نخست وزیر رژیم صهیونیستی به جنبش حماس درباره تداوم حملات به اراضی اشغالی ه شدار داد.

بنیامین نتانیاهو به دنبال بمباران نوار غزه از سوی نیرو‌های رژیم صهیونیستی به حماس اعلام کرد: ما هیچ حمله‌ای را علیه اسرائیل و شهروندانش نمی‌پذیریم. به سازمان‌های تروریستی در غزه هشدار می‌دهیم حتی در بحران کرونا ما را امتحان نکنند.

نتانیاهو بدون اشاره به جزئیات برنامه عملیات رژیم صهیونیستی مدعی شد حماس بهای سنگین حملات خود را می‌پردازد.

ادعا‌های نتانیاهو در حالی عنوان می‌شود که روز گذشته روزنامه هاآرتص اذعان کرد سامانه ضدموشکی «گنبد آهنین» رژیم صهیونیستی بار دیگر در انهدام موشک‌های نیرو‌های فلسطینی شکست خورد.

بامداد روز یکشنبه رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند بین ۵ تا ۶ راکت از غزه به سمت فلسطین اشغالی شلیک شد که از این تعداد راکت ۳ مورد به سمت جنوب سرزمین‌های اشغالی و ۲ راکت به سمت تل‌آویو شلیک شده است. در پی آن، هواپیما‌های جنگی رژیم صهیونیستی مناطق مختلف نوار غزه را هدف حملات خود قرار دادند.

حملات نیرو‌های مقاومت به اراضی اشغالی پس از آن صورت گرفت که جنبش حماس در سالگرد جنگ سال ۲۰۱۲ و تهاجم نظامی رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکید کرد مقاومت که هشت سال قبل با قدرت این رژیم را منهدم کرد‌، امروز از توانایی و قدرت بیشتری در همه ابعاد و زمینه‌ها برخوردار است و این گزینه برگشت‌ناپذیر مقاومت تا شکست رژیم اشغالگر است.

حماس در این بیانیه تمام تلاش‌های شیطانی علیه مقاومت را مذبوحانه خواند و تاکید کرد این تلاش‌ها هرگز به نتیجه نخواهد رسید.