شبکه 11 تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزاشی در این باره اعتراف کرد در حال حاضر و بعد از آنکه بیش از سه میلیون اسرائیلی واکسن دریافت کرده اند شیوع ویروس کرونا در جامعه به نقطه اوج خود رسیده است و این بار شاهد افزایش مبتلایان در میان کودکان و زنان باردار و حتی بستری شدن آنها در آی سی یو هستیم.

 روزنامه یسرائیل هیوم هم در شماره امروز خود با تاکید بر واکسیناسیون 3 میلیون نفر در فلسطین اشغالی تاکید کرد با این وجود باز هم شاهد مرگ 64 نفر در پایان هفته (شنبه) بودیم.

 به نوشته این روزنامه عبری زبان، با وجود تمام اقدامات صورت گرفته همچنان 10 درصد از تست های صورت گرفته مثبت است، این در حالی است که  2957 نفر از کادر درمان (که باید همگی واکسن دریافت کرده باشند) به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه قرار گرفته اند که در میان آنها 240 پزش و 706 پرستار دیده می شوند.

 به نوشته رسانه های عبری زبان، قرار است کابینه رژیم صهیونیستی محدودیت های کرونایی را بار دیگر تمدید کند امری که بیانگر شکست طرح واکسیناسیون اسرائیل تا لحظه تهیه این خبر است.

شیوع روزافزون ویروس کرونا در مناطق اشغالی در حالی است که دیروز شنبه دست کم 10 نفر از نیروهای کادر درمانی بعد از دریافت دوز دوم کرونا به بیماری مبتلا شدند ‎.این افراد 10 روز پیش دوز دوم خود را دریافت کرده بودند.