بر پایه نتایج این نظرسنجی اکثریت صهیونیست‌ها نسبت به برافراشتن پرچم فلسطین در سرزمین های اشغالی ۱۹۴۸ نظر و دیدگاهی کاملا متفاوت با دیگران دارند.

عفو بین‌الملل بیان کرد که چنین اختلافی در نگرش نسبت به برافراشتن پرچم فلسطین، نتیجه جوسازی‌ها و حملات هدفمندی است که سیاستمداران و رسانه‌های صهیونیستی علیه فلسطینیان ساکن سرزمین‌های اشغالی و پرچم فلسطین به راه انداخته‌اند که هدف از آن حذف هویت فلسطینی و هرگونه گرایش به سمت آن است.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که نیمی از فلسطینیان ساکن سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸ برافراشتن پرچم فلسطین را بخشی از اظهار هویت ملی خود می‌دانند و ۳۵ درصد نیز این کار را به نشانه اعتراض نسبت به تبعیض‌ها از سوی رژیم صهیونیستی انجام می‌دهند.

در مقابل، بیش از نیمی از صهیونیست‌ها گفته‌اند که برافراشتن پرچم فلسطین در سرزمین های اشغالی ۱۹۴۸ به معنای به رسمیت نشناختن موجودیت رژیم صهیونیستی است.

وحشت اکثریت صهیونیست‌ها از دیدن پرچم فلسطین

برپایه این گزارش، ۵۲ درصد از صهیونیست‌ها علت برافراشته شدن پرچم فلسطین در سرزمین های اشغالی ۱۹۴۸ را به رسمیت نشناختن رژیم صهیونیستی دانسته‌اند و ۱۴.۵ درصد هم گفته‌اند که این کار به معنای حمایت از عملیات‌های مقاومتی و ضد اسرائیلی است.