پرواز گسترده پهپادهای جاسوسی اسرائیل در آسمان نوار غزه

  پهپادهای جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی از صبح سه شنبه به طور گسترده در آسمان مناطق مختلف نوار غزه به پرواز درآمدند.

تا شامگاه سه شنبه نیز اعلام شده بود که پهپادهای رژیم صهیونیستی همچنان در حال گشت‌زنی در آسمان نوار غزه هستند و هنوز این منطقه را ترک نکردند.

منابع فلسطینی ضمن هشدار نسبت به هرگونه عملیات رصد و جاسوسی رژیم صهیونیستی در نوار غزه، بر ضرورت آگاهی و هوشیاری گروه‌های مقاومت تاکید کردند.

این در حالی است که روز گذشته نیروهای مقاومت فلسطین در چندین عملیات تیراندازی، ایست‌های بازرسی و گشتی‌های ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری را هدف قرار دادند. بنابراین گزارش، به اذعان منابع عبری، بامداد روز سه شنبه در سه عملیات تیراندازی شهرک صهیونیست نشین میراف، ایست بازرسی الریحان و شهرک صهیونیست نشین شاکید هدف قرار گرفتند

صبح اسه شنبه نیز گروه مقاومتی قباطیه وابسته به گردان‌های قدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای از هدف قرار دادن نظامیان صهیونیست در منطقه قباطیه در جنوب جنین خبرداد.

روز گذشته همچنین یکی از رهبران حماس به انتشار تصاویر نظامی اسیر صهیونیست از سوی گردان‌های عزالدین قسام واکنش نشان داد. محمود مرداوی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که پیام تصویری گردان‌های قسام در رابطه با منگستو سرباز اسیر اسرائیلی در غزه ثابت کرد که این جنبش کاملاً برای امضای یک قرارداد مبادله اسرا با رژیم صهیونیستی جدیت دارد.

پرواز گسترده پهپادهای اسرائیلی در آسمان نوار غزه

محمود مرداوی تصریح کرد که این فایل ویدئویی پیامی از جانب قسام برای کابینه سیاسی و نظامی جدید رژیم صهیونیستی است بدین مفهوم که اکنون فرصتی برای امضای قرارداد مبادله اسرا دست داده است. مرداوی افزود که این ویدئو ثابت می‌کند که سربازان اسرائیلی در اسارت قسام هستند و تلاش‌های دشمن برای فریب اسرائیلی‌ها و ادعای اینکه آن‌ها مرده‌اند، بی‌نتیجه بوده و راه به جایی نبرده است. وی گفت که حماس نهایت تلاش خود را برای آزادی اسرای فلسطینی از زندان‌های اسرائیلی خواهد کرد و در این راه کوتاهی نمی‌کند.