به گزارش افکارنیوز،

خاطرتان باشد تا همین یک دهه قبل برای مسافرت‌های درون شهری نیاز به این داشتیم تا مدت‌ها در سرما و گرما در کنار خیابان منتظر بمانیم تا یک تاکسی گیرمان بیفتد و به مقصدی به می‌خواستیم برویم. در حالتی هم که قصد سفرهای بین شهری داشتیم باید باز همان سفر درون شهری را برای رفتن به پایانه مسافربری طی می‌کردیم تا بلیت خریداری کنیم؛ تازه اگر شانس یارمان بود و برای روزی که می‌خواستیم سفر کنیم بلیت گیر می‌آمد.

اما چند سالی است که به لطف گوشی‌های هوشمند و اینترنت گرفتن تاکسی آسان‌تر شده است. کافی است گوشی خود را در دست گرفته و برنامه موبایل یکی از بهترین تاکسی‌های اینترنتی را باز کنید. در چند مرحله خیلی کوتاه مبدا و مقصد را مشخص کرده و درخواست خودرو کنید.

هزینه مسافرت شما در همان لحظه محاسبه شده و پس از چند دقیقه نزدیک‌ترین راننده‌ای که در مبدا شما قرار دارد سفر را قبول خواهد کرد. حالا باید مقدار خیلی کمی منتظر بمانید تا خودرو رسیده و راهی مقصد شوید. به همین سادگی می‌توانید دیگر بدون اینکه مشکلات قبلی را داشته باشید، خیلی سریع درخواست تاکسی کنید.

اما اگر زیاد اهل گرفتن تاکسی اینترنتی باشید و هر روز هم مرتبا از آنها استفاده کنید مطمئنا به‌دنبال راهی خواهید بود تا هزینه سفرهای خود را کمتر کنید که در اینجا استفاده از کد تخفیف تاکسی اینترنتی می‌تواند مشکل شما را حل کند. اما مسئله اینجاست که یافتن چنین کوپن های تخفیفی هم نیاز به ترفندهای خاص خود دارد. در ادامه به شما نشان خواهیم داد که چطور کوپن تخفیف تاکسی های اینترنتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

یافتن کد تخفیف تاکسی اینترنتی با سایت تخفیفه

روش‌های مختلفی برای پیدا کردن کد تخفیف تاکسی‌های اینترنتی وجود دارد که شاید ساده‌ترین آن استفاده از برنامه و خبرنامه خود آنها باشد. اما در این روش با محدودیت زیادی مواجه هستید و کدهای این چنینی توسط خود برنامه‌ها زیاد منتشر نمی‌شوند. جستجو در اینترنت هم که ترفندهای خاص خودش را دارد تا بتوانید کدهای تخفیف نعتبر را دریافت کنید. پس راه چاره چیست؟

بهترین راهکار این است که از یک سایتی که مرجع رایگان کد تخفیف است کمک بگیرید. یکی از این سایت‌ها که در زمینه کد تخفیف فعالیت دارد سایت تخفیفه است که با مراجعه به آدرس takhfife.com می‌توانید کدهای تخفیف مختلفی را در آن پیدا کنید که کوپن تخفیف درخواست تاکسی بخش کوچکی از آن است.

1

شما با مراجعه به این سایت می‌توانید مشابه تصویر بالا درست در صفحه اصلی روی دکمه تاکسی اینترنتی کلیک کنید. در این صورت به صفحه اختصاصی که کوپن‌های تخفیف برای تاکسی اینترنتی همچون اسنپ، تپسی، ماکسیم، الوپیک و… در آنجا قرار دارند نمایش داده شده و به لیستی از کوپن‌های تخفیف این تاکسی‌های اینترنتی دسترسی خواهید داشت.

2

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید در اینجا نمونه‌ای از کوپن‌های تخفیفی برای برنامه‌های درخواست تاکسی اینترنتی را برایتان قرار داده‌ایم که با انتشار کدهای جدید می‌توانید از درصدهای مختلفی برای کوپن تخفیف حمل مسافر و بار استفاده کنید.

