به گزارش افکارنیوز،

طبق مطالب وب‌سایت PersianRestaurant.org

شهر شلوغ تورنتو، شهری پر از مهاجران خارجی و فرهنگ‌های متفاوت است که یکی از مهم‌ترین آنها فرهنگ ایرانی است که توسط مهاجران ایرانی به این شهر آورده شده است. یکی از مهم‌ترین مکان‌هایی که فرهنگ ایرانی را به بهترین شکل به کانادایی‌ها و دیگر مهاجران این شهر معرفی کرده است، رستوران های ایرانی تورنتو هستند.

رستوران‌های ایرانی با ارائه بهترین خوراک‌های ایرانی در فضایی سنتی و الهام گرفته از فضای زیبا و دلنشین رستوران‌های ایرانی در ایران، در معرفی فرهنگ ایرانی بسیار موفق عمل کرده‌اند و مشتریان بسیاری را جذب خود کرده‌اند.

تورنتو

تورنتو بزرگترین شهر کانادا و یکی از اصلی‌ترین شهرها در جهان در مواردی مانند تجارت، سرمایه گذاری، فناوری، سرگرمی و فرهنگ است. جمعیت زیاد مهاجران از سراسر جهان، تورنتو را به یکی از چند فرهنگی‌ترین شهرهای جهان تبدیل کرده است.

تورنتو یکی از شهرهای چند فرهنگی جهان است که به دلیل داشتن انتخاب‌های متنوع از غذا، هنر، جشنواره‌ها و الگوهای آب و هوایی مشهور است! بسیاری از مهاجران ایرانی، این شهر بزرگ را به دلیل داشتن میزان رفاه اجتماعی بالا، موقعیت‌های شغلی فراوان، آرامش، سطح زندگی بالا و همچنین آب و هوای خوب، برای زندگی انتخاب می‌کنند.

برای کسانی که عاشق شهرهای بزرگ هستند و حتی دوست دارند در شهرهای بزرگی مانند نیویورک و لس آنجلس زندگی کنند ولی خب امکان پذیرش آنها در آمریکا کم است، تورنتو بسیار گزینه مناسبی است.

ایرانیان زیادی در این شهر وجود دارند و به همین دلیل تعداد رستوران‌های ایرانی در این شهر نیز، بسیار زیاد است و روز به روز نیز بیشتر می‌شود.

رستوران ایرانی در تورنتو

یکی از مهیج‌ترین قسمت‌های آخر هفته هر ایرانی در تورنتو، رفتن به رستوران های ایرانی و گذراندن وقت با خانواده است. وقتی به کشوری با سبکی کاملاً متفاوت در تهیه و تولید غذا مهاجرت می‌کنید، همیشه دوست دارید تا آخر هفته را با خانواده و دوستان خود در یکی از بهترین رستوران‌های آن شهر سپری کنید. بدون شک غذاهای ایرانی نه تنها برای ما ایرانیان، بلکه برای مهاجران و ساکنان دیگر کشورها نیز جذابیت بسیاری دارند و می‌توان گفت بسیار طرفدار دارند. کانادایی‌ها و توریست‌هایی که به تورنتو می‌آیند، در صورتی که قبلاً هرگز غذاهای ایرانی را امتحان نکرده باشند، می‌توانند با مراجعه به رستوران های ایرانی تورنتو یک ماجراجویی کاملاً جدید را تجربه کنند.

رستوران ‌های خوب ایرانی در کانادا و شهر تورنتو در ارائه غذاهای ایرانی تنوع بسیاری دارند. بسیاری از انواع مختلف کباب، انواع خورشت‌های سنتی و ایرانی با ادویه‌ها و مواد مخصوص ایرانی، انواع مختلفی از دسرها و شیرینی‌ها و بهترین آشپزهای ایرانی، همگی رستوران های ایرانی تورنتو را به یکی از جالب‌ترین و جذاب‌ترین نقاط تفریحی این شهر تبدیل کرده‌اند!

Untitled

زندگی در شهر بزرگی مانند تورنتو و نداشتن زمان برای پخت و پز، رستوران های ایرانی را به یک موهبت الهی برای ایرانیان تبدیل کرده است. تصور اینکه بعد از کار به خانه بیایید و غذای آماده در آشپزخانه خود داشته باشید، می‌تواند شما را از فکر و خیال پخت و پز رها کند.

بنابراین، اگر به دنبال تجربه حس و حال ایران هستید یا دوست دارید به راحتی به غذای ایرانی دسترسی داشته باشید و آن را در فضایی کاملا ایرانی سرو کنید، رستوران های ایرانی تورنتو را فراموش نکنید. همچنین نباید فراموش کنید که ماموریت شناساندن فرهنگ ایرانی بر دوش شماست. با معرفی و مهمان کردن دوستان خارجی خود به این رستوران‌ها، می‌توانید به عنوان یکی از سفیران فرهنگ ایران عمل کنید.

برای یافتن رستوران ایرانی در تورنتو چه باید کرد؟

در شهر بزرگی مانند تورنتو، گزینه‌های بسیاری برای انتخاب رستوران ایرانی وجود ندارد. با گذشت سال‌ها و مهاجرت تعداد بسیار زیاد ایرانی به کشور کانادا، رستوران‌ها و کافی شاپ‌های ایرانی در این شهر بسیار زیاد شده‌اند و ایرانی‌های زیادی به راه اندازی رستوران روی آورده‌اند.

برای یافتن رستوران های ایرانی در تورنتو می‌توانید، لیستی از غذاهای ایرانی را که می‌خواهید بخورید، تهیه کنید. به این ترتیب انتخاب‌های شما محدود به رستوران‌هایی می‌شود، که در پخت آن غذا عالی هستند و مشهور هستند.

تحقیق خود را انجام دهید! این را بدانید که رستوران‌های مجلل و لوکس، لزوما غذاهای لذیذ ایرانی را سرو نمی‌کنند. بعضی اوقات در رستوران‌های کوچک لذیذترین غذاهای ایرانی را پیدا خواهید کرد. برای مشاهده لیست کامل از بهترین رستوران های ایرانی تورنتو می‌توانید به وب‌سایت persianrestaurant.org مراجعه کنید.

منبع: https://www.persianrestaurant.org/ - مرجع رستوران های ایرانی