به گزارش افکارنیوز،

اگر جز علاقه مندان به فعالیت در زمینه ی سانترال  و نصب و راه اندازی مراکز تلفن می باشید یا اینکه قصد دارید مشکلات سانترال شرکت و یا سازمان خود را برطرف نمایید، بهتر است از خدمات متنوع تیم پی بی ایکس شاپ در زمینه ی آموزش سانترال پاناسونیک استفاده کنید.

آموزش سانترال

با توجه به اینکه جهان هر روز در زمینه های مختلفی پیشرفت می کند، شرکت ها و سازمان ها برای توسعه ی ارتباطات خود و موفقیت هایی که از طریق ارتباط بیشتر و بهتر با مشتریان به دست می آید، باید از مراکز تلفن در ساختار خود استفاده نمایند.

آموزش سانترال

مراکز تلفن توسط شرکت های مختلفی در سراسر جهان تولید می شوند که پاناسونیک را می توان مهم ترین و با کیفیت ترین این شرکت ها دانست.

انواع مدل های مختلف سانترال دارای ساختار خاصی برای نصب و راه اندازی می باشند که همین امر باعث شده است تا نصب دستگاه سانترال و راه اندازی تمامی امکانات آن متناسب با نیاز محیط به عنوان یک تخصص در نظر گرفته شود.

همچنین اگر بخواهیم از امکانات مختلف این سیستم ها در محیط کاری خود استفاده نماییم حتما باید تخصص هایی در این زمینه داشته باشیم تا بتوانیم مطابق با نیاز خود هر کدام از امکانات این دستگاه ها را فعال کنیم.

برای این کار باید کار های نصب و راه اندازی امکانات مختلف دستگاه سانترال را به یک تیم فنی تخصصی مانند تیم متخصصین گروه پی بی ایکس شاپ بسپاریم.

با توجه به مشکلات مختلفی که در زمینه استفاده از امکانات و راه اندازی آن ها ممکن است در گذر زمان برای کاربران دستگاه های سانترال به وجود بیاید، تیم فنی ما از طریق روش های مختلف اقدام به آموزش سانترال نموده است.

آموزش سانترال باعث می شود تا کاربران بتوانند تمامی مشکلات به وجود آمده در محیط کاری را به راحتی حل نمایند.

از جمله مزایای آموزش سانترال که توسط تیم فنی و تخصصی پی بی ایکس شاپ ارائه می شود می توان به کاهش هزینه ها و همچنین کاهش اتلاف زمان برای برطرف نمودن مشکلات اشاره نمود.

ساخت ویدیوهای کوتاه آموزش سانترال

با توجه به تاثیری که تصویر و کلام در قالب ویدیو می تواند داشته باشد، تیم فنی این گروه تصمیم گرفت تا نحوه ی برطرف نمودن مشکلاتی را که مشتریان در هنگام تماس با مشاوران شرکت بیان می کنند به صورت ویدیو های آموزش سانترال به مخاطبان خود آموزش دهد.

مهم ترین مزیت های این ویدیو ها را می توان حالت عملی آن ها دانست که توسط اساتید مجرب در این زمینه انجام می شود.

علاوه بر این در این ویدیو ها بخش هایی در مورد نحوه ی خرید دستگاه سانترال و یا نکات دیگر در مورد نگهداری و بهینه سازی آن ها ذکر می شود تا مشتریان بتوانند بهترین کارکرد را از دستگاه انتظار داشته باشند.

آموزش سانترال تمامی مدل های پاناسونیک

شرکت پاناسونیک با توجه به پیشرفت تکنولوژی مدل های مختلفی از دستگاه های سانترال را ارائه نموده است که هر کدام از آن ها ساختار و امکانات مختلفی دارند.

21

آموزش سانترال پاناسونیک

نحوه ی نصب، راه اندازی و فعال سازی این دستگاه ها نیز با هم متفاوت بوده و همین امر باعث شده است تا تیم فنی ما در بخش های مختلف مانند ویدیو های آموزشی و مقالات مختلف، به بررسی چگونگی راه اندازی و استفاده از تمامی این مدل ها بپردازد.

پکیج آموزش سانترال

یکی از بهترین و شاید بی سابقه ترین خدمات پی بی ایکس شاپ را می توان تولید و ارائه ی پکیج های آموزش سانترال دانست.

پکیج آموزش سانترال 824 که یکی از محبوب ترین دستگاه های سانترال در داخل کشور می باشد، شامل تمامی مراحل برنامه ریزی دستگاه و کد های مربوط به آن برای راه اندازی امکانات مختلف و همچنین نحوه ی اتصال تلفن های داخلی و خطوط شهری به دستگاه می باشد.

22

پکیج آموزش سانترال 824

موفقیت هایی که از طریق پکیج آموزش سانترال 824 به دست آمد باعث شد تا تیم فنی با همکاری تیم تدوین مرکز یک پکیج آموزش کامل و جامع در مورد سانترال های TDA تهیه و تدوین نمایند.

این پکیج که شامل صفر تا صد راه اندازی دستگاه های سانترال سری TDA می باشد با بهترین و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

علاوه بر این پکیج آموزش سانترال TDA مزایای زیادی مانند آپدیت های رایگان و دو ساعت کلاس آموزشی حضوری با بهترین اساتید داخلی را برای مشتریانی که محصول را خریداری می کنند به همراه دارد.

پکیج آموزش سانترال TDA را در بسیاری از بخش ها می توان برای سانترال های سری TDE و  NS نیز استفاده نمود.

هر آنچه از یک فروشگاه اینترنتی سانترال می خواهید اینجا به راحتی پیدا می کنید

علاوه بر بخش های مختلف مانند ویدیو های آموزشی، اخبار و مقالاتی که در مورد آموزش سانترال پاناسونیک در این سایت وجود دارند، یک بخش جذاب دیگر به نام فروشگاه اینترنتی سانترال خدمات مختلف و ویژه ای را به مشتریان ارائه می کند.

23

فروشگاه اینترنتی پی بی ایکس شاپ

 

معمولاً با توجه به تخصصی بودن بحث خرید کارت سانترال، تلفن سانترال و دیگر وسایل و لوازم جانبی این دستگاه ها، فروشگاه های اینترنتی سانترال مورد استقبال مشتریان قرار نمی گیرند.

خدمات ویژه ی تیم پی بی ایکس شاپ در این زمینه باعث شده است تا مشتریان بتوانند به عنوان یک متخصص در زمینه ی سانترال در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین و مناسب ترین هزینه یکی از لوازم و تجهیزات مورد نیاز خود مانند تلفن سانترال، کارت سانترال، صندوق صوتی و ... را خریداری نمایند.

در صفحه ی مربوط به هر محصول تمامی ویژگی های مثبت و منفی آن محصول و امکاناتی که از طریق آن در محیط راه اندازی می شود و قابل استفاده می باشد، ذکر شده است تا مشتریان بتوانند با مطالعه ی آن مطلب به خوبی با محصول مورد نظر آشنا شوند.

علاوه بر این شما می توانید ضمن در میان گذاشتن تمامی مشکلات به وجود آمده در زمینه ی سانترال با مشاوران ما، از راهنمایی هایی آن ها در زمینه ی خرید انواع دستگاه های سانترال و لوازم جانبی آن ها نیز بهره مند شوید.

تیم فنی ما در زمینه ی آموزش سانترال سعی می کند از مشکلات مطرح شده با مشاوران مرکز، ایده های نوینی برای آموزش سانترال استفاده نماید.