برای استفاده از هرکدام از کدهای تخفیف کافی است روی عنوان یا دکمه مشاهده کلیک کنید تا صفحه کد تخفیف نمایش داده شود. سپس مشابه تصویر زیر می‌توانید فقط با یک بار کلیک کردن روی دکمه‌ی «خرید کنید» کوپن تخفیف را در حافظه کلیپبورد کپی کرده و از آن در برنامه تاکسی اینترنتی مدنظر استفاده کنید.

3

این امکان هم برایتان درنظر گرفته شده است تا بتوانید با عضویت در خبرنامه کد تخفیف جدید تاکسی‌های اینترنتی را قبل از دیگران در ایمیل خود دریافت کنید. همچنین امکان ارسال کد تخفیف توسط کاربران در سایت نیز فراهم است که می‌توانید کدهای تخفیفی مثل اولین سفر را در این سایت منتشر کرده و با معرفی دیگران سفر رایگان از اسنپ، تپسی و سایر تاکسی‌های اینترنتی هدیه بگیرید.

حالا در ادامه به بررسی چندتا از تاکسی‌های اینترنتی پرداخته و بررسی می‌کنیم که بهترین تاکسی اینترنتی کدام است؟

بهترین اپلیکیشن‌های درخواست تاکسی اینترنتی کدامند؟

پیش از اینکه به بررسی بهترین‌ها بپردازیم، باید ببینیم که چه ملاک‌هایی برای انتخاب آنها وجود دارد. برای اینکه بتوان یک رتبه بندی بر اساس بهترین‌ها داشت باید به نکات زیر توجه کرد.

 • قیمت‌گذاری: تاکسی‌های اینترنتی بر اساس الگوریتم‌های مختلفی مسافت بین مبدا و مقصد را محاسبه کرده و بر اساس ترافیک، مسافت و شاخصه‌های دیگر قیمت نهایی را محاسبه می‌کنند. هیچ عامل انسانی هم در انتخاب قیمت تاثیر ندارد. بنابراین ممکن است برای یک مقصد در طول روز و شب با قیمت‌هایی مواجه شوید که تفاوت زیادی با هم دارند.
 • ارائه سرویس‌های مختلف: قرار نیست از یک سرویس درخواست تاکسی صرفا برای حمل مسافر استفاده کنیم. گاهی اوقات یک بسته پستی یا حتی بارهای سنگین و نیمه سنگین را خواهیم داشت که در چنین حالتی باید انتظار سرویس‌های مختلف را داشت. مسئله دیگر اینجاست که در برخی مواقع هم برای حمل مسافر نیاز به راننده خانم برای خانم‌ها، استفاده از خودروهای لوکس و یا خودروهایی با هزینه اقتصادی خواهیم داشت.
 • ناوگان حمل و نقل قدرتمند: منظور از اینجا تعداد رانندگان و خودروهاست که در مبدا باید وجود داشته باشند. ممکن است یک تاکسی اینترنتی در همان مبدا شما صرفا دو خودرو را داشته باشد در حالی که دیگری بیش از 20 خودرو را در همان لحظه دارد. این موضوع می‌تواند تاثیر زیادی در رسیدن سریع به مقصد و حتی قیمت داشته باشد.
 • ارائه کدهای تخفیف: تاکسی های اینترنتی به بهانه‌های مختلف مانند سفر اول، مناسبات، اتفاقات روز و… اقدام به ارائه کوپن تخفیف می‌کنند. هرچه میزان این کوپن‌ها متنوع و بیشتر باشد مطمئنا افراد تمایل بیشتری به استفاده از خدمات آنها خواهند داشت.

این‌ها تنها بخشی از اصلی‌ترین و ملاک‌های پایه بودند که سعی کردیم به صورت خلاصه آنها را بررسی کنیم. حال در ادامه به بررسی چندتا از بهترین‌ها می‌پردازیم.

4

انتخاب اول: تاکسی اینترنتی اسنپ

پس از انتخاب مبدا و مقصد کافی است تا نوع سرویس خود را انتخاب کنید. اسنپ سرویس‌های مختلفی را ارائه می‌دهد تا بتوانید قیمت‌های گوناگونی را داشته باشید.

