به گزارش افکارنیوز،

پانزده سال پیش، شرکت هیلتی با معرفی چسب کاشت میلگرد هیلتی Hilti Re 500 V3  ، استانداردهای بی‌نظیری برای طراحان و پیمانکاران تنظیم کرد، چند سال بعد محصول جدیدش که HIT RE 500 SD  HILTI نام داشت را روانه بازار کرد و اکنون با معرفی چسب کاشت میلگرد هیلتی Hilti Re 500 V3 که ورژن بسیار قدرتمندتری از نسخه‌های قبلی است انقلابی را در این صنعت به وجود آورده است.

برخی ویژگی‌های چسب کاشت میلگرد هیلتی v3

 • داشتن کارایی، در طیف وسیعی از دما، حتی در شرایط انجماد که هیچ سیستم اتصال‌دهنده چسب اپوکسی دیگری کار نخواهد کرد. چسب میلگرد هیلتی HIT-RE 500 V3 تنها  چسب اپوکسی مهاربندی است که در دمای انجماد و تا منفی 5 درجه سانتی‌گراد همچنان عملکرد خود را حفظ می‌کند.
 • افزایش زمان کار، ضمن کاهش زمان گیرش نهایی. چسب میلگرد هیلتی HIT-RE 500 V3 در دمای 22 درجه، 25 دقیقه زمان برای کار کردن در اختیارتان می‌گذارد؛ این در حالی است، که این محصول پس از 4 ساعت وارد فاز گیرش اولیه شده و پس از 6 ساعت به گیرش نهایی می‌رسد.
 • تائید شده توسط سازمان ICC-ES ، برای استفاده در حفره‌های ایجادشده در بتن ترک‌خورده با استفاده از دریل با مغزی الماسی.
 • حصول 60 درصد مقاومت بیشتر. چسب کاشت میلگرد هیلتی HIT RE 500 V3  دارای بیشترین تاب مقاومتی در بین تمام برندهای بازار است چیزی حدود 30 درصد مقاومت بیشتر، نسبت به قوی‌ترین چسب‌های موجود در بازار ازلحاظ تحمل بار.

جالب است بدانید رکورد قبلی به دستِ دیگر محصول این شرکت، یعنی چسب کاشت میلگرد هیلتی SD بود و محصول جدید افزایش 60 درصدی را در میزان مقاومت نسبت به محصول پیشین نشان می‌دهد.

مزایای چسب کاشت میلگرد هیلتی Re 500 v3

 1. قابل استفاده در محیط مرطوب و حتی محیط‌های اشباع‌شده از آب:

به جرات می‌توان گفت تا به این لحظه، تنها چسبی که توانائی اجرای کاشت میلگرد در محیط مرطوب و حتی در زیر آب را دارد همی چسب Hilti V3 است.

2. صرفه‌جویی در زمان دریل و پر کردن حفره:

وقتی حفاری یک سوراخ 3 اینچی برای حصول نتیجه مطلوب کفایت می‌کند، دیگر چه نیازی به ایجاد یک حفره 6 اینچی ست؟ ازآنجاکه چسب کاشت میلگرد HIT-RE 500 V3 تاب تحمل بار بسیار بیشتری نسبت به نمونه‌های مشابه موجود در بازار دارد، می‌تواند بارهای مشابه را با عمق تعبیه کوتاه‌تری تحمل کند، و این به معنای کاهش هزینه‌ها و درنهایت افزایش بازدهی می‌گردد.

3. افزایش خلاقیت:

با دانلود رایگان نرم‌افزار Hilti PROFIS software می‌توانید طرح‌های تقویتی‌تان را با چسب کاشت میلگرد هیلتی Hilti re 500 v3 محاسبه و طراحی کنید.

