به گزارش افکارنیوز،

گل و ماهی دو موجود زنده و تزیینی محیط هستند. از گذشته تا به امروز به طور جدا از آن ها استفاده شده است. امروزه تحولات و خلاقیت، این دو را با هم ترکیب نموده است. گلدان آکواریومی هر دو حالت را با هم در یک وسیله گنجانده است. آیا تا به حال از این نمونه داشته اید؟؟؟ یا اصلا آن ها را دیده اید؟؟

گلدان آکواریومی

زندگی ها به سبک آپارتمانی برای جمعیتی که روز به روز بیشتر می ‌شود، تنها راه چاره است. در گذشته حیاط ها به هر خانه ای روح می ‌دادند. در حیاط، باغچه و درختان حضور داشتند. نیاز بصری و احساسی شما را برطرف می‌ کردند. در برخی حیاط ها، حوضی پر از ماهی های کوچک بود. با روند آپارتمان نشینی، دیگر کمتر این دو را در کنار یکدیگر می ‌بینیم. دنیای مدرن تلاش کرده است تا این دو عنصر دنیای قدیم که زندگی و طراوت می ‌بخشند، ادغام کند. با این کار طراوت و زندگی را میهمان فضا های کوچک و بزرگ ما می‌ کند. گلدان آکواریومی نتیجه این اقدام تکنولوژی است. یکی از ابزار خلاقانه و دکوری که اتفاقا کاربرد هم دارد.

 در سایت ویژن پلاست به عنوان یک فروشگاه اینترنتی، می‌ توانید چند مدل از آن را ببینید. با داشتن چند مدل در کاربردهای محیطی مختلف، سلایق مختلف را پوشش داده است. در ادامه در مورد این وسیله بیشتر توضیح خواهیم داد. اگر اطلاعات چندانی ندارید، کمی وقت اختصاص دهید و مطلب را دنبال کنید. حتما سودمند خواهد بود.

 

2

 

گلدان آکواریومی مدرن

ادغام دو جاندار و عنصر روح بخش در گلدان آکواریومی اتفاق افتاده است. تصور کنید در یک وسیله هم گل های خود را قرار دهید و هم بتوانید ماهی های خود را نگهداری کنید. زیباست و چشم بیننده را به خود خیره می‌ کند. هم چنین فضای کمتری به خود اشغال می‌ نماید. وسیله ای که شیک و مدرن است و دکوراسیون محیطی شما را نیز به مدرنتیه نزدیک می ‌نماید. این محصول دو محفظه دارد.

یک محفظه به عنوان جای گل ایفای نقش می ‌کند. شما می‌ توانید در آن خاک یا سنگ های تزیینی بریزید. گل های تزیینی شما صاحب جا می ‌شوند. حتی می ‌توانید آن را پر از آب کنید و شاخه گل های طبیعی روزانه در آن بگذارید. یک ایده دیگر نیز این جا می ‌توان به کار برد. در این محفظه می‌ توان سبزه کاشت و نمونه تهیه شده ترکیبی از سبزه و ماهی می ‌شود. روی سفره های هفت سین صحنه دلنشینی به وقوع می‌ پیوندد. این بخش سلیقه شما را درگیر می ‌کند. توانایی اعمال هر کاری را دارید. کافیست کمی فکر کرده و قوه هنری خود را به کار بیندازید.

محفظه دوم برای ماهی است. در آن آب می ‌ریزید و ماهی ها را به داخل آن وارد می‌ کنید. این دو محفظه به گونه ای هدفمند طراحی شده اند. شما می ‌توانید آب ماهی ها را عوض کنید و فضای درونی آن را پاک نگه دارید. هر دو محیط نیاز به مراقبت و نگهداری دارند. زیرا هر دو حساس اند. به خصوص ماهی ها که توسط آلودگی و میکروب از پای در می ‌آیند. با وسایلی ساده خود هم می ‌توانید این  نمونه را بسازید. اگر وقت یا خلاقیت کافی ندارید، خرید آن نیز گزینه ای مطلوب به نظر می ‌رسد. در وب سایت فروشگاهی ویژن پلاست دسته ای از محصولات به نام گلدان آکواریومی مشاهده می ‌شود. در صفحه آن دو نمونه رومیزی و دیواری می‌ بینید. هر دو طراحی لوکس و هنری دارند. می‌ توانید این وسیله را در این فروشگاه آنلاین مشاهده نمایید.

