یحیی سریع: غزه برای ما خط قرمز است

سرتیپ یحیی سریع سخنگوی رسمی نیرو‌های مسلح یمن در مراسمی با حضور سرتیپ علی غالب الحرازی، رئیس اداره ارشاد اخلاق، بار دیگر بر حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد.

سرتیپ سریع تصریح کرد: فریاد حمایت از فلسطین، عمق ضربه و قدرت ضربه آن، سلاحی مرگبار در مقابل نیرو‌های طاغوت و استکبار است. این فریاد معانی سربلندی و عزت را در جان‌ها زنده کرد و ارزش‌ها و اصول وفاداری و بیزاری از دشمنان خدا را در اذهان تثبیت کرد.

سخنگوی رسمی نیرو‌های مسلح یمن ادامه داد: غزه برای ما خط قرمز است و اگر تهاجم به آن ادامه پیدا کند، اهدافی را خواهیم زد که دشمنان نمی‌توانند تصورش را بکنند. اهدافی که حتی برای خود یمنی‌ها غیرمنتظره است. 

او گفت: معنای واقعی «مرد»، «محافظ» و «محترم» بودن در زمانی است که دیگران در غرب، مرکز و شرق از انحراف از واقعیت رنج می‌برند.

غزه برای ما خط قرمز است

ارتش یمن در ماه‌های گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی آمریکایی و انگلیسی و صهیونیستی یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داده است.

نیرو‌های ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم صهیونیستی حملات خود به غزه را متوقف نکند، کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ هدف قرار دهند.