هشدار وزیر دارایی رژیم صهیونیستی نسبت به توطئه‌ های نتانیاهو

آویگدور لیبرمن ، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی ، رئیس حزب «اسرائیل خانه ما»، نسبت به نقشه ها و توطئه‌ هایی که بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر منتخب برای مرحله بعدی طراحی کرده است، هشدار داد.

لیبرمن در رشته توییت خود با عنوان «تصمیمات حکومتی جدید نتانیاهو» گفت که وی همه از جمله بن گویر (چهره گروه راست افراطی صهیونیسم مذهبی) و اسموتریچ (رهبر حزب صهیونیسم دینی) را فریب می دهد و به دنبال کنترل روند انتصاب قضات در دیوان عالی است چراکه این اقدام به نفع اوست.

لیبرمن اظهار داشت که در روزهای اخیر با تعدادی از مقامات ارشد حزب لیکود و دستیاران نتانیاهو صحبت و تاکید کرده است که تصویر آشکار شده از آینده ای که نتانیاهو در حال تدارک آن است، به اقدامی فراتر از اظهار نگرانی نیاز دارد.

وی افزود: نتانیاهو به دنبال کنترل شبکه عبری «کان» و سوزاندن اوراق بن گویر و اسموتریچ قبل از انتخابات زودهنگام آتی است که برای خلاص شدن از شر این دو نفر، دعوت به انتخابات زودهنگام خواهد کرد.

وزیر دارایی رژیم صهیونیستی همچنین اشاره کرد که نتانیاهو در تلاش است هر چه زودتر مشاور حقوقی کابینه را جایگزین کند.

وی در ادامه تصریح کرد که نتانیاهو سرلشکر هرتسی هالیوی، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی را به بهانه عدم همکاری با برنامه‌های وی درباره ایران برکنار خواهد کرد.

لیبرمن خاطرنشان کرد که نتانیاهو به بهانه تشکیل کابینه جدید بدون افراط گرایان، توافق صلح با عربستان سعودی را اعلام خواهد کرد.