 

زمان امکان کار با چسب و زمان گیرش چسب کاشت میلگرد هیلتی Hit-RE 500 V3

کسانی که از این محصول استفاده می‌کنند مطمئناً علاقه‌مند هستند طول زمانی که می‌توانند با این چسب کار کنند افزایش یابد، و برعکس مایل‌اند طول زمانی که چسب مهاربندی به گیرش نهایی خود می‌رسد تا حد ممکن کاهش یابد، تا بتوانند ادامه کار را هر چه سریع‌تر دنبال کنند، و این چیزی است که ما با معرفی با چسب میلگرد هیلتی Hit-RE 500 V3 به دنبال آن بوده‌ایم. شرکت هیلتی با یک ترکیب شیمیایی انقلابی، زمان‌بندی کار شما را تا حد ممکن بهبود می‌دهد. در گذشته، این شرکت با محصول RE 500-SD زمان گیرش نهایی را که در مورد محصول مشابه اکثر رقبای این شرک 24 ساعت بود، به 12 ساعت کاهش داده بود؛ و اکنون با ارائه محصول جدید خود، یعنی چسب میلگرد هیلتی HIT-RE 500 V3، این پارامتر بسیار مهم به 6.5 ساعت کاهش یافته.

2

جدول زمان کارایی، گیرش اولیه و گیرش نهایی برحسب دما

 

کارایی در دماهای فوق‌العاده

عملکرد محصول در دماهای بسیار پایین نیز، مورد دیگریست که موردنیاز بسیاری دیگر از خریداران چسب میلگرد می‌باشد. درحالی‌که حداقل دمایی که محصولات اکثر رقبا در آن هنوز قابل‌استفاده است 10 درجه سلسیوس است، شرکت هیلتی با محصول RE 500-SD آن را به 5 درجه سلسیوس کاهش داده بود، و اکنون با ارائه چسب کاشت میلگرد هیلتی HIT-RE 500 V3 این پارامتر را به -5 درجه سلسیوس رسانده، که در پروژه‌های با دمای محیط پایین بسیار ضروری است. البته هنوز در بسیاری از مناطق با دمای بسیار پایین امکان استفاده از آن وجود ندارد، ولی چنین ویژگی در بسیاری پروژه‌ها تغییر محسوسی ایجاد می‌کند.

 

عملکرد چسب کاشت میلگرد هیلتی Hit-RE 500 V3

بالاترین مقاومت در برابر تحمل بار. با مقایسه نمودار تنش-کرنش بارگذاری روی این محصول، می‌توان دریافت که این محصول، تحمل تنشی به اندازی 30 درصد بیش از مقاوم‌ترین برند موجود در بازار دارد. با چسب کاشت میلگرد هیلتی HIT-RE 500 V3،شرکت هیلتی نه‌تنها رکورددار بیشترین مقاومت چسب‌های اپوکسی موجود در بازار است. بلکه نسبت به نمونه قبلی خود نیز بهبود 60 درصدی را نشان می‌دهد.

3

نمودار تنش-کرنش برای چسب کاشت میلگرد هیلتی، نمونه مشابه بازار و مقاومت استاندارد

 

تنها برند چسب کاشت میلگرد موجود در بازار، که توانسته تأییدیه ICC را نیز کسب کند.

با ارائه آیین‌نامه‌های جدید طراحی و بهبود روزافزون عملکرد سازه‌های ساختمانی، کسب مجوز برای محصولات در حوزه‌های عمرانی مسئله بسیار مهمی است. چسب کاشت میلگرد هیلتی HIT-RE 500 V3 تنها برند ایجاد مهاربندی شیمیایی برای کاشت میلگردهای جدید در سازه است که تأییدیه سازمانICC  را کسب کرده.

برخی تائیدیههای چسب کاشت میلگرد هیلتی HIT-RE 500 V3 :