 1. اسنپ اکو: اقتصادی و هزینه کم که برای همگان گزینه ارزانی است.
 2. اسنپ پلاس: این سرویس لوکس بوده و می‌توانید درخواست خودروهایی لوکس را برای مسافرت داشته باشید.
 3. اسنپ رز: این سرویس هم همانطور که از نامش مشخص است مختص خانم‌ها است که اگر مسافر خانم هستید و دوست دارید راننده خانم باشد می‌توانید از این سرویس استفاده کنید.
 4. اسنپ باکس: این سرویس هم مخصوص حمل مرسوله‌ها است که بیشتر از موتورسیکلت در آن استفاده می‌شود.

سرویس‌های دیگری هم در اسنپ وجود دارند که به‌مروز دست خوش تغییراتی شده و می‌توانید از آنها استفاده کنید. اما برای اینکه درخواست خودرو را ارزان‌تر تجربه کنید می‌توانید از کد تخفیف اسنپ استفاده کنید که در سایت تخفیفه جدیدترین کوپن‌های آن قرار دارد.

5

انتخاب دوم: تاکسی اینترنتی تپسی

تپسی دومین سرویس درخواست تاکسی آنلاین است که بین افراد محبوب شده است. در این سرویس می‌توانید از سه سرویس مختلف برای درخواست راننده استفاده کنید.

 1. سرویس کلاسیک: مخصوص سفرهای اقتصادی و ارزان است که خودروهای معمولی در آن استفاده می‌شود.
 2. سرویس پرو: این سرویس دارای خودروهای لوکس است که به مراتب قیمت بیشتری هم برای سفر دارند.
 3. سرویس پرایم: این سرویس هم مخصوص خانم‌ها است که می‌توانند درخواست خودرو با راننده خانم داشته باشند.
 4. تپسی لاین: این سرویس هم مخصوص افراد دوست‌دار محیط زیست است. کسانی که دارای مقصد نزدیک به هم هستند می‌توانند به‌صورت اشتراکی درخواست خودرو داشته باشند تا هزینه کمتری هم پرداخت کنند.
 5. تپسی تلفنی: این سرویس هم برای این منظور راه‌اندازی شده تا در صورتی که دسترسی به اینترنت برای درخواست تاکسی را نداشتید از طریق تماس تلفنی قادر به درخواست تاکسی تلفنی باشید.

اما یکی از ویژگی‌های مثبت تپسی این است که گزینه‌ای در اپلیکیشن خود قرار داده تا افراد دارای معلولیت که نیاز به تاکسی دارند وضعیت خود را مشخص کنند تا خودرو مناسب برای حمل ویلچر یا سایر لوازم توانبخشی سفر آنها را قبول کنند. برای مشاهده کوپن تخفیف این تاکسی اینترنتی هم می‌توانید به صفحه کد تخفیف تپسی در سایت تخفیفه مراجعه کنید.

6

بهترین برای حمل بار: الوپیک

همانطور که پیش از این گفتیم شاید شما بخواهید برای حمل بار درخواست خودرو داشته باشید. در این صورت باید از سامانه‌های آنلاین درخواست حمل بار استفاده کنید که بهترین گزینه برای این کار الوپیک می‌باشد. با استفاده از الوپیک می‌توانید مرسوله‌های پستی که شامل بسته‌ها هستند را به کمک موتورسیکلت در شهر تهران ارسال کنید.

اگر هم درخواست حمل بار دارید می‌توانید از وانت یا کامیونت بسته به باری که دارید استفاده کرده و در زمانی کوتاه بار خود را از مبدا به مقصد ارسال کنید. یکی از ویژگی‌های جالب الوپیک این است که دارای باشگاه مشتریان بوده و با استفاده از آن امتیازات مختلفی را دریافت خواهید کرد. در نهایت می‌توانید از این امتیازها برای درخواست کد تخفیف الوپیک یا کد تخفیف سایت‌هایی که با آن همکاری دارند استفاده کنید.

شما در سایت تخفیفه می‌توانید علاوه بر کدهای تخفیف تاکسی اینترنتی به کوپن تخفیف انواع فروشگاه‌های اینترنتی، موسیقی و فیلم، سایت‌های آموزش و مشاوره و… به‌صورت رایگان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده سایر کوپن‌های تخفیف رایگان به آدرس www.takhfife.com مراجعه کنید.