مهاجرت به آمریکا و کانادا (IranianLawyer.info)

سومین شهر بزرگ ایالت کالیفرنیا سن‌خوزه نام دارد. سن خوزه، هم مثل اغلب شهرهای ایالت کالیفرنیا، مهاجر پذیر است و به همین دلیل دارای تنوع قومیتی بسیاری است. اغلب ساکنان این ایالت انگلیسی زبان هستند. سن خوزه، تلفظ‌های دیگری هم دارد، از جمله، سن خوسه، سن هوزه. اما رایج‌ترین و مصطلح‌‎‌ترین آن سن‌خوزه است.

اگر به دنبال وکیل مهاجرت در سن‌خوزه می‌گردید؛ توصیه می‌شود که ادامۀ مطلب را با حوصله و تامل بیشتری مطالعه کنید.

در شهر سن‌خوزه نسب به دیگر شهرهای کالیفرنیا، جامعۀ تحصیل‌کرده‌های دانشگاهی قابل توجه‌تر هستند. اغلب  مهاجران، سن‌خوزه را شهر ارزانی توصیف می‌کنند. شهری دارای جاذبه‌های طبیعی و توریستی بسیار و مهاجرانی از کشورهای مختلف که در کنار هم زندگی شاد و آرامی دارند.

ساکنان این شهر رفتاری دوستانه و گرم با مهاجران و مسافران دیگر کشورها دارند. شما در این شهر به راحتی می‌توانید همراه وسایل نقلیۀ عمومی شهر را بگردید و یا با تورهای ارزان قیمت در داخل شهر گردش کوتاهی داشته باشید.

شما می‌توانید در این شهر به هزارتوی تاریخ سرک بکشید و از دیدن خانه‌های قدیمی و تاریخی غرق لذت شوید، یکی از این خانه‌های تاریخی مرموز خانۀ وینچستر است که متعلق به مالک کارخانۀ اسلحه‌سازی وینچستر بود و بعدها به همسرش ارث رسید. این خانه با خرافه عجین شده است و به خاطر وجود همین خرافه‌ها بسیار معروف است.

سن‌خوزه شهر نسبتا مرفهی است و درآمد عمومی مردم این شهر متوسط به بالاست. این شهر به عنوان یکی از قطب‌های تکنولوژی در آمریکا شناخته می‌شود و همین راه را برای فعالیت تجاری جوانان باز می‌کند. مهاجران می‌توانند در صورت داشتن مهارت لازم در حوزۀ تکنولوزی در شرکت‌های ریز و درشت این شهر مشغول به کار شوند. همچنین سن‌خوزه از نظر کیفیت زندگی، در بین شهرهای مختلف آمریکا رتبۀ دهم را کسب کرده است. شاخص‌های این بررسی علمی، درآمد سالانه، امنیت، کیفیت آموزش و .... بوده است.

درۀ سیلیکون از دیگر دلایل شهرت و آوازۀ سن‌خوزه به شمار می‌رود. این منطقه در ابتدا به دلیل وجود شرکت‌های متعدد تولیدکنندۀ تراشه‌، درۀ سیلیکون نامیده می‌شد ولی بعدها تبدیل به نمادی از کمپانی‌های فعال در زمینۀ فناوری‌های پیشرفته شد.

در زمینۀ کیفیت آموزشی باید گفت که در شهر سن‌خوزه، مدارس دولتی در اغلب محله‌ها وجود دارند و شما می‌توانید با یک تحقیق بهترین مدرسه را برای تحصیل فرزندان خود انتخاب کنید.

همچنین دانشگاه ایالتی سن‌خوزه قدیمی‌ترین دانشگاه منطقۀ غربی آمریکاست. در این دانشگاه سی و سه هزار دانشجو در صد و سی رشتۀ دانشگاهی به تحصیل مشغول هستند. این دانشگاه که جزو دانشگاه‌های برتر منطقۀ کالیفرنیا محسوب می‌شود، در رشته‌های گوناگونی اعم از علوم انسانی، علوم اجتماعی، پزشکی، فنی و مهندسی، هنر، طراحی، موسیقی و غیره دانشجو پذیرش می‌کند.

هدف عمدۀ مهاجران کسب یک زندگی راحت و پیشرفت تحصیلی و شغلی است. در کشور آمریکا چیزی که بیش از همه توجه افراد را به خود جلب می‌کند کیفیت زندگی است. مردم آمریکا به سختی کار می‌کنند و در کنار این مشاغل سخت، تفریح و سرگرمی‌های خوبی هم دارند. چیزی که در اغلب کشورهای کمتر توسعه یافت مردم کمبود آن را به خوبی حس می‌کنند. افزایش کیفیت زندگی یعنی فرد به تناسب ساعت‌های کاری، ساعت‌های استراحت و تفریح و در واقع زمانی برای اختصاص به خود و خانواده را نیز داشته باشد.

وکلای مهاجرت در شهر سن‌خوزه شما را برای انتخاب محل سکونت، انتخاب دانشگاه محل تحصیل، رشته‌های دانشگاهی پر طرفدار و هم چنین بازار کار این شهر آشنا می‌کنند.

شما می‌توانید با مکاتبه‌های اینترنتی و همچنین مراجعه‌های حضوری، از شرایط کاری وکلای مهاجرت مطلع شوید و با بررسی روند کاری و کم و کیف دفاتر گوناگون، بهترین وکیل مهاجرت را انتخاب کنید.

منبع: سایت وکیل مهاجرت به آمریکا و کانادا (IranianLawyer.info)