داکت اسپلیت ها سیستم های گرمایش و سرمایش هستند که به شما امکان می دهند دمای اتاق ها یا فضاهای منفرد را کنترل کنید. شرکت ها و برندهای زیادی در حال حاضر در زمینه طراحی و تولید این سیستم های تهویه مطبوع فعالیت می کنند و نتیجه آن وجود داکت اسپلیت ها در مدل ها و ظرفیت های متنوع است. قیمت داکت اسپلیت بر اساس شرکت تولید کننده ، مدل و نوع آن و همچنین مقدار ظرفیت داکت اسپلیت تغییر می کند.

 

1

 

سیستم داکت اسپلیت  دارای دو بخش اصلی هست شامل یک دستگاه  کندانسور که در فضای باز و یک واحد اوپراتور هوا ساز که داخل ساختمان قرار می گیرد. این دو بخش به وسیله لوله مسی و کابل برقی متصل می شوند . داکت اسپلیت ها به گونه ای طراحی شده اند که نصب و نگداری آن ها آسان است.

سیستم های تهویه مطبوع  داکت اسپلیت کاربردهای بالقوه زیادی در ساختمانهای مسکونی ، تجاری و موسسات دارند. سیستم های داکت اسپلیت در خانه های چند خانواری و در خانه های دارای سیستم گرمایش همرفت مانند هیدرونیک (گردش آب گرم ) ، پنل های تابشی و.... است. آنها همچنین می توانند انتخاب مناسبی برای آپارتمان های کوچک باشند .

یکی از بهترین سیستم های داکت اسپلیت ، داکت اسپلیت هایسنس (Hisense) است. شرکت هایسنس در سال 1962 برای اولین بار در کشور چین تاسیس شد که در آن زمان به طور انحصاری به تولید رادیو می پرداخت. بعد ها با گسترش خط های تولیدی آن و شعبه های آن در سراسر جهان ، جزو 10 شرکت برتر تولید کننده لوازم خانگی جهان شد. سیستم داکت اسپلیت هایسنس  در صرفه جویی انرژی کاربرد بالایی دارد که باعث کاهش مصرف انرژی سالانه به میزان 30 درصد می شود.

داکت اسپلیت هایسنس را به راحتی با تلفن همراه و اتصال Wi-Fi را می توان کنترل کرد. استفاده آسان از نرم افزار مربوطه سیستم به شما امکان می دهد تا دمای فضای خود را کنترل و حفظ کنید. شما می توانید برنامه هوشمند داکت اسپلیت هایسنس را برای بارگیری در فروشگاه های  Google Play و iOS پیدا کرده و به راحتی از راه دور به کنترل سیستم مربوطه بپردازید.

از دیگر برندهای موجود داکت اسپلیت چینی در ایران داکت اسپلیت وستن ایر است که دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی است و قادر به تامین تامین گرما در دمای 15 درجه زیر صفر است و با فناوری گرمایش الکتریکی پشتیبانی می شود. مجرای هوا تعبیه شده در این داکت اسپلیت باعث کاهش سر و صدا می شود. این امر به شما اجازه می دهد علاوه بر دمای مطبوع محیط از سکوت آن نیز لذت ببرید و شبهای آرامی داشته باشید. داکت اسپلیت وستن ایر مدل های مختلفی دارد که هر کدام کارایی های متفاوتی دارند و در بازار موجود است.

2

خوشبختانه امروزه کشور عزیزمان ایران پیشرفت چشمگیری در زمینه تولید داکت اسپلیت های ایرانی داشته است و شرکت ها معتبر متعددی داکت اسپلیت ایرانی تولید می کنند و در سراسر کشور برای فروش توزیع می کنند و حتی تولیداتشان در خاورمیانه صادر می شود . امتیازات خاصی به خریداران و مصرف کننده گان داکت اسپلیت های ایرانی که تولید داخل هستند تعلق می گیرد.

صباتک برند معتبری است که داکت اسپلیت هایی با کیفیت و سایز مناسب تولید می کند. برند دیگر که جزو پیشتازان این صنعت محسوب می شود  مهر اصل نام دارد که در تبریز از سال 1369 شروع به فعالیت های صنعتی  کرده است. محصولات سنگین مهر اصل در خاورمیانه صادر می شود. شرکت تولیدات صنعتی وحید هم جزو پیشتازان این صنعت محسوب می شود.

شرکت ایران رادیاتور جزو شرکت های ایرانی است که در زمینه تولید سیستم های تهویه سرمایشی و گرمایشی امتیاز خوبی  دارد، این شرکت سیستم های تهویه مطلوبی از جمله داکت اسپلیت هایی طبق استانداردهای بین المللی تولید و به سایر کشورهای خاورمیانه صادر می نماید . شرکت ایران رادیاتور سالانه میلیون ها داکت اسپلیت را تولید و روانه بازار می کند. این داکت اسپلیت ها  طبق جدیدترین متد های  تکنولوژی  تولید شده و در زمانی کوتاه  هوای محیط را مطلوب می کنند. شما با خرید داکت اسپلیت ایران رادیاتور می توانید ضمن صرفه جویی در حذف سایر وسایل سرمایشی و گرمایشی در تمام فصل های سال در هر منطقه ای از هوای مطلوب لذت ببرید.

توزیع رسانه ای اینتن