به گزارش افکارنیوز،

اینستاگرام بستری عجیب و غریب است. قبول ندارید؟ شبکه‌ای اجتماعی که منبع درآمد هزاران هزار آدم در سراسر دنیا شده و توانسته روی بهبود روند فروش و بازاریابی برندهای کوچک خانگی در دورافتاده‌ترین روستاها تا بزرگ‌ترین شرکت‌ها اثر بگذارد، اگر عجیب و غریب نیست، پس چیست؟‌ بله اینستاگرام از آن عجایب دنیای فناوری است که هنوز هیچ شبکه اجتماعی تازه‌ای نتوانسته است، آن را کنار بزند. اما با وجود اینکه همه جا حرف از مزایای این بستر اجتماعی است و آمارها نشان می‌دهد که اینستاگرام می‌تواند معجزه‌گری بزرگ در کسب‌وکارهای رنگارنگ باشد، اما برخی نتایجی که باید را کسب نمی‌کنند. چرا؟ دلیل فقط و فقط ریشه در ناآگاهی دارد. واقعیت این است که اگر فضای اینستاگرام و امکانات آن را به‌خوبی نشناسید، امکان رشدتان در این فضا هم مقدور نخواهد بود. گاهی برای موفقیت نیاز به کمک‌گرفتن از کارشناسان و خبرگان هر امر است. برای مثال، نشانت از بهترین سایت‌ها و پلت‌فرم‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی در هر جایگاهی در اینستاگرام موفق شوید. اما چرا نشانت بهترین یا دست‌کم در دسته بهترین‌هاست؟ چرا برای تبلیغ پیج اینستاگرام نشانت بهترین پلتفرم است؟

نشانت و اهمیت به تغییرات شکل بازاریابی در دنیای جدید

تبلیغ پیج اینستاگرام با نشانت

نشانت پلت‌فرم و سایتی است که به شما کمک می‌کند تا در نقش کاربری ساده، صاحبان کسب‌وکار با اینفلوئنسر بتوانید از فضای اینستاگرام استفاده کنید و نتایج مطلوب بگیرید. یکی از دلایلی که این سایت را برایتان بدل به بهترین کارشناس و مشاور می‌کند، اهمیتی است که به تغییرات شکل بازاریابی می‌دهد. چه بپذیریم و چه نه؛ شیوه‌ها و ترفندهای بازاریابی و تبلیغات به‌شدت دستخوش تغییرات شده است و دیگر نمی‌توان انتظار داشت که روش‌ها و ابزارهای قدیمی برای بالابردن وضعیت یک برند کافی باشند. نشانت با رصد فضای شبکه‌های اجتماعی و مطالعه دقیقی که درباره این بستر دارد، می‌تواند برندها و افراد را در اینستاگرام به رشد و موفقیت برساند. این سایت خیلی سریع و زود دریافته که برای موفقیت در اینستاگرام باید مانند هر پروژه دیگری از برنامه‌ریزی درست و استراتژیک استفاده کند. به همین خاطر است که فضای این شبکه اجتماعی را مطالعه کرده و دریافته که ظرفیت‌ها و امکانات آن چیست. از همین راه می‌تواند به دیگران هم کمک کند تا بهترین نتایج را از تبلیغات اینستاگرامی دریافت کنند.

نشانت و داشتن برنامه‌ای دقیق و حرفه‌ای برای استفاده از اینستاگرام

همان‌طور که پیش‌تر اعلام شد، نشانت فضای شبکه‌های اجتماعی را به‌خوبی می‌شناسد و مانند خیلی از افراد، شرکت‌ها و برندها این‌طور فکر نمی‌کند که مدیریت یک شبکه اجتماعی کار ساده‌ای است و باید آن را به فردی بیکار سپرد یا هزینه اندکی بابت مدیریتش پرداخت کرد. جالب این است که همه انتظار دارند، نتایج خوبی از تبلیغات در اینستاگرام به دست بیاورند اما از میان این خیل عظیم، تنها اندکی حاضر به پرداخت هزینه هستند. نشانت با تدوین استراتژی، راه‌اندازی کمپین، تبلیغات در سطح اینستاگرام و استفاده از ظرفیت‌های متنوع آن مانند اینفلوئنسرمارکتینگ و... می‌تواند به هر برند و فردی کمک کند که به اهداف تبلیغاتی‌اش دسترسی پیدا کند. عالی نیست؟ در واقع، نشانت برندها و افراد را مطالعه می‌کند و در طی یک برنامه‌ریزی استراتژیک، مسیر مناسب برای موفقیت آنها را طراحی می‌کند و برنامه‌ها را به مرحله اجرا درمی‌آورد. تعیین استراتژی و اجرایی‌کردن برنامه‌های تبلیغاتی نشانت برای افراد و برندها همراه با سنجش اثربخشی و ثمربخشی پیش می‌رود. یعنی چه؟ یعنی به مشتریان خود نشان می‌دهد که از نظر مالی و از نظر جلب‌نظر مخاطب و رساندن برندها به اهداف تبلیغاتی و بازاریابی‌شان چه کرده است و چطور نقطه الف را به ب رسانده است.

نشانت و در نظرگرفتن نیازهای تبلیغاتی افراد مختلف

اینفلوئنسر مارکتینگ با نشانت

هر چیز مثبت و مفیدی نیاز به کشف و جدیت‌ به خرج‌دادن در این مسیر شناسایی دارد. اینستاگرام هم پلت‌فرم به‌شدت مثبتی است که نشانت تلاش کرده است که آن را به بهترین شکل ممکن بشناسد و این شناخت را به افراد و شرکت‌ها هم عرضه می‌کند. یکی از بخش‌های مهمی که نشانت در نظر گرفته است، توجه به افراد مختلفی است که در بستر اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند و تلاش خود را به کار گرفته است که به همه آنها مشاوره و خدمات بازاریابی در اینستاگرام و تبلیغات لازم را بدهد. برای مثال، اینفلوئنسرها که افراد معروف سطح اینستاگرام هستند و به دلایل مختلف فالوورهای زیادی دارند هم می‌توانند از خدمات نشانت بهره ببرند. در واقع، نشانت می‌تواند کاری کند که همه از ظرفیت‌های اینستاگرام بهره ببرند و حرفه‌ای در جهت تبلیغات و بازاریابی حرکت کنند. به همین خاطر، می‌تواند واسطه‌ای برای اتصال برندها و تبلیغات به اینستاگرامرها و اینفلوئنسرها هم باشد.

در آخر

هیچ موفقیتی اتفاقی نیست. اگر می‌خواهید در شبکه پرطرف‌دار اینستاگرام هم به کامیابی برسید و تبلیغات و بازاریابی موفقی را در این فضا تجربه کنید، حتما از تجربه اهل فن و کارشناسانی بهره ببرید که راه درست حرکت در مسیری آگاهانه را به شما نشان می‌دهند. نشانت در کنار شماست تا به اهداف مختلف بازاریابی خود برسید و به بهترین شکل ممکن و با شناسایی مخاطب و اهداف درست به نتایجی راضی‌کننده دسترسی داشته باشید.