به گزارش روابط عمومی شهر خبر، در این خصوص خبرگزاری مهر نوشت: باشگاه پرسپولیس که بابت عدم پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ محکوم به پرداخت یک میلیون و پنجاه هزار یورو به همراه پنج درصد از سود این پول شده بود، خواهان دریافت جزئیات گردش محکومیت شده است. به احتمال فراوان بررسی نهایی این دفاعیه، شنبه هفته آینده خواهد بود تا دفاع پرسپولیس برای کاهش محکومیت در پرونده برانکو به دادگاه CAS ارسال شود.

بعد از اعلام رئیس جمهور مبنی بر آغاز دوباره فعالیت‌های ورزشی، باشگاه پرسپولیس برای در نظر گرفتن وضعیت مربیان و بازیکنان اقدامات ویژه پزشکی را در دستور کار خود قرار می‌دهد که این خبر نیز در شمار پربازدیدترین‌ها قرار گرفت.

سومین خبر پربازدید با عنوان «برنامه‌ای که هم استقلال را راضی می کند هم پرسپولیس را» منتشر شده است. در این خصوص سایت خبری مشرق‌نیوز نوشت: شیوه پیشنهادی این است که پس از بازی عقب افتاده استقلال و فولاد، در یک جدول ۶ تیمی، تیم های نیمه بالایی جدول (تیمهای سوم تا هشتم) به صورت معکوس با هم به صورت تک بازی دیدار داشته باشند. یعنی تیم هشتم با تیم سوم، تیم هفتم با تیم چهارم، ششم با تیم پنجم دیدار کنند و ۳ تیم برنده با تیم دوم جدول یعنی سپاهان (البته در صورت تساوی یا برد استقلال برابر فولاد؛ استقلال جای سپاهان را می‌گیرد) بعد از قرعه‌کشی ۲ تک بازی انجام دهند تا دو تیم برنده به همراه پرسپولیس نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، کارگزار برند باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که آذری جهرمی هیچ دخل و تصرفی در انتخاب این کارگزار نداشته است. این خبر نیز با استقبال زیاد کابران روبرو شد.

دیگر اخبار پرسپولیس پربازدید به انتقاد پیشکسوت فوتبال از تصمیم وزارت ورزش اختصاص داشت. عبدالعلی چنگیز در این خصوص به خبرگزاری مهر گفت: این یک تصمیم عجولانه بود و نباید چنین موضوعی عنوان می‌شد. حضور بازیکنان خارجی باکیفیت می‌تواند به فوتبال ما کمک کند. در سال‌های گذشته هم بازیکنان با کیفیت در فوتبال ما بودند و هم بی‌کیفیت اما آنهایی که بازی‌های خوبی از خود ارائه دادند توانستند به تیم‌های استقلال و پرسپولیس کمک کنند.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار ورزشی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.