مجری شبکه خبری سی ان ان در واکنش به اظهارات اخیر دونالد ترامپ که مجریان این شبکه را به خاطر پوشش اخبار کرونا در آمریکا «حرامزاده» توصیف کرده بود، گفت، ما اخبار مربوط به بحران کرونا را در کشورمان که بیش از همه کشور‌های جهان از این بیماری همه گیر آسیب دیده است، پوشش می‌دهیم؛ همان بحرانی که رئیس جمهور ترامپ دیشب به صراحت نشان داد که می‌خواهد آن را نادیده بگیرد.

رئیس جمهور آمریکا در جمع هوادارانش گفت: شما دیگر از این بیماری همه گیر خسته شده اید، اینطور نیست؟ تلویزیون را که روشن می‌کنی، سی ان ان یک سره درباره کرونا گزارش می‌دهد و همه برنامه هایشان درباره این بیماری است، می‌دانید چرا؟ چون می‌خواهند مردم را متقاعد کنند که رای ندهند، (خطاب به مجریان سی ان ان) حرامزاده‌های احمق! مردم به حرف شما گوش نمی‌دهند.

پس از پخش سخنان ترامپ، مجری سی ان ان گفت ۲۲۰ هزار و ۴۱۷ دلیل برای صحبت درباره ویروس کرونا وجود دارد، روزانه حدود ۶۰ هزار نفر به مبتلایان در آمریکا افزوده می‌شود. فردی که پاسخش در مورد عینی‌ترین تدابیر شکست خورده است، رویکرد دولتش را درباره این بحران اصلاح نمی‌کند، بلکه پیشنهادش این است که صرفاً باید این بحران را نادیده گرفت.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه سی‌ان‌ان را به دلیل پوشش اخبار ویروس کرونا در تجمع صد‌ها تن از طرفداران خود که بسیاری از آن‌ها هم هیچ ماسکی نداشتند، به سخره گرفت.