به گزارش روابط عمومی شهر خبر، سایت خبری افکار نیوز در این خصوص به نقل از مهدی رسول پناه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نوشت: پرسپولیس تیم بزرگی است و با این قهرمانی که ثبت کرد، ارزش برند پرسپولیس و هواداران زیاد شد. باید جشنی درخور شان پرسپولیس برگزار کنیم و امیدواریم فدراسیون با ما همکاری و جام را برای بازی با ذوب آهن آماده کند.

دومین خبر پربازدید به آمادگی بازیکن قرضی پرسپولیس برای بازی با نساجی مربوط می‌شود. به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، مصدومیت محمد نادری سبب شد تا مدافع پرسپولیس نتواند در هفته های اخیر برای این تیم بازی کند.

او که در فصل جاری نیز به عنوان بازیکن قرضی از کورتریک بلژیک به پرسپولیس آمد دوران نقاهت خود را پست سر گذاشته تا مشکلی برای حضور در ترکیب این تیم برای بازی شنبه هفته آینده با نساجی مازندران نداشته باشد. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس سعی داشت در هفته‌های گذشته از بازیکنان مصدوم خود استفاده نکند تا آنها دوران نقاهت خود را بطور کامل پشت سر بگذارند حالا پس از کسب زودهنگام قهرمانی با این تیم درباره حضور نادری در ترکیب تیم تصمیم‌گیری می‌کند.

دیگر خبری که با استقلال بازدیدکنندگان روبرو شد با عنوان «بحران گزینه گلری برای استقلال و پرسپولیس» منتشر شده است.به گزارش مشرق نیوز، باشگاه استقلال و پرسپولیس برای فصل آینده به دنبال دروازه‌بان هستند، ولی گزینه‌های موجود کار را برای جذب دروازه‌بانی قابل اعتماد بسیار سخت کرده است. یکی از سنگربانان موفق و باتجربه لیگ برتر، سیدمهدی رحمتی است که با باشگاه شهرخودرو تا پایان فصل آینده قرارداد دارد؛ هرچند به نظر می‌رسد او پارسال طوری قرارداد بسته که هر وقت بخواهد، بتواند رضایتنامه‌اش را بگیرد ولی، چون رحمتی با ناراحتی از جمع آبی‌پوشان جدا شد، باید دید حاضر به بازگشت مجدد به این تیم می‌شود یا خیر؟

موضوع شائبه مهندسی بازی‌های لیگ برتر و طرفداری وزیر ورزش از باشگاه پرسپولیس نیز در صدر پربازدیدترین ها بود. سپهر حیدری درباره شائبه مهندسی بازی‌های لیگ برتر فوتبال و طرفداری وزیر ورزش از تیم پرسپولیس گفت: به نظرم طرح چنین موضوعی خنده دار و قدیمی است.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار پرسپولیس به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.