ترامپ: آمریکا مرده است

دونالد ترامپ ،رئیس جمهور سابق آمریکا در گفتگوی اختصاصی با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز گفت: کشور ما آمریکا مرده است.

مجری فاکس نیوز در ابتدای این مصاحبه از ترامپ پرسید: شما درباره سن صحبت کردید. بیایید سن را فراموش کنیم. نیکی هیلی که برای ریاست جمهوری نامزده شده است، پیشنهاد کرده است که افراد بالای ۷۵ سال «آزمون شناختی» بدهند.

دونالد ترامپ در پاسخ گفت: من این آزمون را داده ام و بار دیگر هم آزمون می‌دهم. من سراغ رانی جکسون رفتم که فرد فوق العاده‌ای است. او پزشک کاخ سفید بود، الان نماینده کنگره است، قبلا دریاسالار بود.

ترامپ در پاسخ به این پرسش که دلش برای چه چیز ریاست جمهوری تنگ شده است گفت: اینکه می‌توانستم کار‌های زیادی انجام دهم. مثال می‌زنم. وقتی گفتم که می‌توانم این جنگ اوکراین را ظرف ۲۴ ساعت حل کنم، این کار فقط در منصب ریاست جمهوری امکان پذیر است. اگر من در انتخابات پیروز شوم قبل از آنکه وارد دفتر کارم شوم این جنگ را تمام می‌کنم. صد در صد مطمئن هستم. هر چیز دیگری که گفتم درست از آب در آمد. چیز‌هایی که گفتم درست از آب در آمدند.

ترامپ: آمریکا مرده است

رئیس جمهور پیشین آمریکا در پاسخ به این پرسش که آیا زندگی فوق العاده ای دارد گفت: نه چون فکر می‌کنم کشور ما مرده است. ما کشوری در حال شکست خوردن هستیم و فکر می‌کنم به صورت کامل شکست خواهیم خورد. ما کشوری رو به افول هستیم. این اصطلاح وحشتناک است.