به گزارش افکارنیوز،

پریدن، دویدن، افتادن و حتی شیرجه زدن کاری است که کودکان تا افراد بزرگ سال در زمین بازی انجام می دهند. در واقع زمین بازی مکانی است که زانوها و بدن کودکان و ورزشکاران ما را تهدید می کند. پس امنیت و نرمی آن نسبت به پیاده روی که در آن قدم می گذاریم، اهمیتی دو چندان دارد. از طرف دیگر فشار حاصل از دویدن و پرش ورزشکاران و یا جنب و جوش شاد کودکانه  مقاومت سطح زیر قدم ها را با اهمیت می کند. چمن ها به طور کلی گزینه خوبی برای زمین های بازی هستند اما چمن طبیعی به دلیل  آبیاری، کوددهی و نگهداری خاص به صرف انرژی نیازمند است و سطحی لغزنده تر و آسیب پذیر دارد. به همین دلیل چمن مصنوعی به عنوان گزینه ای مناسب برای چمن زمین بازی معرفی می شود.

بگذارید کودک تان زمین بخورد

طبق قوانین سطح زمین بازی باید برای پرش افراد از ارتفاع 1.50 متری امن باشد تا سبب شکستگی یا آسیب نشود. حال این پرش می خواهد در زمین بازی کودکان از سرسره یا تاپ باشد یا پرش از ارتفاع یک ورزشکار حرفه ای. در هر حال چمن مصنوعی این قابلیت را تا ارتفاع 2.30 افزایش داده است. پس اگر کودک پر هیجانی دارید که علاقمند به پریدن از تاپ خود در هنگام اوج گرفتن است، با چمن مصنوعی زیر پاهای او را پیش از پیش امن کنید. تا در آغوش ترکیبی از طبیعت و صنعت به راحتی شیطنت کند. شاید به این طریق فردا ورزشکاری را به جامعه هدیه دهید. به خصوص که تکنیک های و الگوهای اجرایی چمن مصنوعی برای زمین بازی این قابلیت را به ما می دهد که آن را در زمین حرفه های مختلف ورزشی به اجرا درآوریم.

برای نگاهی دقیق­تر به این محصول روی این عکس کلیک کنید. اگر مشتاقید می­توانید زمین بازی دلخواه خود را نیز طراحی کنید.

 قابلیت اجرا و مکان های مناسب چمن زمین بازی با چمن مصنوعی

در اجرای چمن زمین بازی مواردی به طور اصولی قابل اجرا خواهد بود. در ابتدا برای امنیت بیشتر  یک لایه اضافی در زیر آن پهن می کنیم که سبب انعطاف و ضربه گیری بهتر می شود. می توانیم روی چمن زمین بازی  خطوط مختلفی که برای رشته های مختلف ورزشی به کار می رود را بدون هیچ مشکلی اجرا کنیم. به یاد داشته باشید که این خطوط بر روی چمن مصنوعی، چون نیازمند آبیاری و کاشت دوباره نیست،  ماندگاری بیشتری دارد. همچنین این محصولات قابلیت آن را دارند که در رنگ های متنوع نیز کنار هم قرار گیرند و چشم انداز زیباتری را در مقابل چشمان شما قرار دهند.

2

موارد و مکان اجرای آن نیز گستردگی و تنوع بالایی دارد. و قابل اجرا در حیاط مدارس و زمین ورزش ، زمین بازی ویلا و ملک شخصی شما و زمین های ورزشی داخل شهر هستند.

زمین پرطرفدارترین ورزش دنیا را با چمن مصنوعی امن کنید

یکی از مکان هایی که به چمن مصنوعی نیاز دارند زمین های فوتبال (چمن مصنوعی  فوتبال) خواهند بود. میل بازی به این ورزش پر طرفدار و مراجعه مخاطبان به استفاده از چمن مصنوعی  فوتبال، انتظارات و کیفیت را نیز بالا برده است. نسل جدید چمن مصنوعی به دلیل نیاز کمتر به تعمیر و نگهداری، پوشش سخت، زیبایی و شباهت بسیار به چمن طبیعی، بافت متراکم و فشردگی مورد نیاز ارتقای کیفیت زیادی پیدا کرده است. گروه چمنزار با شناخت از نیاز صاحبان زمین بازی و فوتبال یکی از بهترین گزینه های این محصولات را به شما معرفی می کند. برای اطلاع بیشتر درباره‌ی چمن مصنوعی و  قیمت چمن مصنوعی با کارشناسان تماس بگیرید.