به گزارش افکارنیوز،

به گزارش روابط عمومی شهر خبر، الوطن قطر مدعی شد که علیپور و ترابی بازیکنان قدرتی پرسپولیس در خط حمله هستند در حالی که علیپور و ترابی دیگر بازیکن پرسپولیس نیستند و از این باشگاه جدا شده ‌ند.

دومین خبر پربازدید به ترکیب پرسپولیس ایران مقابل التعاون عربستان اختصاص داشت. ترکیب سرخ پوشان ایران برای مصاف با التعاون عربستان به شرح زیر است: حامد لک درون دروازه سیامک نعمتی ، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان و سعید آقایی در خط دفاع

بشار رسن ، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، احسان پهلوان در خط میانی و وحید امیری و عیسی آل کثیر در خط حمله برای سرخپوشان به میدان خواهند رفت.

روزنامه الریاضیه عربستان در خصوص بازی امشب التعاون و پرسپولیس صحبت کرد و در صحبتی عجیب، روحیه شاگردان گل محمدی را پایین دانست. این موضوع نیز با بازدید زیادی از سوی مخاطبان روبرو شد.

دیگر اخبار پربازدید در مورد داور عمانی دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و التعاون بود. دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و التعاون عربستان امشب از ساعت 22:30 در دوحه قطر برگزار خواهد شد.طبق برنامه احمد الکاف عمانی این مسابقه را سوت خواهد زد.

خبرگزاری فوتبال ایران نوشت: باشگاه های بدهکاری مثل استقلال، پرسپولیس اگر نتوانند وضعیت بدهی‌های انباشته خود را مشخص کنند ممکن است از دو فصل دیگر حتی مجوز شرکت در لیگ برتر ایران را هم نداشته باشند چه برسد به اینکه بخواهند در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند.در حال حاضر فیفا و ای اف سی از طریق بستن پنجره‌های نقل و انتقالاتی باشگاه‌های بدهکار و حتی کسر امتیاز در لیگ‌های داخلی کشورها مداخله می‌کند ولی به زودی ممکن است به باشگاه‌های بدهکار اصلا مجوزی برای فعالیت در لیگ‌های داخلی کشورها داده نشود. این مطلب هم از دیگر اخبار پربازدید شهر خبر بود.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار پرسپولیس به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به شهرخبر سر می‌زنند.