به گزارش روابط عمومی شهر خبر، به نقل از روزنامه دونگا ایلبو در این خصوص نوشت: آمریکا به اطلاعاتی دست یافته است که نشان می‌دهد کره شمالی در یک مجموعه موشک‌سازی در استان "پیونگ آن" در جنوب این کشور موشک های بالستیک قاره پیما تولید و تکمیل کرده است. این کشور همچنین سکوهای پرتاب این موشک ها را هم رصد کرده است و می‌خواهد اطلاعاتی درباره پرتاب و آزمایش احتمالی این موشک‌ها در جریان رژه نظامی و یا مراسم خاص به‌دست آورد.

دومین خبر پربازدید به حادثه شناور کنارک و شهادت تعدادی از نیروهای دریایی اختصاص داشت. به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، تعداد شهدای این حادثه ۱۹ تن بوده و تعداد مجروحان نیز ۱۵ نفر است که در وضعیت مناسبی به سر می‌برند.

تبریک حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به زینب سلیمانی بابت انتصاب وی به عنوان ریاست بنیاد شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی، دیگر خبر پربازدید بود.

صحبت یک مقام عراقی از تحرکات داعش در استان دیالی نیز از دیگر اخبار سیاسی کاربرپسند بود. در این خصوص، «مهدی الشمری» مسئول ناحیه کنعان گفت: داعشی‌ها محصولات کشاورزی را به آتش کشیده‌اند. بیش از ۴۰ جریب از مزارع گندم در روستای سکوک واقع در اطراف ناحیه کنعان در استان دیالی شب گذشته به آتش کشیده شده است.

کاهش یکباره خودرو پس از ورود رئیس جمهور به ماجرا، عنوان اخبار پربازدید دیگر در روزهای اخیر است. با ورود رئیس جمهور به ماجرای گرانی خودرو که طی روزهای گذشته باعث نگرانی خریداران شده بود، قیمت برخی از خودروهای داخلی 5 تا 10 میلیون کاهش پیدا کرد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.