سایت عبری زبان «واینت» به نقل از منابع صهیونیستی و خارجی اذعان کرد که گردشگران صهیونیست که به امارات سفر می کنند علاوه بر دزدیدن محتویات اتاق های هتل های این کشور، به خودروهایی که در امارات کرایه می کنند آسیب می زنند.

بر اساس این گزارش، کشور امارات و به ویژه دبی، هم چنان شاهد خرابکاری های گردشگران صهیونیست در مناطق مختلف و مخصوصا هتل ها است.

منابع آگاه اعلام کردند که در ماه دسامبر گذشته دست کم ۶۶ هزار صهیونیست، از دبی بازدید به عمل آورده اند و تداوم این اقدامات خرابکارانه می تواند باعث تیره شدن روابط میان تل آویو و ابوظبی شود.

عمالیا لازروف کارشناس صهیونیست در امور گردشگری اعلام کرد که رفتارهای ناهنجار صهیونیستها در امارات باعث خدشه دار شدن وجهه رژیم صهیونیستی در کشورهای مختلف می شود و باید برای این گردشگران، قبل از سفر به کشورهای عربی، کلاس های آموزشی گذاشته شود.

پیش از این نیز، روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونت به نقل از یکی از مدیرهای هتل‌های دبی نوشته بود که صهیونیست‌هایی که در هتل‌های دبی اقامت دارند وسایل این هتل‌ها را به سرقت می‌برند.

وی افزود: تنها یک ماه از آغاز پروازهای هوایی مستقیم میان دو طرف گذشته است اما گزارش‌های عدیده ای در خصوص دزدی اسرائیلی‌ها از اتاق هتل‌های دبی منتشر شده است.