تور کازان ارزان ترین سفر به یک مقصد اروپایی

تقریبا همه انسان‌ها علاقه به سفر دارند و کمتر افرادی پیدا می‌شوند که نخواهند از محیط پیرامون خود فاصله بگیرند. در بین کشورهایی که ایرانیان سفر می‌کنند، کشور روسیه جزء مقاصد جدیدی است که با توجه به صدور مجدد ویزای روسیه برای ایرانیان، مسافران زیادی را به خود جذب می‌کند. تورهای مسکو یا سن پترزبورگ را جزء تورهای گران می‌شناسند ما در این مطلب به معرفی تور کازان لیانا پرواز پرداخته‌ایم که قیمت بسیار مناسبی برای یک سفر به اروپا دارد.

به چه شهرهایی از روسیه سفر کنیم؟

شهرهایی که بیشتر برای ایرانیان شناخته شده هستند، شهرهای سن‌پترزبورگ و مسکو هستند و طیف وسیعی از انتخاب‌های تور و بلیط برای رفتن به مسکو و یا سن‌پترزبورگ وجود دارند. این شهرها با داشتن تعداد زیادی جاذبه‌ی گردشگری هر مسافری را می‌توانند جذب زیبایی‌های خود کنند ولی نکاتی وجود دارند که شاید آژانس‌های مسافرتی کمتر به آن بپردازند. ما در ادامه به چند نکته اشاره می‌کنیم که چرا رفتن به مسکو و سن پترزبورگ برای همه پیشنهاد نمی‌شود و می‌توان جایگزین‌های بهتری را برای رفتن به روسیه انتخاب نمود.

  1. گران بودن مخارج در شهرهای بزرگ روسیه: یکی از نکات بسیار مهمی که افراد باید در هنگام اقدام برای انتخاب مقصد برای سفر به آن توجه کنند، مخارج شهری است. این مخارج شامل کرایه‌های تاکسی، قیمت غذا، قیمت سوغاتی و مواردی از این دست می‌باشد. در شهرهای مسکو و سن پترزبورگ این مبالغ به حد زیادی با توجه به اختلاف قیمت ریال و روبل بالاست و به همین جهت می‌توان به شهرهای دیگر مثل کازان برای سفر فکر کرد.
  2. اختلاف قیمت تورهای مسکو و سن پترزربورگ با دیگر شهرهای روسیه: با توجه به مسافت طولانی تهران با این دوشهر هزینه بلیط هواپیما در حال حاضر تقریبا حدود 4 میلیون تومان است که جمع قیمت بلیط با هتل‌های سه ستاره روسیه نیز مبلغی بالای 11 میلیون تومان جمع قیمت تور مسکو و سن‌پترزربورگ می‌شود.
  3. معروف بون مسکو و سن‌پترزبورگ: معروف بودن این دوشهر شمشیر دو لبه‌ای است که هرساله تعداد زیادی از مسافران را جذب خود می‌کند و همچنین برای بعضی افراد که به دنبال هیجان بیشتر وکشف مکان‌های کمتر شناخته شده هستند، جذاب نیست. پس اگر به دنبال کشف ناشناخته‌ها و سفر به شهرهای جذاب روسیه هستید، می‌توانید غیر از این دوشهر به شهرهای دیگر روسیه نیز بیاندیشید.

1

به کدام شهر از روسیه سفر کنیم؟

شهرهای روسیه هرکدام دارای جاذبه‌های مخصوص به خود و همچنین جا‌های دیدنی مختلفی هستند و با توجه به نکات بالا، اگر می‌خواهید یک سفر نسبتا گران به روسیه داشته باشید شهرهای مسکو و سن‌پترزبورگ را انتخاب نمایید ولی اگر به دنبال قیمت تورهای ارزان روسیه هستید و دوست دارید جاهای کمتر شناخته شده روسیه را بشناسید، پیشنهاد می‌کنیم سفری فوق‌العاده جذاب به کازان یا قازان روسیه داشته باشید.