 

خرید گلدان آکواریومی

گاهی شما می ‌خواهید گل و تنگ ماهی را بخرید. اما گاها به دنبال یک ابزار دکوری و مدرن برای خانه یا محل کار هستید. گلدان آکواریومی هر دو نیاز شما را مرتفع می ‌کند. می‌ توانید در بازار به دنبال آن باشید. در فروشگاه های فیزیکی باید وقت بگذارید. اول باید جایی پیدا کنید که این نمونه ها را بفروشد. بعد تازه باید نمونه های یافت شده را با هم قیاس کنید. اما در بازار مجازی نیاز به این همه دوندگی نیست. شما به راحتی می تواندی در گوگل این کلمه را جست و جو کنید. کمتر از یک دقیقه تمام فروشگاه های ارائه دهنده آن ظاهر می ‌شوند. در مدت کمی، در خانه یا محل کار مدل های گوناگون را دیده و مقایسه می‌ کنید. بنابراین راحت و سریع به محصولی که به دنبالش هستید، دست می‌ یابید.

 خرید این وسیله به صورت اینترنتی برای شما امکانات بیشتری فراهم می ‌نماید. از بین همه مدل های موجود دست به انتخاب می ‌زنید. مدل هایی که به تازگی طراحی و ساخته شده اند، را نیز در لیست خود قرار می‌ دهید. از دنیای مدرن گلدان آکواریومی عقب نمی‌ مانید. یک وسیله به روز می ‌توانید بخرید. پس از خرید حتما آن را بشویید. شستن، آلودگی های صنعتی و محیطی را از روی محصول پاک می ‌کند. دقت کنید که موادی که برای شست و شو از آن استفاده کرده اید، باید به طور کامل از روی سطح گلدان پاک شوند. اکثرا مایع های شست و شو به دلیل غلظتی که دارند به سادگی با آب حل نمی شوند. بنابراین بایستی با آب داغ اقدام به آبکشی گدان نمایید. به این ترتیب سلامت ماهی ها را تضمین می ‌کنید.

ویژن پلاست سایتی معتبر است، در خرید گلدان آکواریومی می‌تواند شما را به یک تجریه دوست داشتنی هدایت کند. نمونه های قدیمی آن را ارائه می ‌دهد. در عین حال اگر در طراحی به یک شکل جدید برسند، آن را نیز در طبقه بندی نمایش می ‌دهد.  بدون تلف کردن وقت خود، مدل های این مجموعه را ببینید. امکان خرید اینترنتی را به راحتی فراهم نموده است. هر جای کشور باشید در کمترین زمان ممکن، برای شما ارسال می‌شود.

 

قیمت گلدان آکواریومی

گلدان آکواریومی یک ظاهر زیبا، مناسب فضا سازی دارد. نمونه ها و شکل طراحی در هر کدام با هم فرق می ‌کند. حتی جنس متریال ساخت متفاوت است. دیواری، رومیزی، بزرگ و کوچک وجود دارد. با توجه به این موراد قیمت گذاری می ‌شوند. هر فروشگاهی با توجه به کیفیت، قیمتش با جای دیگر فرق دارد. البته تفاوت زیادی را در قیمت نمی ‌بینید. فاکتور قیمت در انتخاب برخی از افراد، نقش مهمی ایفا می ‌کند.

 فروشگاه مجازی ویژن پلاست دو نوع دیواری چراغ دار و رومیزی از گلدان آکواریومی دارد. از آکریلیک شفاف برای ساخت آن استفاده نموده اند. موادی که از دوام خوبی برخوردار است. به راحتی آسیب نمی ‌بیند. در نمونه رومیزی، محفظه گل در میان تنگ ماهی شناور است و از هم جدا می ‌شوند. در نمونه دیواری امکان جداسازی نیست. یک گلدان بزرگ و تخت که روی قسمتی از بدنه، آکواریوم تعبیه شده است. چراغ نیز دارد. البته به شکل رومیزی هم می‌توان از آن استفاده کرد. بستگی به فضا و دکور شما دارد. محدوده قیمتی آن ها نیز مناسب است. کیفیت خوب آن با قیمتش تطبیق داده شده است.

3

 

در نهایت

 گلدان آکواریومی یکی از ابزاری است که برای دکور و طراحی محیطی شاداب، بسیار سودمند است. ایده ای مدرن که با توجه به وضعیت خانه های جامعه امروزی به مرحله ساخت رسیده است. ویژن پلاست از وسایل مدرن و فانتزی که کاربرد هم داشته باشند، استقبال می ‌کند. خود ایده می ‌دهد و خود نیز پیاده می ‌سازد. بنابراین محصولات این سایت را در کمتر جایی می ‌توانید مشاهده نمایید. اگر به دنبال بهترین ها هستید، مشاهده این نمونه ها را به شما پیشنهاد می کنیم.