به گزارش افکارنیوز،

آیا تا به حال به جزیره کیش سفر کرده اید؟  آیا می دانید نهنگ سفید نماد موجودات دریایی آن است. جزیره زیبای کیش هر ساله میزبان هزاران گردشگر ایرانی و خارجی در غالب تور کیش است. همه آنها با رویای دیدار از فضای طبیعی، مراکز تفریحی، کنسرت های زیبا و مواردی مانند این به کیش سفر می کنند و  در این میان حتما سری هم به رستوران ها می زنند. رستوران نهنگ سفید با تمثالی از نهنگ سفید، یکی از بهترین رستوران های این شهر است. غذاهای دریایی که بنای نهنگی شکل ساختمان این رستوران، تمثیلی از آن است، از جمله غذاهای اصلی این رستوران است. حتما به این رستوران زیبا هم سری بزنید.  

 در این مقاله می خواهیم شما را با این رستوان زیبا آشنا کنیم. تا در سفر خود به کیش از غذاهای آن لذت ببرید. حتما ده رستوران برتر کیش به نام های رستوران توتی فروتی،  رستوران پایاب،  رستوران کوه نور، رستوران فودلند، رستوران پدیده شاندیز  با شعبه های فراوانش در کل کشور، رستوران خانه اسپاگتی  و مانند اینها را می شناسید و حداقل یکی را تجربه کرده اید. در رستوران های کیش اغلب از موسیقی استفاده می شود. اما رستوران نهنگ سفید جلوه دیگری دارد. ساختمان آن به شکل نهنگ سفید ساخته شده است که خود نشانی از موجودات دریایی طبخ شده در آن دارد.  

تور ارزان کیش

تور ارزان کیش در بین تورهای گردشگری بسیار مهم است و بسیاری از تورها سعی دارند شما را به جاذبه های گردشگری کیش ببرند. جاذبه های طبیعی، دریا  ، مراکر تفریحی و غواصی از جمله آنهاست. کیش آب و هوای معتدلی دارد در هر فصلی از سال می توان بدان سفر کرد. تورهای مختلفی هستند که با بهترین امکانات حامی شما در این سفرها خواهند بود. سفر از هر نوعی که باشد. خواه کاری باشد خواه تفریحی .خواه خارجی باشد خواه داخلی، حتما ساعاتی صرف یافتن رستوران خواهد شد.

شما قادر خواهید بود با استفاده از تورهای ارزان مجموعه توریاب  به هر نقطه ای سفر کنید که جزیره زیبای کیش نیز جزو آن هاست. به این منظور می توانید اینترنتی ثبت نام کرده و موارد را تعیین کنید. می توانید با تور لحظه آخری کیش به این جزیره زیبا سفر کرده و از مزایای آن استفاده کنید. همچنین می­توانید از راهنمای سفر به کیش نیز استفاده نمایید.  

7

خصوصیات رستوران نهنگ سفید  

این رستوران به شکل نهنگ سفید ساخته شده است و قرار گرفتن آن در ساحل خلیج نمای زیبایی را ایجاد کرده است. این  رستوران دو طبقه دارد. یک  قسمت  در داخل خود نهنگ است و  دیگری روی سقف نهنگ است. اگر قسمت بالا را انتخاب کنید چون روباز است می توانید از منظره دریا هم استفاده کنید. باید بگوییم سطح قیمت در این رستوران کمی بالاست اما به خوردن و تجربه آن می ارزد.

این رستوران کنار دریا واقع شده است. این خود مزید بر علت است تا دل  انگیز تر  باشد  تا با صدای امواج دریا و غذایی دریایی ،لذت کامل را از  این سفر ببرید. این رستوران منظره ای زیبا به سمت دریا دارد. این رستوران هم مثل رستوران های دیگر کیش برای ایجاد فضایی دل انگیزتر در شب های زیبای کیش، از هنرمندان و موزیسین های مختلف استفاده می کند. از ویژگی های دیگر این رستوران این است که اگر کسی میل به غذا نداشته باشد، می تواند فقط 6000 تومان بپردازد و از موسیقی استفاده کند.

8

امکانات رستوران نهنگ سفید

همان طور که گفتیم در این رستوران موسیقی نواخته می شود. غذاهای فرنگی دریایی و ایرانی از جمله غذاهای این رستوران است. مثلا می توانیم به کوسه کباب، قلیه ماهی و میگو پفکی  اشاره کنیم. این غذاها را ماهرترین سرآشپزها تهیه کرده و کوسه کباب  از خاص ترین غذاهای این رستوران است. غذاهای این رستوران دارای تزئینات  بسیار زیبایی هم هستند  که رغبت خوردن را دو چندان می کند. برای اقامت هم تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.  هتل فارابی یکی از این هتل هاست که با این رستوران فقط 5 دقیقه فاصله دارد.  

موقعیت  مکانی رستوران نهنگ سفید

  • این رستوران از نظر مکانی، جایگاه خوبی دارد. در پشت بازار مریم و در خط ساحلی دریا واقع شده است. کمی با اسکله تفریحی فاصله دارد و می توانید به راحتی به اسکله بروید. این رستوران زیبا در کنار هتل فارابی است.
  • تلفن رستوران نهنگ سفید کیش : 07647693754  

توصیه ما این است حتما در سفر به کیش سری هم به این رستوران بزنید. حیف است تا کیش بروید اما طعم غذای این رستوران را تجربه نکنید. کلیدش سفر با تور ارزان کیش و سفر به دنیایی از جذابیت هاست.

منبع: تور لحظه آخری