به گزارش روابط عمومی شهر خبر، معاون مهندسی سازمان و سیستم‌های سایپا اعلام کرده که در اجرای طرح فروش ویژه سایپا که از هفته آینده آغاز خواهد شد، ابتدا متقاضیان ثبت نام خودرو به وب سایت رسمی گروه خودروسازی سایپا مراجعه کرده و با درج مشخصات کامل، مراحل پیش ثبت‌نام را انجام داده و نام کاربری و رمز ورود به سامانه دریافت می‌کنند. سامانه "امتا" طی یک هفته و به صورت اتوماتیک، ثبت‌نام‌های انجام شده و اطلاعات مشتریان را بررسی و راستی آزمایی می‌کند.

وی افزود: پس از این مرحله، متقاضیان یک هفته فرصت دارند تا 50 درصد از مبلغ خودرو موردنظر خود را به حساب سایپا واریز کنند؛ پس از یک هفته روند ثبت نام متوقف شده و قرعه‌کشی برای تخصیص خودرو به مشتریان با حضور نمایندگانی از سازمان‌های ذی ربط و دستگاه‌های نظارتی به وسیله نرم‌افزار انجام خواهد شد.

دومین اخبار پربازدید به تحلیل برخی از کارشناسان در خصوص وضعیت بورس اختصاص داشت. به گزارش صدا و سیما عضو شورای عالی بورس در این خصوص خطاب به مردم گفت: بورس به عنوان موجودی زنده است که در برخی مواقع هیجان دارد، قطعاً از هیجان خواهد افتاد و با مسیر رو به رشد به آرامش می‌رسد. مردم حتماً با سرمایه‌های مازاد وارد بازار سرمایه شوند و به هیچ وجه خانه و ماشین خود را نفروشند.

خبر فروش فوق العاده ایران خودرو نیز از دیگر مطالب مورد توجه کاربران بود. بنا بر اعلام معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو  این شرکت در نظر دارد روش‌های متنوع فروش مصوب در ستاد تنظیم بازار و شورای رقابت را با هدف افزایش رضایت عمومی و جلوگیری از التهاب بازار به اجرا بگذارد. به همین منظور نخستین برنامه فروش ایران خودرو به‌زودی اعلام خواهد شد.

ماجرای دپوی 102 هزار تن پسته صادراتی کشور در انبارها و از دست رفتن بازار صادراتی این محصول، از دیگر اخبار اقتصادی پربازدید  بود.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار اقتصادی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.