به گزارش افکارنیوز،

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که به نظافت اهمیت می دهید و به دنبال یک قالیشویی داری اعتبار و عمر طولانی با نیروی مجرب هستید در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

انتخاب یک قالیشویی تهران از جمله کارهایی است که باید با حساسیت صورت بگیرد ، زیرا که اگر انتخاب شما به صورت صحیح نبوده و فرش های خود را به مکانی که دارای تجربه لازم نیستند بدهید ، فرش های منزل شما بعد از شست و شو کیفیت اولیه خود را از دست خواهد داد.

با از دست رفتن کیفیت فرش ، زمانی که قالی خود را چندین بار به قالیشویی نامعتبر بدهید به مرور زمان دیگر فرش مورد نظر قابل استفاده نخواهد بود.

با انتخاب کردن یک قالیشویی معتبر می توانید فرش های منزل خود را نو کرده و کیفیت از دست رفته فرش را نیز بازگردانید.

سایت قالیشویی گل ابریشم برای شما این امکان را فراهم ساخته که تمامی فرش های شما را به وسیله جدیدترین تکنولوژی روز دنیا با دستگاه های پیشرفته شست و شو بدهد و قالی شما را مانند روز اول نو کرده و تحویل دهد.

در صورتی که برای قالیشویی تهران فرش خود را به مجموعه گل ابریشم بسپارید ، خیال خود را از نتیجه کار راحت کرده اید و یک فرش با کیفیت را تحویل خواهید گرفت.

توجه داشته باشید که مجموعه قالیشویی گل ابریشم تمامی فرش های ماشینی و دستباف را برای شست و شو پشتیبانی میکند و در این امر دارای تجربه ای زیبا و با کارمندانی حرفه ای و مجرب می باشد.

30

قالیشویی

 

فعالیت قالیشویی گل ابریشم به صورت کلی در فرشته ، قیطریه و در میرداماد دارای محبوبیت بالایی بوده و بیشتر درخواست های قالیشویی تهران از این قسمت های تهران برای گروه گل ابریشم می باشد.

در صورتی که قصد ثبت سفارش قالیشویی دارید می توانید با شماره های پشتیبانی این مجموعه تماس گرفته و در نتیجه درخواست سرویس قالیشویی خود را ثبت نمایید.

قالیشویی تهران گل ابریشم

 قالیشویی تحت برند ماژیک با بهترین کیفیت ممکن چندین سال است در حال فعالیت بوده و خدمات این قالیشویی به صورت تضمینی می باشد ، و تضمین کیفیت این مجموعه سابقه طولانی آن می باشد که خیال شما را از نظر کیفیت کار راحت خواهد کرد.

توجه داشته باشید که این قالیشویی با توجه به امور اسلامی فرش های خود را شست و شو میدهد و کار کرد دستگاه ها به صورت کاملا پیشرفته و خودکار صورت میگیرد.

در صورتی که شما به دنبال یک شرکت با اعتبار بالا برای خدمات ترمیم ، رفو و شستشوی فرش هستید می توانید به سراغ قالیشویی گل ابریشم بروید.

از خدمات جالب مجموعه گل ابریشم می توان به کارت های تخفیف این قالیشویی اشاره داشت که به صورت 10 الی 15 درصد در ماه های مختلف عرضه میشود.

در صورتی که سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید از خدمات سرویس رایگان قالیشویی نیز بهره مند خواهید شد و سرویس به درب منزل شما آمده فرش را تحویل میگیرد و بعد از آماده شدن و شستشوی فرش شما برای شما به وسیله سرویس رایگان ما ارسال میشود تا خیلی سریع فروش خود را تحویل گرفته باشید.

31

 

انتخاب بهترین قالیشویی

نحوه انتخاب بهترین قالیشویی

اگر به دنبال یک قالیشویی تهران به صورت معتبر با خدمات جدید و تکنولوژی به کار رفته پیشرفته هستید تا از ویژگی های مختلف شست و شوی فرش ، ترمیم و رفو برخوردار شوید ، مجموعه گل ابریشم که دارای سابقه ای طولانی نیز در این عرصه می باشد ، انتخابی عالی برای شما خواهد بود.

مجموعه گل ابریشم به قسمت های مختلف تهران خدمت رسانی می کند و از جمله از خدمت رسانی های این مجموعه می توان به قالیشویی در قیطریه اشاره داشت که سفارشات زیادی از این قسمت از شهر تهران ثبت شده است.

توجه داشته باشید که قالیشویی گل ابریشم هیچ شعبه دیگری ندارد و شما می توانید برای ثبت سفارش قالیشویی در میرداماد نیز با شماره های این مجموعه در ارتباط باشید.

باید گفت که مجموعه گل ابریشم در فرشته نیز در حال فعالیت می باشد و می توانید برای قالیشویی در فرشته نیز سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا با پشتیبانی تماس بگیرید.

 

مزیت قالیشویی گل ابریشم چیست !

در صورتی که به عنوان یک قالیشویی معتبر برای خود مجموعه گل ابریشم را انتخاب کرده اید ، در این قسمت می خواهیم به مزیت این مجموعه بپردازیم.

 از جمله خدمات این مجموعه می توان به تکمیلی و آرایشی فرش اشاره داشت که شامل خدمات نوسای ، تکمیلی فرش به وسیله متخصصی می باشد اشاره داشت.

32

 

مزیت قالیشویی گل ابریشم

 

مجموعه گل ابریشم ، تمامی خدمات آرایشی و نوسازی فرش را به صورت کامل که شامل شکستگی و پارگی نیز می باشد انجام میدهد. ( تمامی خدمات نوسازی زیر نظر کارشناس خواهد بود ).

ارائه کننده دیگر خدمات مثل رفوگری ، رنگ برداری و رفع سوختگی می باشد که همراه با این خدمات خشکشویی مبلمان و خوشخواب را نیز انجام میدهد ( اینکار در محل صورت میگیرد ).

مجموعه گل ابریشم متخصص در شست و شوی انواع فرش های دستباف بوده و از شورهای گیاهی و موارد ارگانیک برای شست و شو و قالیشویی فرش دستباف استفاده میکند.

این مجموعه متخصص در شست و شوی انواع موکت ها بوده و قادر است انواع موکت های برجسته ، ساده و پرزدار را خشکشویی کند.

شست و شوی فرش های ماشینی به وسیله مجموعه گل ابریشم با استفاده از مواد مخصوص صورت گرفته و از آخرین تکنولوژی ماشین آلات برای شست و شوی فرش های ماشینی استفاده میشود.

 ویژگی خدمات قالیشویی در تهران ، قیطریه ، میرداماد و فرشته

این مجموعه دارای ناوگان های آماده برای حمل و نقل فرش های شما در سراسر تهران بوده و خیلی سریع با ارسال سرویس رایگان خدمات قالیشویی و خشکشویی در محل را به شما عرضه میکند.

مجموعه گل ابریشم دارای پنج دفتر غرب ، شرق ، مرکزی ، شمال و جنوب می باشد که به شما خدماتش را با سرویس رایگان عرضه میکند.

در صورتی که شما به دنبال یک قالیشویی تهران به صورت معتبر با بهترین خدمات درب محل و سرویس رایگان هستید ، بدون شک برای شما انتخاب مجموعه گل ابریشم کاری درست خواهد بود.