به گزارش افکارنیوز،

در عصری به سر می بریم که جراحی زیبایی دهان و دندان ها در غالب اصلاح طرح لبخند و جراحی فک و غیره رواج زیادی دارد و زیباسازی طرح لبخند و دندان ها، نقش پررنگی در زیبایی افراد بازی می کند.

از این روی جستجو و شناخت بهترین جراح زیبایی فک و صورت در این زمینه، اهمیت زیادی داشته و می تواند در رفع عیوب دهان و دندان و رسیدن به لبخندی جذاب و گیرا، کمک زیادی نماید.

دکتر مهدی سزاوار یکی از بهترین پزشک ها و متخصص ها در زمینه جراحی زیبایی فک، ایمپلنت و سایر روش های مشابه زیبایی محسوب شده و بورد تخصصی در حوزه جراحی فک را داراست.

بهترین جراح زیبایی

بهترین جراحی زیبایی دهان و دندان، پس از معاینه و بررسی وضعیت فک، دندان ها و کشف عیوب مادرزادی یا اکتسابی آن ها، نسبت به ارائه روش های ترمیمی، درمانی و زیبایی اقدام می کند. تعیین بهترین فرم در این مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است.

بسته به این که فک و ساختار دندان های چه مشکلی داشته باشند، انواع روش های ترمیمی و زیبایی برای برطرف کردن این عیوب، از سوی پزشک و جراح زیبایی فک و ایمپلنت دندان پیشنهاد خواهد شد. در مواقعی که به طور کلی با فقدان دندان یا دندان ها روبرو باشیم، از روش ایمپلنت دندان استفاده شده و یک دندان جدید کاشته می شود.

در بسیاری مواقع حتی نداشتن یک دندان، می تواند مشکلات زیادی را در زمینه زیبایی و البته بلع و جویدن ایجاد کند. خالی شدن جای دندان ها، به ریزش عضلات فکر منجر شده و فرم زیبای چهره را نیز تخریب خواهد کرد.

در نظر داشته باشید که هر یک از اعمال جراحی فک و موارد بسته به آن، باید حتما به وسیله یک جراح زیبایی مجرب صورت بگیرد. هر یک از این اعمال که به شکل غیرتخصصی انجام شود، نه تنها زیبایی به همراه نخواهد داشت، بلکه سلامت دهان و دندان فرد را به خطر می اندازد.

12

 

اصلاح طرح لبخند با جراحی فک

اصلاح طرح لبخند به جز اعمال ترمیمی دندان ها، به میزان زیادی به جراحی فک نیز وابسته خواهد بود. به واقع تا زمانی که اصلاح ساختار فک صورت نگیرد، نمی توان تنها با ترمیم دندان ها و زیباسازی آن ها، به اصلاح طرح لبخند هالیوودی دست یافت.

با یافتن ساختار مناسب و هارمونی لازم در طراحی فک بیمار، از روش های جراحی ترمیمی و اصلاح ساختار فک استفاده شده و به این شکل، جراحی ارتوگناتیک، می تواند اندازه فک و زاویه آن را تغییر داده و جلوه ای زیباتر به وجود بیاورد.

در حقیقت با اصلاح اسکلت فک و صورت، فرم این بخش از چهره، بهبود یافته و به چیزی که با سایر بخش های صورت بیمار همراهی و توازن داشته باشد، تبدیل خواهد شد.

به واقع می توان گفت که در اصلاح طرح لبخند، جراحی فک یکی از روش های ترمیمی زیبایی محسوب می شود که می تواند با اصلاح فرم فک، زیبایی چهره را به اندازه بیشتری تامین سازد. در صورتی که فرد دچار بیرون زدگی فک، نقص های مادرزادی، فک تو رفته یا چانه کوچک یا دراز باشد، می تواند از عمل جراحی فک به عنوان یک عمل جراحی ترمیمی و زیبایی بهره بگیرد.  همین طور به کمک این روش جراحی، مشکلات تنفسی، خروپف و غیره نیز قابل درمان خواهند بود و بیمار به لحاظ سلامتی، شرایط بهتری پیدا می کند.

100

سخن پایانی

دکتر مهدی سزاوار، جراح و متخصص دهان، فک و صورت، تصحیح روابط فکی و صورتی، تصحیح ناقرینگی صورت، جراحی بینی (رینوپلاستی)، جراحی پلک (بلفارپلاستی)، ایمپلنت های دندانی، جراحی دهان، جراحی زیبایی صورت و ...، بهترین جراح زیبایی تهران می باشد. جهت تعیین وقت ویزیت حضوری با مطب، با شماره 02188784967 تماس حاصل نمایید.