به گزارش افکارنیوز،

واکس زدن کفش به صورت دستی بسیار وقت گیر می باشد ، به همین دلیل می توانید اقدام به خرید دستگاه واکس کفش نمایید . به منظور خاک گیری ، واکس زدن و براق نمودن کفش ها از دستگاه واکس کفش در بسیاری از مکان های اداری ، صنعتی و مسکونی استفاده می شود . کفش های ورنی و چرمی با استفاده از دستگاه واکس کفش ، به بهترین شکل ممکن خاک گیری می شوند . دستگاه واکس کفش تنوع زیادی دارد . وجود برس های با کیفیت در دستگاه واکس کفش از اهمیت بالایی برخوردار است .

دستگاه واکس کفش چیست ؟

دستگاه واکس کفش با قیمت های مناسب و ارزان در انواع مختلفی مانند دستگاه واکس کفش اداری ، دستگا واکس کفش خانگی و پولیش کفش توسط شرکت صنعت شرق به بازار عرضه می شود . هر کدام از دستگاه های واکس کفش کارایی خاص خود را دارند . معمولا خواسته ی مصرف کننده ها براق و میز نمودن کفش در کمترین زمان ممکن می باشد . به عنوان مثال در محیط های اداری کارمندان باید برای به موقع رسیدن در محل کار خود سرعت العمل بیشتری داشته باشند . بدین ترتیب در از مدل دستگاه واکس کفش اداری استفاده می کنند . علاوه بر موارد ذکر شده استفاده از مایع واکسی که روی شلوار نریزد از اهمیت بالایی برخوردار است .

متناسب با دستگاه واکس کفش مایع مناسب را خریداری کنید . واکس روغنی که غلظت بیشتری داشته باشد معمولا در دستگاه های نیمه اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد . برای دستگاه های اتوماتیک ، مایع واکس باید غلظت کمتری داشته باشد .

تولید کننده دستگاه واکس کفش علاوه بر درخواست مصرف کنندگان باید به موتور بکار رفته در دستگاه واکس کفش برقی ، برس ها و فرچه های موجود در دستگاه واکس ، مخازن مایع واکس و جنس بدنه دستگاه واکس کفش توجه نمایند . موارد ذکر شده باید از کیفیت و کارایی خوبی برخوردار باشند . به علاوه کار کردن با دستگاه واکس کفش باید به صورت راحت ، آسان و قابل فهم برای عموم مردم باشد .

تجهیزات دستگاه واکس کفش شامل فرچه ، برس های گردگیری ، مخزن برای مایع دستگاه ، قیف برای پر کردن مخازن ، کلید قفل درب دستگاه و مایع واکس کفش می باشد .

انواع دستگاه واکس کفش

 1. دستگاه واکس کفش اداری
 2. دستگاه واکس کفش خانگی
 3. دستگاه واکس کفش اتوماتیک
 4. دستگاه واکس کفش نیمه اتوماتیک

مزایای دستگاه واکس کفش

 • نظافت محیط
 • ارتقاء سطح محیط
 • افزایش سطح رفاه
 • کاربری آسان
 • تکریم ارباب رجوع
 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • قیمت پایین در مقابل عملکرد مطلوب
 • و غیره

برای خرید دستگاه واکس کفش به چه نکاتی توجه کنیم ؟

همان طور که ذکر شد دستگاه واکس کفش باید از برس های با کیفیت برخوردار باشد . زیرا نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند . بهتر است برای هر کار برس ها جداگانه باشند ، به عنوان مثال یک برس مخصوص گردگیری ، یک برس مخصوص واکس زدن ، یک برس مخصوص پولیش و برس دیگر مخصوص براق نمودن کفش .

طراحی و ساخت دستگاه واکس کفش باید به گونه ای انجام شود که از ریزش واکس جلوگیری نماید ، بدین ترتیب بهتر است دستگاه طوری طراحی شود که واکس به طور خودکار و اتوماتیک وارد پرزهای برس واکس شده و کفش ها را واکس بزند .

در برخی از مدل های دستگاه واکس کفش به طور جداگانه نازلی قرار گرفته است ، کاربر با استفاده از این نازل کفش خود را سر نازل قرار می دهد و واکس مورد نیاز را دریافت می نماید . اما یکی از معایب دستگاه های نازل دار این است که واکس به اطراف دستگاه ریخته می شود و در نتیجه در مصرف واکس اسراف می گردد .

در زمان طراحی دستگاه واکس کفش بهتر است دستگاه به صورت دو مخزن طراحی و ساخته شود . در این صورت می توانید در یکی از مخزن ها از واکس مشکی و در مخزن دیگر از واکس بی رنگ یا قهوه ای استفاده نمایید .

بهتر است دستگاه واکس کفش دارای سیستم کنترل هوشمند توقف باشد . در این صورت زمانی که کاربر با پای خود برس را متوقف می کند از سوختگی دستگاه جلوگیری خواهد شد . موتورهای ایرانی برای دستگاه های واکس کفش بهترین عملکرد را دارند .

برای اطلاع از قیمت دستگاه واکس کفش ، دستگاه خوشبو کننده هوا ، دست خشک کن ، جاروبرقی صنعتی ، مایع ریز ، چرخ فروشگاهی ، آب سرد کن و... می توانید به وب سایت صنعت شرق مراجعه نمایید .