کازان شهر 1001 ساله روسیه

تور کازان جزء تورهایی است که به تازگی توسط آژانس هواپیمایی لیانا پرواز راه‌اندازی شده و یک سفر به دل شهر تاریخی روسیه است. کازان هزارواندی سال قدمت دارد و حتی از مسکو هم قدیمی‌تر است. کازان روسیه شهری است در 800 کیلومتری مسکو که با ایران فاصله کمی دارد و از همین رو می‌توان یک سفر نسبتا ارزان به این شهر داشت. کازان یکی از شهرهای کمتر شناخته شده روسیه است و فقط به لطف جام جهانی 2018 که بعضی از بازی‌ها در آن‌جا برگزار شد، کمی بر سر زبان‌ها افتاد، ولی این شهر پتانسیل بسیار خوبی را دارد که می‌تواند تا حتی یک هفته نیز مسافران را با جاذبه‌های خود سرگرم کند.

2

تور کازان چه شرایطی دارد؟

تور کازان همانطور که پیش‌تر اعلام کردیم، از نظر جغرافیایی با ایران فاصله کمی دارد و به همین علت پرواز مستقیم تهران کازان هم از نظر مدت بسیار پایین است و هم به دلیل چارتر بودن پروازهای مستقیم هواپیمایی آتاایر از تهران به کازان دارای نرخ‌های فوق‌العاده‌ای است که برای اطلاعات بیشتر در مورد بلیط هواپیما کازان پیشنهاد می‌کنیم با آژانس لیانا پرواز به شماره 02141187 تماس بگیرید و از آن‌ها درباره قیمت بلیط سوالات خود را مطرح کنید.

تور روسیه کازان لیانا پرواز بسیار با دیگر تورهای روسیه از نظر قیمت متفاوت است و شما با کمتر از 7 میلیون تومان می‌توانید یک سفر به اروپا داشته باشید و حداقل چهار میلیون و پانصد هزار تومان در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

هزینه‌های شهری در کازان چگونه است؟

نکته‌ی دیگری که باعث می‎شود تور کازان از تورهای مسکو و سن‌پترزبورگ جذاب‌تر باشد، هزینه‌های شهری است. هزینه‌های خورد و خوراک که مهم‌ترین هزینه در طول سفر هستند بسیار منطقی هستند و شما با حدود 50هزار تومان می‌توانید مک‌دونالد بخورید و یا با 70 تا 80 هزار تومان پاستا خریداری کنید. هزینه بعدی در سفر به کازان مربوط به رفت و آمد و تاکسی است که متوسط هزینه‌های این شهر در قبال این مورد، بین 20 تا 40 هزار تومان است که بازهم برای تاکسی در یک شهر اروپایی بسیار به صرفه است.

جاذبه‌های گردشگری کازان روسیه:

جاذبه‌های کازان تنوع خوبی دارند و تقریبا تمام افرادی که به دنبال آرامش، فرهنگ، هنر و تاریخ و کمی هم هیجان باشند را می‌تواند راضی کند. کازان هم جاذبه‌های تاریخی زیادی دارد و هم تفریحات ابی و یخی مناسبی دارد. از بهترین جاهای دیدنی در کازان می‌توان جاذبه‌های زیر را نام برد.

کرملین کازان: مجموعه ای از مساجد، کلیسا، کاخ و برج‌های تاریخی

3

مسجد کول شریف: بزرگترین مسجد اروپا

4

معبد همه‌ی ادیان: مجموعه‌ای از عبادتگاه‌های اغلب ادیان در جهان

جزیره سویاژسک: جزیره‌ای زیبا و تاریخی در 50 کیلومتری کازان

5

مرکز خانواده: یک ساختمان با معماری جذاب و چشم‌اندازی فوق‌العاده به شهر

در این مطلب به معرفی تور کازان به عنوان یک مقصد جدید و جذاب برای سفر ایرانیان پرداختیم. در صورتی که در مورد قیمت تور کازان سوالات بیشتری دارید پیشنهاد می‌کنیم به سایت لیانا پرواز www.lianaparvaz.com مراجعه کنید و یا با شماره 02141187 تماس حاصل فرمایید.