به گزارش افکارنیوز،

 اگر به دنیای بازاریابی علاقمند باشید و در این زمینه اندک استعدادی داشته باشید، بدون شک بهترین شغل برای شما بازاریابی پیامکی با درآمد بالای 10 میلیون تومان در ماه است! با خرید پنل پیامک و بدون نیاز به مهارت های تخصصی، تنها با در اختیار داشتن اینترنت و کامپیوتر درآمدزایی آغاز می شود. این یک سرمایه گذاری بلندمدت با هزینه اندک و سود بالاست زیرا که هزینه پنل یکبار برای همیشه پرداخت می شود اما تمامی آپدیت های سامانه در زمان های مختلف را شامل می شود. پشتیبانی به صورت 24 ساعته وجود  دارد و نیازی به استخدام نیرو و اجاره دفتر کار وجود ندارد. نیاز تمامی کسب و کارها به تبلیغات پیامکی تضمینی برای درآمدزایی شماست و  فروش پنل نمایندگی میتواند چندبرابر یک پنل کاربری برای شما سودآور باشد. مدیانا اس ام اس به عنوان بزرگترین سامانه پیامک که 12000 نماینده به صورت ریبرندینگ از آن استفاده و کسب درآمد می کنند، به عنوان قدیمی ترین سامانه پیامکی که پنل نمایندگی ارائه می کند به شما پیشنهاد می شود.

 

5

مزایای پنل نمایندگی مدیانا

با خرید پنل نمایندگی مدیانا، صاحب یک سامانه کاملا مشابه با  پنل اس ام اس مدیانا با تمامی امکانات خواهید شد که با نام و نشان مورد نظر خودتان است و هیچ اسمی از مدیانا اس ام اس در آن وجود ندارد. ویژگی های این پنل نمایندگی پیامک عبارتند از:

 • محدودیت نداشتن در فروش پنل زیرمجموعه کاربری و نمایندگی
 • عدم پرداخت پورسانت برای فروش پنل زیرمجموعه کاربری و نمایندگی
 • کمترین تعرفه ارسال پیامک (103 ریال)
 • 1000 پیامک رایگان
 • 5 شماره اختصاصی رایگان
 • 5 خط اشتراکی رایگان
 • 7 روز گارانتی عدم رضایت از پنل
 • اعتبار مادام العمر سامانه
 • پشتیبانی 24 ساعته تلفنی و تیکتی
 • قابلیت اتصال درگاه بانکی اختصاصی نماینده به پنل
 • ثبت قرارداد رسمی به صورت حضوری و غیر حضوری

 

نحوه کسب درآمد از پنل نمایندگی مدیانا

پس از خرید پنل پیامک مدیانا، 4 روش برای درآمدزایی وجود خواهد داشت:

1_فروش پنل نمایندگی : هر نماینده می تواند بدون پرداخت پورسانت به مدیانا، اقدام به فروش پنل نمایندگی کاملا مشابه پنل خود داشته باشد که هر کدام قابلیت زیرمجموعه سازی را دارند.

2_فروش پنل کاربری : هر نماینده می تواند تعداد نامحدود زیرمجموعه داشته باشد و در مدیانا هیچ هزینه ای بابت فروش پنل کاربری از نمایندگان دریافت نمی شود.، تعرفه فروش پنل کاربری، خطوط و پیامک های ارسالی می تواند کاملا بر اساس سیاست گذاری نمایندگان انجام شود.

3_فروش خط: هر نماینده می تواند با تعرفه دلخواه خود اقدام به فروش خطوط 1000، 2000، 3000، 5000 و 021 کند.

4_پیامک ارسالی زیر مجموعه ها : هر نماینده با تعیین تعرفه پیامک برای زیر مجموعه های خود، از ارسال پیامک های کاربران، نمایندگان و زیر مجموعه های نمایندگان خود، سود کسب خواهد کرد.

خرید پنل نمایندگی مدیانا

مراحل فعال سازی پنل نمایندگی مدیانا بسیار ساده می باشد و در کمتر از 5 دقیقه انجام خواهد شد. ابتدا به سایت medianasms.com مراجعه می کنید و  پس از ثبت نام در سایت و ارسال تصویر کارت ملی، به درگاه پرداخت منتقل خواهید شد و پس پرداخت هزینه پنل، فعال سازی انجام می شود و می توانید شروع به کار کنید.

بدون دغدغه کسب درآمد کنید!

مدیانا اس ام اس تا به این لحظه بیش از 12000 نماینده در سراسر کشور دارد که در حال کسب درآمد از پنل نمایندگی مدیانا هستند. سود حاصل از فروش تمامی نمایندگان بلافاصله بعد از پرداخت کاربر یا  نماینده زیر مجموعه به پنل نمایندگان اضافه می شود. پشتیبانی و پاسخ به سوالات نمایندگان از اولویت های تیم پیشتیبانی مدیانا به شمار می رود و از درخواست ها و پیشنهاداتی که از جانب نمایندگان و کاربران آن ها می رسد استقبال می شود و در آپدیت های سامانه لحاظ می شود. همین حالا برای کسب درآمد میلیونی در سایت medianasms.com  ثبت نام کنید.