به گزارش روابط عمومی شهر خبر، زیبا بروفه بازیگر تلوزیون و سینماست که در سریال‌های چون«طلسم شدگان»، «ریحانه» و «پول کثیف» و «مجید دلبندم» ایفای نقش کرده است.

دومین اخبار تصویری که نظر بسیاری از کابران را به خود جلب کرد، اخبار به یک بیمار کرونایی مربوط می‌شود. در این تصویر زنی مبتلا به کرونا روی تخت دراز کشیده و با نوشته‌ای از مردم خواسته برای او دعا کنند تا بر این بیماری غلبه کند.

طبق آخرین خبر طی روزهای اخیر از تعدادی سارق در شهرک قدس تهران سلاح هایی کشف شد که انتشار تصاویر آن مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفت. تفنگ، شمیشر و قمه از جمله این سلاح های خطرناک  بود.

عکس ترانه علیدوستی در حال تمرین یوگا در خیابان هم بازدید زیادی داشت. از جمله آثار این بازیگر مطرح سینما، درباره الی، من ترانه پانزده سال دارم، فروشنده، استراحت مطلق، آسمان زرد کم عمق، زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، انتهای خیابان هشتم و... است.

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی به همراه پسرش عکسی با لباس‌های محلی لرستان گرفته که انتشار آن برای بسیاری از مخاطبان جذاب بوده است. این بازیکن تیم ملی فوتبال متولد خرم آباد است و بعد از ورود به تیم پرسپولیس و بازی حرفه‌ای در این تیم بسیار معروف شد.

ویدئویی هم که از یک پلنگ ایرانی به همراه توله‌هایش منتشر شده، فیلم پربازدید روزهای اخیر است. این پلنگ و دو توله اش در منطقه شکار ممنوع تنگه آکسی شهرستان دامغان مشاهده شده است.

اخرین خبر هم تصویر پربازدید دیگری که تعجب بسیاری از بازدیدکنندگان را برانگیخت به سین ماونگ 91 ساله، قهرمان سابق پرورش اندام میانمار مربوط است. در این تصویر نشان داده شده که چگونه این قهرمان ورزش، علی‌رغم کهولت سن به کار کردن با وزنه ادامه می‌دهد و همچنان فعالیت می‌کند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است که روزانه دیدنی‌ترین تصاویر و ویدئوها را از سایت‌های خبری جمع‌آوری می‌کند و دسته‌بندی شده در اختیار کاربران قرار می‌دهد.