به گزارش افکارنیوز،

آیا به دنبال راه هایی برای پس انداز پول در هنگام تعطیلات هستید؟ چه شما یک تعطیلات تمام عیار را رزرو کنید که در آن تمام وعده های غذایی شما پوشش داده ­شود، یا این که برای خود غذا تهیه کنید، هنوز هم می خواهید جاذبه های بسیار خوبی را در آنتالیا تجربه کنید، درست است؟ اگر قصد دارید برای تعطیلات خود در تابستان یا اوایل پائیز به ترکیه سفر کنید، در اینجا 11 کار رایگان در آنتالیا برای کسانی که قصد ندارند هزینه زیادی کنند معرفی شده است. این مکان های زیبا از طریق تور آنتالیا در دسترس هستند.

2

1-ساحل لارا

برای تعطیلات تفریحی خود وقت بگذارید تا از امکانات تفریحی شلوغ ساحل لارا بهره مند شوید و تمام تفریحی را که می تواند به خوش گذشتن تعطیلات شما اضافه کند، تجربه کنید. پاسخ ترکیه به لاس وگاس؛ همانطور که از نام آن پیداست، ساحل طلایی خیره کننده آن است که برای 12 کیلومتر  به صورت خیره کننده و چشمگیری امتداد دارد. برای انتخاب بهترین مکان روی ماسه ها و در آب و گذراندن ساعاتی همراه با خانواده و دوستان خویش، یک پنی هم هزینه ندارد. این ساحل در واقع از وضعیت پرچم آبی برخوردار است، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که بچه های شما و خردسالان در امنیت کامل قرار دارند و می­توانند به راحتی در میان امواج آب تنی کنند و لذت ببرند.

3

2- شهر قدیمی و مارینا

شهر قدیمی آنتالیا (Old Town) که با عنوان Kaleiçi نیز شناخته می شود، باید در هنگام تعطیلات یکی از مهمترین مواردی باشد که در لیست بازدید های شما قرار دارد، نظر به  اینکه گشتن در آن نیز رایگان است. پیچ و خم خیابان های باریک و پر از مغازه ها و رستوران های مستقل برای مرور و بازدید شما بسیار منحصر به فرد و زیبا هستند. به راحتی می توانید طی یک یا دو روز تمام مناظر این گوشه زیبا از آنتالیا را کاوش کنید. در این مکان تعدادی از مکان­های جالب تاریخی نیز قرار دارد که در ادامه گشت و گذار خود می­توانید از آن ها نیز بازدید نمایید. به علاوه، توصیه می­کنیم زمان بندی بازدید خود را به درستی انجام دهید تابتوانید یک غروب زیبا را در کنار آب­های درخشان بندر زیبای تور آنتالیا تجربه کنید.

4

3- دروازه هادریان

دوربین خود را در دست بگیرید و یک عکس زیبا در کنار دروازه هادریان آنتالیا بگیرید. یکی از نمادهای دیدنی درون شهر آنتالیا! می توان آن را درست در قلب مرکز شهر، در بلوار آتاتورک یافت. این دروازه  یکی از ورودی های اصلی Kaleiçi، شهر قدیمی آنتالیا است. این ویرانه تاریخی به سال 130AD برمی گردد، زمانی که برای بزرگداشت بازدید امپراطور هادریان ساخته شده است. این مکان امروزه به مکانی تاریخی-گردشگری تبدیل شده و هر کسی که امروزه از تفریحگاه محبوب آنتالیا بازدید می کند می تواند از بازدید آن لذت ببرد.

5

4- شعله های چیمرا

برای بازدید از مکانی کمی متفاوت تر در آنتالیا، به سمت شهر آلیرالی در جنوب غربی آنتالیا بروید و از آنچه تنها می تواند به عنوان یک کوه جذاب و اسطوره ای توصیف شود، دیدن کنید. شعله های چیمرا در نزدیکی 1 کیلومتری کوه چیمرا (یا Yanartaş) واقع شده، در این مکان تعدادی شعله دائمی را که از صخره ها بیرون می آیند پیدا خواهید کرد! افسانه های زیادی پیرامون این پدیده جادویی وجود دارد، اما در واقعیت، این آتش سوزی های ثابت در اثر ترکیبی از متان و سایر گازها در اثر بالا آمدن از دل زمین ایجاد می شوند. این یک مسیر صخره ای از شعله های آتش است، اما ارزش آن را دارد که از آن بازدید نمایید، به خصوص در حدود ساعت های گرگ و میش.

6

5-آبشار های دودن

آبشارهای دودن برای هر کسی که در تعطیلات به آنتالیا می رود، یک جاذبه دیدنی و فراموش نشدنی است که تعدادی تور گشت و گذار مختلف نیز برای این آبشار وجود دارد که می­توانید از طریق تور ارزان آنتالیا نسبت به تهیه آن ها اقدام نموده و همه چیز را از قبل از طریق این تورها رزرو کنید. اگر لازم نیست یک تور رزرو کنید، تمام کاری که لازم است انجام دهید دیدن آبشارها در محل است. این آبشار زیبا و حیرت انگیز دو بخش وجود دارد: آبشارهای فوق العاده زیبا و مرتفع دودن حدود 30 دقیقه با آنتالیا و فاصله دارند مستقیماً به سمت دریا، در نزدیکی ساحل لارا جریان دارند. بهترین راه برای دیدن این موارد، قایق در دریا است، اما هر دو از طریق جاده (از طریق ماشین یا اتوبوس) نیز قابل دسترسی هستند، جایی که می توانید در آن تصاویر زیبایی را برای خاطرات خود ثبت کنید.

برای بازدید از جاذبه های شهر زیبای آنتالیا، از طریق تور لحظه آخری آنتالیا اقدام نمایید.

منبع: تور لحظه آخری