به گزارش افکارنیوز،

 تصاویر ماهواره‌ای که منظره‌ای از نابودی بندر بیروت را در تاریخ ۲۵ ژانویه و ۵ اوت نشان می‌دهد، در صدر اخبار سیاسی شهر خبر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهر خبر، سایت خبری اعتماد آنلاین تصاویری را منتشر کرده که در آن منظره‌ای از بندر بیروت را در تاریخ ۲۵ ژانویه و ۵ اوت نشان می‌دهد. این تصویر یک روز پس از انفجار گرفته شده است.

دومین  خبر پربازدید سیاسی به یک یادداشت اختصاصی در خصوص برایان هوک رهبر تروریسم اقتصادی علیه ایران مربوط می‌شود. به گزارش خبرگزاری برنا، بعد از آنکه رییس جمهوری وعده از یک گشایش اقتصادی مهم ظرف هفته‌ی آینده داد که با هماهنگی سه قوه صورت پذیرفته، درست فردای آنروز خبر استعفای برایان هوک رسانه‌ای شد. هوک کسی بود که تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران را راهبری می‌کرد و با تهدید و ارعاب کشورها، مانع از تجارت ازاد با کشورمان می‌شد او وعده داده بود که کار جمهوری اسلامی به ۶ ماه نمی‌کشد.

خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی نیز با استقبال تعداد زیادی از کاربران روبرو شد. به گزارش خبرآنلاین رئیس‌دفتر رئیس‌جمهوری گفت: با علامت‌هایی که از کشورهای اروپایی و آسیایی و دیگران دریافت کرده‌ایم در روزهای پایانی تحریم قرار داریم.زیرا تحریم‌کنندگان به هیچ یک از اهداف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و امنیتی خود نرسیدند. باید تاکید کنم که ماه‌های آینده وضعیت به مراتب بهتر می‌شود.

اعلام علت انفجار بیروت دیگر خبر پربازدید بود. در این خصوص اقتصاد نیوز نوشت: به گفته منابع مطلع تحقیقات اولیه درباره انفجار مهیب عصر دیروز در بندر بیروت، حاکی از آن است که علت اصلی حادثه سهل‌انگاری بوده است. نخست وزیر و ریاست جمهوری نیز گفته اند که 2،750 تن نیترات آمونیوم که در کودها و بمب ها استفاده می‌شود ، شش سال در بندر و بدون اقدامات ایمنی‌سازی ذخیره شده بود.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار سیاسی به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.