به گزارش افکارنیوز،

نقطه شروع دنیلی سال 1981 در ایتالیا است و تا به امروز که به برندی بزرگ و جهانی تبدیل شده است توسط مدیران ایتالیایی آن اداره می‌شود. دنیلی در ابتدا به عنوان یک برند محلی  تنها در ایتالیا به فروش می‌رسید ولی بعد از اینکه این برند دستخوش تغییر شد و مدیرانی جدید به خود دید نام و آوازه آن به خارج از مرزهای ایتالیا نیز سرایت کرد. تا جایی که این شرکت تولید کیف و کفش، در حال حاضر 35 فروشگاه در کشورهایی نظیر ایران، مالزی و لبنان و ... دارد و توانسته است با کیفیت بالا به بازار کیف و کفش این کشورها نفوذ کند.

گسترش فعالیت این برند به صورت جهانی باعث شده است که در کشورهای بسیاری از جمله ایران دفتر مرکزی داشته باشد. همچنین دنیلی علاوه بر احداث دفتر مرکزی در ایران، اقدام به ساخت کارخانه فوق پیشرفته در منطقه آزاد ارس کرده است که از دستاوردهای بزرگ برند دنیلی به شمار می آید.

داشتن سال‌ها تجربه و ممارست در تولید کیف و کفش باکیفیت، دنیلی را به برندی خاص در تولید کفش و کیف شیک و به روز تبدیل کرده است که در عین شیک بودن دارای قیمت‌هایی مناسب نیز هستند.

معرفی محصولات دنیلی

دنیلی، با استفاده از مواد مرغوب و باکیفیت، کیف و کفش‌هایی ماندگار و شیک برای استفاده روزمره، مجلسی و رسمی تولید می‌کند. محصولات دنیلی شامل انواع کیف و کفش زنانه و مردانه و همچنین اکسسوری‌هایی نظیر کمربند، کیف پول، واکس، محصولات مراقبت از پا و جوراب می‌شود. طراحی شیک و بدون نقص، استفاده از مواد درجه یک همراه با دوخت با کیفیت و همچنین تنوع رنگ را می‌توان در تمام محصولات محصولات دنیلی دید.

• کفش زنانه دنیلی شامل انواع کفش‌ها برای استفاده روزمره، اسپرت و رسمی می‌شود.

• کفش مردانه دنیلی شامل انواع کفش‌ها برای استفاده روزمره، اسپرت و رسمی می‌شود.

کیف های زنانه دنیلی شامل کیف‌هایی ساخته شده از چرم طبیعی و چرم صنعتی می‌شود.

• کیف پول زنانه و مردانه به همراه اکسسوری‌هایی مانند کمربند مردانه و جوراب نیز از بهترین مواد در دنیلی تولید می‌شوند.

• هنگام پوشیدن کفش به پاهایی سالم نیاز است. دنیلی به فکر سلامت پاهای مشتریان خود نیز می باشد. محصولات مراقبت از پا دنیلی شامل انواع کفی‌های طبی و نیم کفی و همچنین پدهای مخصوص سیلیکونی می‌شود.

• تمام محصولات چرم و جیر نیز نیاز به مراقبت و محافظت دارند. با نگاهی به وب‌سایت دنیلی متوجه تنوع بالا محصولات محافظت کننده کفش می‌شوید. این محصولات شامل واکس، قالب و نگهدارنده‌های چرم و جیر می‌شوند.

ویژگی‌های دنیلی

از مهم‌ترین ویژگی‌های دنیلی تولید محصولاتی مطابق با مد روز دنیا است. با مراجعه به وب‌سایت دنیلی متوجه میزان تنوع و به روز بودن محصولات دنیلی می‌شوید. کیف و کفش‌های زنانه و مردانه دنیلی همه نوع سلیقه‌ای را پوشش می‌دهند و هیچ خریداری را دست خالی نمی‌گذارند.

دنیلی در طراحی‌های خود از رنگ‌های متنوعی استفاده می‌کند و هیچ وقت و به هیچ عنوان خود را محدود به چند رنگ خاص نمی‌‌کند. تمام محصولات دنیلی در رنگ‌های متنوع هستند که انتخاب این رنگ‌ها با شیوه‌ی زندگی امروزه مطابقت دارند.

از دیگر ویژگی‌هایی که دنیلی را در بازار کیف و کفش متمایز می‌کند، قیمت‌های مقرون به صرفه آن است. دنیلی در تولید محصولات خود از مواد مرغوب استفاده می‌کند و برای اینکه بتواند مشتریان بسیاری را از خود راضی نگه دارد محصولاتی با قیمت‌های مقرون به صرفه و با کیفیت رقابتی ارائه می‌دهد.

ویژگی دیگر دنیلی که این برند را در میان دیگر برندها متمایز می‌کند این است که اولویت اول خود را راحتی مشتری قرار داده است. بنابراین در دنیلی، طراحی و تولید محصولات بر پایه راحتی مشتری بنا شده است.

دنیلی برای تولید محصولات خود کیفیت را فدای کمیت نمی‌کند. به همین خاطر از مرغوب‌ترین نوع چرم، برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند.

خرید کفش زنانه دنیلی

بسیاری از خانم‌ها به دنبال کیف و کفشی هستند که در آن احساس راحتی کنند. به همین خاطر انتخاب بسیاری از خانم‌ها کیف و کفش دنیلی است. دنیلی با تنوعی از زیباترین کیف و کفش‌های زنانه و مردانه انتخاب را برای سخت پسندان آسان می‌کند. برای خرید کفش زنانه دنیلی تنها کافی است به وب‌سایت این شرکت مراجعه کنید و از داشتن کیف و کفشی راحت و شیک لذت ببرید.