به گزارش افکارنیوز،

«بنی گانتز»، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و رئیس ائتلاف آبی و سفید گفته که « بنیامین نتانیاهو » مثل انسان رفتار نمی‌کند.

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» چاپ فلسطین اشغالی چهارشنبه‌شب نوشت که گانتز طی گفت‌وگوهای خصوصی پشت درهای بسته گفته است که اگر بحران بودجه در این رژیم تا پایان ماه اکتبر (ماه جاری) حل نشود، «گام‌های پارلمانی» لازم را برای تعجیل در برگزاری انتخابات پارلمانی خواهد برداشت.

او گفت که «نتانیاهو مانند انسان‌ها رفتار نمی‌کند و چه بسا حزب متبوع او به نفع انحلال کنست (پارلمان رژیم اسرائیل) رأی دهد». رقیب نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در چهار دور انتخابات گذشته همچنین حمایت از «نفتالی بنت»، رئیس راست‌گرایان در این رژیم برای رسیدن به منصب نخست‌وزیری در انتخابات آینده را بعید ندانست.

وزیر جنگ رژیم تل آویو که در انتخابات گذشته برای تشکیل کابینه مجبور شده است با نتانیاهو کابینه چرخشی تشکیل دهد، گفته است که با نخست‌وزیری هیچ کسی جز نتانیاهو مخالف نیست و این اسرائیلی‌ها هستند که باید در این باره تصمیم بگیرند.

به دنبال ناکارآمدی‌های نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در زمینه مقابله با کرونا و فسادهای مالی او و خانواده‌اش، شهر تل‌آویو هفته‌ها شاهد برگزاری تظاهرات علیه نتانیاهو است و مخالفان، خواهان کناره‌گیری او از قدرت و محاکمه او هستند.