رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که تست ابتلا ی «یائیر لاپید » وزیر خارجه این رژیم به ویروس «کووید۱۹» مثبت شده است.

به نوشته هاآرتص، لاپید که به‌صورت کامل در برابر ویروس کرونا واکسینه شده بود، بعد از ابتلا به این بیماری، قرنطینه شده است.

پیش از او نیز معاون «آویو کوخاوی» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی به کرونا مبتلا شده بود.

«نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم اسرائیل نیز یکشنبه شب به وقت تهران گفت که مقام‌های بهداشتی انتظار دارند بین ۲ تا ۴ میلیون اسرائیلی به کرونای اومیکرون مبتلا شوند. 

منابع خبری همچنین  از ابتلای نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد به کرونا در روزهای اخیر خبر دادند و نوشتند که تست کرونای «گیلعاد آردان» سفیر (رژیم) اسرائیل در سازمان ملل  مثبت شد. او پس از مثبت شدن آزمایش ویروس فرزندانش نیز تحت آزمایش قرار گرفت. دفتر گیلعاد آردان مدعی شده که اینک حال وی و فرزندانش مطلوب است.

 دختر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، نخست وزیر رژیم اسرائیل  نیز در قرنطینه است. «یفتال شاشا بیتون» وزیر آموزش رژیم اسرائیل نیز به دنبال ابتلای دخترش  به کرونا راهی قرنطینه شده است. گفته می‌شود که یکی از کارگران دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی نیز به کرونا مبتلا شده است.

تست ابتلای وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به کرونا مثبت شد

 یک وزیر صهیونیست به تازگی در نشست کابینه این رژیم  نسبت به ابتلای ده‌ها هزار نفر در فلسطین اشغالی به کرونا هشدار داد. «آیلت شاکد» از وزرای (رژیم) اسرائیل هشدار داد که در عرض چهار هفته، به ده‌ها هزار مورد ابتلای قطعی به کووید-۱۹ و تعطیلی هزاران کلاس در مدارس خواهیم رسید.