به گزارش افکارنیوز،

در انتخاب هر تور مسافرتی، گزینه های زیادی وجود دارد که انتخاب شما را دشوار می کند. کوچکترین فاکتورها می تواند بر کیفیت سفر شما تاثیر گذار باشد. در انتخاب تور مشهد نیز با دقت کامل و داشتن اطلاعات کلی از بخش های مختلف سفر، بهترین تور را انتخاب کنید. شرکت هایی بزرگی مانند ندابال، نهال گشت، علی بابا و ... با ارائه انواع تور مشهد سعی بر این دارند که بهترین تور را به شما ارائه دهند. حال زمانی که شما اطلاعات کافی داشته باشید، می توانید بهترین سفر عمر را انتخاب کنید.

افرادی زیادی هستند که هنوز به شهر مشهد سفر نکرده اند. باید بگوییم که سفر به مشهد می تواند یکی از بهترین سفرهای عمر شما باشد البته در صورتی که تور مناسبی را انتخاب کنید. حال اینکه چگونه بهترین تور مشهد را انتخاب کنیم و اینکه بهترین تور، چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد، موضوعات مهمی است که ما در این مقاله به طور کامل برای شما عزیزان، شرح داده ایم. این اطلاعات برگرفته از تجربیات تورلیدرها و افرادی هستند که بعد از سفر به شهر مقدس مشهد، رضایت کامل از تور و سفر خود داشته اند. ما سعی کردیم متوجه شویم که چرا آن سفر برایشان بهترین سفر عمر آن ها، شد.

 

گام اول؛ انتخاب بهترین زمان برای سفر به مشهد مقدس

این فاکتور بسیار مهمی است که بتواند سفری مهیج و فوق العاده ای را برای شما رقم بزند. اگر شما بدانید که بهترین زمان برای سفر به مشهد چیست، در زمان مشخص، به این سفر رفته و از کیفیت آب و هوا و جاذبه های گردشگری که در آن فصل جذاب تر از فصل های دیگر هستند، بیشتر بهره را می برید. بهترین زمان سفر به شهر مشهد، فصل بهار است. فصل بهار، هوای بسیار دلنشینی در مشهد دارد و جاذبه های گردشگری مانند پارک ملت را برای افراد، دلنشین تر و زیباتر از فصل های دیگر، تبدیل می کند.

اگر زمان مناسبی را برای تور مشهد هوایی یا زمینی انتخاب کنید، قطعا لذت بیشتری از سفر به این شهر زیبا، خواهید برد.

 

گام دوم؛ آگاهی از جاذبه های گردشگری شهر مشهد مقدس

شهر مشهد جاذبه های گردشگری زیادی دارد که سالانه گردشگران زیادی، برای رقم زدن سفری دلچسب و فوق العاده برای خود، این مکان را انتخاب می کنند. اگر شما اطلاعات کافی از جاذبه های گردشگری مشهد داشته باشید، در انتخاب تور مشهد، دقت می کنید که حتما در زمان بازدید از اماکن گردشگری، این مکان ها نیز در لیست خود در نظر گرفته باشند. بدین جهت می خواهیم جاذبه های گردشگری زیارتی مشهد که توسط شرکت خدمات مسافرتی ندا بال در تورهای به آن توجه می شود را برای شما شرح دهیم:

مشهد به عنوان پایتخت معنوی جهان اسلام شناخته شده است؛ بنابراین طبیعی است که تنها مکان زیارتی آن محدود به حرم امام رضا (ع) نمی شود. اگر خود شما صاحب یک تور مشهد هستید یا اینکه قصد استفاده از خدمات یک مرکز برای سفر به مشهد را دارید، جاذبه های زیارتی مشهد که در ادامه بیان می کنیم، می توانند به شما کمک کنند.

 • حرم مطهر امام رضا (ع)
 • مسجد گوهرشاد
 • آرامگاه گنبد خشتی
 • قبر پیر پالان دوز
 • گنبد سبز
 • آرامگاه خواجه ربیع در مشهد
 • خواجه اباصلت
 • زیارتگاه امام زاده خواجه مراد
 • امامزادگان ناصر و یاسر
 • امامزاده یحیی
 • آرامگاه میرزا ابراهیم رضوی
 • آرامگاه طبرسی
 • مقبره شیخ بهایی
 • امامزاده صالح (ع)
 • مقبره امامزادگان هاشم و محتشم

 

گام سوم؛ انتخاب اصولی وسیله نقلیه مناسب برای سفر به مشهد

یک فاکتور اساسی در انتخاب تور مشهد نوع وسیله نقلیه ای است که برای تور انتخاب می کنید. این خیلی اهمیت دارد که شما در طول سفر می خواهید با چه وسیله نقلیه ای سفر کنید. البته که هر وسیله نقلیه ای، جذابیت خاص خود را دارد و هر کدام به نوعی می تواند سفر را برای شما دلنشین تر کند. امروزه تور مشهد هوایی، تور مشهد با قطار و تور مشهد با اتوبوس انواع مختلفی از تورها هستند که فقط در نوع وسیله نقلیه با یک دیگر تفاوت دارند.

تور مشهد هوایی می تواند در کمترین زمان ممکن شما را به مقصد برساند. این برای افرادی مناسب است که می خواهند در کنار مشغله کاری فراوانی که دارند، سفر خود را نیز داشته باشند. موضوع زمان بسیار فاکتور مهمی است که فقط با تورهای هوایی امکان پذیر است.

تور مشهد با قطار نیز مزیت های خود را برای مسافران دارد. بهترین تور مشهد با قطار، ویژگی هایی مانند کوپه هایی با امکانات بروز دنیا تکنولوژی، امکانات رفاهی فراوان و حس آرامشی  که فقط با سفر با قطار امکان پذیر است، برای هر فردی مناسب می باشد.

تور مشهد با اتوبوس یکی از روش هایی است که از گذشته تا کنون مورد استفاده شرکت های خدمات مسافرتی، قرار گرفته است. البته که باید بدانید، اتوبوس های VIP که برای تورهای گردشگری در نظر می گیرند، از امکانات ویژه ای برخوردار است. امکاناتی مانند مانیتورها با پخش جدیدترین فیلم های روز دنیا، سرویس بهداشتی و ... .

 

گام آخر؛ انتخاب یک شرکت خدمات مسافرتی معتبر

قطعا تاکنون متوجه شدید که چگونه تور مناسب برای سفر به شهر تاریخی و مذهبی مشهد، انتخاب کنید. گام آخر در این راستا انتخاب یک شرکت ارائه دهنده خدمات تور مناسب است. این کار دشواری نیست. کافی است اندکی در اینترنت و شرکت های محل زندگی خود تحقیق کنید، قطعا با شرکت های معتبری روبرو می شوید که هر کدام بهترین خدمات را راستای رضایت مشتری، ارائه خواهند داد. اکنون زمان آن رسیده است که با داشتن این اطلاعات خود را برای سفر به مشهد آماده کرده و یک تور مشهد لحظه آخری را برای خود انتخاب کنید تا متوجه شوید که سفر به مشهد چقدر می تواند برای شما و خانواده شما جالب و دیدنی باشد.

انتخاب یک شرکت معتبر گردشگری مانند ندابال، نهال گشت، علی بابا و ... ثبت نام برای تور مشهد، تنها راهی است که می توانید تعطیلات پیش رو را به بهترین شکل ممکن برای خود بگذرانید.