به گزارش افکارنیوز،

طبق مطالب وب‌سایت IranianDentist.org

سرطان دهان یک بیماری بسیار جدی است که از به واسطه علائم مختلف رخ می‌دهد. بدون دانستن علائم شروع زودرس آن، سرطان دهان اغلب تشخیص داده نمی‌شود و می‌تواند به سرعت پیشرفت کرده و به عنوان یک عامل مهم برای سلامت و زندگی شناخته شود. اما خوشبختانه، تشخیص سرطان دهان در مراحل اولیه اغلب به راحتی قابل درمان است.

دندانپزشکان ایرانی در سن خوزه در تشخیص این علائم و علائم دیگر بیماری‌های مرتبط با دهان و دندان بسیار مهارت دارند و با معاینات منظم دندانپزشکی که هر شش ماه یکبار است، احتمال ابتلا به سرطان دهان کاهش می‌یابد و به طرز چشمگیری می‌توانید از بروز بیماری‌های دیگر نیز پیشگیری کنید. شناختن سرطان دهان در مراحل اولیه برای درمان بسیار مهم و اگرچه ممکن است شما متوجه این بیماری و ناهنجاری‌های مربوط به آن نشوید، اما دندانپزشکان ایرانی ماهر در سن خوزه به خوبی می‌توانند علائم آن را تشخیص دهند.

دندانپزشکان ایرانی به طور حرفه‌ای از دندان‌های شما مراقبت می‌کنند و سلامت آنها را چک می‌کنند؛ هدف از این کار اطمینان از سالم بودن دندان‌ها و لثه‌های شما و بررسی ناهنجاری‌هایی است که در صورت عدم توجه به آنها، ممکن است نشانه‌ای از مشکلات بهداشتی بزرگتر شوند.

ممکن است برای خیلی از افراد مراجعه نکردن به دندانپزشک و ویزیت مداوم خیلی مسئله مهمی نباشد، اما مشکلات دهان و دندان می‌توانند خیلی سریع رشد و پیشرفت کنند  و در صورت عدم توجه به این موارد، سلامت خود را به خطر می‌اندازید و باعث مشکلات جبران ناپذیری می‌شوید.

سن خوزه

تعدا زیاد شرکت‌های مهندسی و پیشرفته و همچنین شرکت‌های مربوط به فناوری در سن خوزه باعث شده که این شهر به سیلیکون ولی معروف شود. سن خوزه در سال 1777 تأسیس شد و هنگامی که کالیفرنیا در سال 1850 به عنوان ایالت نامگذاری شد، سن خوزه به عنوان اولین پایتخت آن معرفی شد. سن خوزه دهمین شهر بزرگ آمریکا و مرکز استان سانتا کلارا است.

این شهر به دلیل وجود شرکت‌های بزرگ به شهری عالی و مناسب برای کار کردن و همچنین درس خواندن تبدیل شده است. بسیاری از ایرانیان، این شهر آمریکا را بهترین نقطه برای زندگی می‌دانند و آن را بهترین مکان برای پیدا کردن شغل معرفی می‌کنند. دندانپزشکان ایرانی نیز در این شهر بسیار پرآوازه هستند و بهترین وجه شغلی را در میان دیگر مشاغل دارند.

دندانپزشکان ایرانی در سن خوزه

بررسی دندان‌های شما از نظر پوسیدگی فقط بخشی از معاینه دقیقی است که هر دندانپزشک ایرانی در سن خوزه انجام می‌دهد. در حین معاینه، دندانپزشک ایرانی سلامت لثه شما را ارزیابی می‌کند، معاینه سر و گردن را انجام می‌دهد (برای یافتن چیزی غیر معمول) و معاینه دهان را برای پیدا کردن هر نشانه مشکوکی از سرطان دهان، دیابت یا کمبود ویتامین را، با دقت انجام می‌دهد. از اینکه دندانپزشک ایرانی صورت، دندان نیش، بزاق و حرکت مفصل فک تحتانی شما را معاینه می‌کند، تعجب نکنید. تمام این کارها برای اطمینان از عدم وجود بیماری‌های خاص در این نقاط است.

بسیاری از دندانپزشکان خوب ایرانی علاوه بر ارائه دستورالعمل‌های بهداشتی، به شما توصیه‌هایی در مورد خورد و خوراک و رژیم‌هایی غذایی خواهند داد. نوع تغذیه شما عاملی مهم در پوسیدگی و بروز بیماری‌های مختلف دهان و دندان می‌شود. بنابراین دندانپزشکان خوب ایرانی این نکات را به خوبی به شما گوشزد می‌کنند.

2

مهم است که هر شش ماه یکبار به دندانپزشک ایرانی خود در سن خوزه مراجعه کنید و معاینه و تمیز کردن معمول دندان خود را انجام دهید. به یاد داشته باشید با دیدن مرتب دندانپزشک و رعایت روزانه اقدامات بهداشتی دهان و دندان در منزل، احتمال بیشتری دارید که دندان‌ها و لثه‌های خود را سالم نگه دارید.

برای یافتن دندانپزشکان ایرانی در سن خوزه چه باید کرد؟

بهترین دندانپزشکان ایرانی در آمریکا و سن خوزه در بهترین کلینیک‌های دندانپزشکی مشغول فعالیت هستند و می‌توانید به تمام آنها دسترسی داشته باشید. اگر از شلوغی کلینیک بیزار هستید و همچنین دوست دارید تا در فضایی نسبتا خصوصی کار دندانپزشکی خود را انجام دهید، باید آدرس مطب آنها را به دست آورید.

بهترین روش برای پیدا کردن اطلاعات تماس و آدرس مطب دندانپزشکان ایرانی در سن خوزه این است که سراغ اینترنت و فضای آنلاین بروید. می‌توانید با جستجوی عبارت دندانپزشک ایرانی سن خوزه در گوگل، به وب‌سایت‌های مرجع از جمله iraniandentist.org مراجعه کنید و لیستی از بهترین دندانپزشکان ایرانی را مقابل خود ببینید. تمام اطلاعات در این وب‌سایت موجود است و به راحتی می‌توانید وقت دندانپزشکی خود را بگیرید.

منبع: https://www.iraniandentist.org/ - مرجع دندانپزشکان ایرانی