به گزارش افکارنیوز،

شرکت صنایع مفتولی حصار نوین الماس با به همراه داشتن ده ها سال تجربه و تخصص در حوزه توری جوشی ، مفتول گالوانیزه و صنایع وابسته ، به همراه مجموعه ای متخصصان و کارشناسان حرفه ای قدم در راه تولیدات فلزی از جمله : سیم خاردار، سیم خاردار حلقوی، سیم خاردار سوزنی، سیم خاردار تبری و سیم خاردار خطی گذاشته است.

برای دریافت قیمت سیم خاردار به سایت حصار نوین الماس مراجعه نمائید.

سیم خاردار که در زبان انگلیسی به عنوان Barbed Wire نیز شناخته می شود ، گهگاه به عنوان نوعی سیم حصار فولادی است که با لبه های تیز و نقاط منظم در امتداد رشته سیم هایی ساخته می شود .

سیم خاردار برای ساخت حصار های ارزان به کار رفته و غالبا به عنوان حصار امنیتی مکمل بر بالای دیوارها استفاده می شود. در عین حال یکی از مهمترین موارد کاربرد آن در مناطق نظامی و امنیتی است.

سیم خاردار از مواد مختلفی تولید می شود که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم :

  1. سیم فلزی با روکش روی : سیم فولادی گالوانیزه گسترده ترین ماده اولیه در تولید سیم خاردار است که به انواع تجاری : کلاس 1 و کلاس 3 تقسیم شده و به عنوان سیم فولادی گالوانیزه الکتریکی و سیم فولادی گالوانیزه معروف است.
  2. سیم فولادی با آلیاژ روی و آلومینیوم :  سیم خاردار با روی ، 5٪ یا 10٪ آلیاژ آلومینیوم و مفتول فلزی میکس متال تولید می شود.
  3. سیم فولادی با روکش پلیمر: سیم فلزی روی یا سیم آلومینیومی روی با آلومینیوم VC ، PE یا سایر پلیمرهای آلی است.

نکته:  سیم استیل ضد زنگ‌ با  SAE 304‌، 316‌ و با ترکیبی از سایر مواد جز تولیدات است.

سیم خاردار

   ساختار توری جوشی و سیم خاردار طوری پیاده سازی شده است که دست تولید کننده را در تولید انواع محصول مبتنی بر سیم خاردار از جمله سیم خاردار حلقوی، سیم خاردار سوزنی، سیم خاردار تبری و سیم خاردار خطی باز می گذارد.

سیم‌ خاردار حلقوی اغلب جهت ایجاد فنس در اطراف زمین های کشاورزی و باغ ها به کار می رود.

سیم‌ خاردار حلقوی یک سیم خط یک رشته است که برآمدگی های زیادی روی سطح خود دارد. این برآمدگی ها اجازه نمی دهند که میله ها به پایین بیفتند، بنابراین، این محصول برای اهداف امنیتی شدید مورد استفاده قرار می گیرد. سیم خاردار با لبه های تیز، مقاوم در برابر زنگ زدگی، استحکام و پایداری مشخص می شود. این ماده عمدتاً برای نرده های فرودگاهی، مزرعه ها، مناطق نظامی و امنیتی، کارخانه، محل اقامت، و نرده های بزرگراهی استفاده می شود. این سیم معمولاً از استیل ضدزنگ با قطر تقریبا 3 میلی متر ساخته می شود.

سیم ‌خاردار تبری از نوع سیم های گالوانیزه است ، که تیغه‌ های آن به شکل تبر است . به دلیل وجود مفتول با غنای کربن بالا در سازه اصلی این نوع سیم ، توری جوشی مقاومتی مثال زدنی در برابر رطوبت ، در آن ایجاد شده است. این محصول در کنار سیم خاردار معمولی می تواند حصار امنی را به صورت ترکیبی ایجاد نماید. برای اطلاع از قیمت و شرایط فروش سیم خاردار می توانید به وب سایت و فروشگاه اینترنتی صنایع مفتولی حصار نوین الماس مراجعه نمائید.

توری

سیم خاردار سوزنی  ، که سازه اصلی آن مبتنی بر سیم و مفتول گالوانیزه و به صورت  گرم است.  معمولا در طول های 10 متری به بازار عرض شده و برای محافظت از مراکز نظامی ، پادگان ها و نقاط امنیتی به کار می رود. برای اطلاع از قیمت و نوع و شرایط فروش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سیم‌ خاردار خطی ، محصولی است که ساختار آن را از دو رشته مفتول گالوانیزه می سازند. این محصول نسبت به انواع دیگر کاربرد های بیشتری داشته و گاهی به صورت ترکیبی با دیگر سیم های خاردار به کار می رود. وجود تعداد بیشتری خار فلزی بر سطح سیم ، آن را از بقیه سیم ها متمایز کرده و بر کیفیت آن می افزاید. سیم‌ خاردار خطی در میان کاربران و تولیدکنندگان به علت کاربرد فراوان، سادگی نصب و انعطاف‌پذیری دارای طرفداران خاص خود می باشد.

برای دریافت قیمت توری جوشی به سایت حصار نوین الماس مراجعه نمائید.

کارشناسان حرفه ای شرکت همیشه در جهت ارائه مشاوره در خدمت شما هستند. آدرس و شماره تماس شرکت به شرح زیر است :

تلفن دفتر : 66312236 - 66315276-66209930-66314422

مدیریت دفتر : 09122424253

مدیریت کارخانه : 09122424936

تلفن کارخانه : 02156543013

آدرس دفتر فروش : تهران ، بازار آهن غرب ( شاد آباد ) ، مجتمع بهاران یک ، بلوک 33 پلاک 63 و 64

کارخانه شماره ۱ : کهریزک – جاده واوان – میدان قیصر آباد – خیابان یادگار امام – مجتمع خان بابا – پلاک 10

کارخانه شماره 2 : بزرگراه آیت الله سعیدی – جاده عباس آباد – خیابان نیروگاه برق – 12 متری سوم – پلاک 5

آدرس وب سایت : https://hesarnovinalmas.com