 • ایجاد پیوستگی با عملکرد بسیار بالا، با هر دو نوع بتن ترک‌خورده و ترک نخورده
 • مناسب برای استفاده در تمام طول سال، داشتن کارایی تا دمای منفی 5 درجه سلسیوس
 • دارای زمان کار طولانی، که منجر به انعطاف‌پذیری بالا در حین نصب می‌گردد
 • تأییدیه عملکرد لرزه‌ای، مطابق با ICC-ES، معیارهای تائید آیین‌نامه‌های AC308 و ACI 355.4
 • بدون نیاز به پاک‌سازی حفرات در صورت استفاده از مته با تکنولوژی هالو
 • تأییدیه ICC-ES برای بتن ترک‌خورده و شرایط لرزه‌ای
 • قابلیت نصب در حفرات الماسی، در بتن ترک‌خورده و ترک نخورده در تمام مناطق لرزه‌ای، با استفاده از سیستم نصب ایمن و دستگاه TE-YRT
 • قابلیت استفاده برای سوراخ‌های پر از آب و همچنین امکان استفاده در زیر آب تا عمق 50 متری
 • مطابق با استاندارد ASTM C881-14، نوع 1، 2، 4 و 5، نمره 3، کلاس A، B و C
 • مطابق با الزامات آیین‌نامه  AASHTO، بند  M235، نوع 1، 2، 4 و 5، نمره 3، کلاس A، B و C
 • اطلاعات فنی موجود برای قطرها و سوراخ‌های بزرگ‌تر و تعبیه در عمق بیشتر

ویژگی‌های فنی چسب هیلتی v3 :

 • ماده پایه: بتن ترک‌خورده یا بتن بدون ترک
 • کاربردهای پیشنهادی: اتصال میلگردها پس از نصب و هرگونه کاربرد مهاربندی
 • دسته‌بندی: ملات تزریقی اپوکسی با گیرش آهسته
 • زمان گیرش در دمای 20 درجه سلسیوس: 7 ساعت
 • مهلت کار کردن با آن: 30 دقیقه
 • تأییدیه‌های ETA: ETA-16/0143 برای مهاربندی و ETA-16/0142 برای میلگردهای پس از نصب
 • نوع بار: بار استاتیکی و بار لرزه‌ای
 • شعاع مهاربندی: M8-M30
 • شعاع میلگرد:    Ø8 - Ø40 mm

قیمت چسب کاشت میلگرد هیلتی hilti re 500 v3:

قیمت این چسب با کوچک‌ترین نوسانات قیمت دلار، دستخوش تغییرات بزرگی می‌شود قیمت این انکر شیمیائی قدرتمند، در این لحظه که این مقاله نگاشته می‌شود حدود 64 دلار است که تقریباً گران‌ترین، در بین محصولات مشابه خود است. البته قیمت این محصول در ایران پایین‌تر است. به‌عنوان‌مثال فروشگاه اینترنتی تیک سازه تقریباً با 35 دلار این چسب را ارائه می‌کند.

خرید چسب کاشت میلگرد هیلتی:

خرید چسب کاشت میلگرد هیلتی Re 500 V3 بایستی با دقت تمام انجام پذیرد زیرا که در این زمینه اقدامات تقلب کارانه فراوانی صورت گرفته است. اولین نکته حائز اهمیت، خرید چسب هیلتی re 500 v3 اصل است. دومین نکته تاریخ انقضای آن‌هاست. نکته سوم شرایط نگهداری چسب‌های کاشت میلگرد هیئتی v3 است. در این راستا، چندین فروشگاه‌ آنلاین و سنتی فعالیت دارند اما اگر بخواهیم مستقیماً یک مرجع اصلی واردکننده و توزیع‌کننده این اپوکسی بی‌نظیر را معرفی کنیم تنها گزینه توصیه‌شده توسط ما فروشگاه اینترنتی تیک سازه است. آنچه این فروشگاه در این حوزه به مشتریان خود ارائه می‌کند چسب اصلی کاشت میلگرد هیلتی Hilti Re 500 V3 گارانتی دار است. فروشگاه اینترنتی تیک‌سازه اطلاع‌رسانی کرده که تمامی مواد شیمیائی خود (شامل مکمل‌های بتن، چسب‌ها، روان کننده‌ها و ...) را در شرایط بسیار مطلوب و استانداردی نگهداری می‌کند. همچنین تمامی محصولات تیک سازه ضمانت اصالت کالا داشته و تاریخ انقضاء آن‌ها مطلوب و خوب است.

جهت تماس با مسئول فروش فروشگاه آنلاین تیک‌سازه با شماره 09213818348 تماس حاصل نمایید.