« امانوئل ماکرون » رئیس جمهور فرانسه دیروز سه شنبه در حالیکه مشغول بازدید از منطقه «دروم» بود، از سوی یک مَرد ناشناس سیلی خورد.

بر اساس اعلام این خبرگزاری، ۲ نفر در ماجرای سیلی خوردن ماکرون توسط پلیس و نیروهای امنیتی در شهر کوچک «تن هرمیتاژ» در منطقه «دروم» در جنوب شرقی فرانسه بازداشت شده و روانه زندان شدند.

سیلی خوردن رئیس جمهور فرانسه پس از آن رخ داد که ماکرون به بازدید از مدرسه‌ای رفته بود.

ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد نشان می‌دهد رئیس جمهور فرانسه به مردمی که در خیابان منتظر او بودند نزدیک شد و دست یکی از مردها را گرفت با این حال، این مرد با دست دیگر خود به ماکرون سیلی زد.

ماجرای عاشقی امانول مکرون و همسرش

امانوئل مکرون با حساسیت بالا در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در یک پیروزی زمینی برنده شد-دقیقا یک سال بعد از برپایی جنبش سیاسی خود. در کنار او همسر 65 ساله اش ایستاده است –اما او کیست؟و داستان آنها چیست؟

بریگیته فرزند جین و همسرش سیمون است و ششمین وکوچکترین فرزند آنهاست ، خانواده ی ثروتمندی که چاکلت معروف فرانسه را تولید میکنند،در جون 1974 بریگیته با اندره لوییس رییس بانک ازدواج کرد و این زوج سه فرزند داشتند که بعد از جدایی آنها به طور نامنظم همراه مادرشان زنده گی کردند.

چگونه مکرون همسرش بریگیته را ملاقات کرد؟

امانوئل رهبر جنبش سیاسی ان-مارچ بود و زمانی که فقط 15 سال داشت همسر آینده ی خود را ملاقات کرد، زمانی که امانوئل به شهرت رسید عکسی از او نشر شد که کنار معلم سال سومش که 25 ساله و متاهل است دیده می شود، او در آن زمان یک صنف درس مشترک در یک مکتب کاتولیک با دختر بریگیته که همسن مکرون است داشت.به راپور رویترز در واقع زمانی که مکرون عاشق معلمش شده بود خانواده اش فکر میکردند عاشق لورانس شده است.

آنه فلودا نویسنده ی کتاب امانوئل نوشته است:که مرد جوان و کامل با خانواده ی سیاسی اش راجع به عشقش به معلمی که ازدواج کرده و سه فرزند دارد صحبت کرد. خانواده اش از این خبر انفجاری شوکه شدند و پسرشان را از مکتب امیینز در شمال فرانسه خارج کردند و او را برای تمام کردن درسش به پاریس فرستادند. مادر مکرون به فلودا گفته است که ما نمیتوانستیم این را باور کنیم

پاسخ بانوی اول فرانسه به خواسته خانواده مکرون برای رد ازدواج با او

به راپور رویترز بانوی اول فرانسه زمانی که خانواده ی مکرون از او خواستند از پسر نوجوانشان دور بماند گفت من هیچ قولی نمیتوانم بدهم.بریگیته سال گذشته به مجله ی بازی پاریس گفته بود امانوئل به او قول داده بود در 17 سالگی با او ازدواج کند. در کتاب فلودا نقل قول کرده است که هیچکس نمیداند داستان ما از کدام لحظه عاشقانه شد این به ما مربوط است و راز ماست.

در ماه نووِمبر بریگیته و امانوئل مکرون در مراسم یادبود دو ساله از حملات پاریس شرکت کردند امانوئل و بریگیته در کنار خانواده ی قربانیان ایستاده بودند 130 نفر کشته و صدها نفر زخمی حاصل حمله ی تروریست ها به ورزشگاه و رستورانت های فرانسه بود و انجا هیچ کس نمی دانست این دو در آینده به کجا خواهند رسید.

چه زمانی مکرون و بریگیته ازدواج کردند؟

سه سال بعد از دیدارها و آشنایی مکرون و معلمش که امروز همسر اوست ، زمانی که 18 ساله و وی 43 ساله بود با یکدیگر زنده گی مشترک خود را آغاز کردند. پدر مکرون در ابتدا تلاش کرد پسرش را از معلم ادبیات فرانسه اش دور کند چرا که بر این باور بود احساسی که میان این دو نفر وجود دارد غیرطبیعی است. چرا که بریژیت تورونیو نیز احساس علاقه و عشق زیادی نسبت به متعلمش داشت

امانوئل مکرون و همسرش در سال 2007 زمانی که بریگیته از همسر قبلی خود طلاق گرفت ازدواج کردند ، رییس جمهور فرانسه پدر ناتنی سه فرزند از همسرش بود که یکی از پسرهایش دوسال از خودش کلانتر بود، تیفانی دختر 30 ساله ای که در کمپاین گپ پدر خوانده اش میگوید که مکرون استثنایی است و هوش بالایی دارد و برای همین همه ی خانواده او را دوست دارند ، مکرون هیچ فرزند واقعی ندارد اما هم اکنون پدر کلان هفتمین نواسه بریگیته است.