ضربات سنگین گردان‌های القسام به صهیونیست‌ها

 ویدئو منتشر شده توسط گردان‌های القسام نشان می‌دهد که در چند عملیات در محورهای نبرد در شرق رفح چند تانک «مرکاوا» و لودر نظامی صهیونیست‌ها توسط رزمندگان آن هدف قرار گرفته و منهدم می‌شوند.

در این تصاویر همچنین شکار نظامیان رژیم صهیونیستی توسط رزمندگان گردان‌های القسام در محورهای مختلف ثبت شده است.

این تصاویر مربوط به عملیات‌های روز سه‌شنبه گردان‌های القسام است؛ روزی که رسانه‌های عبری زبان آن را روز سخت ارتش رژیم اشغالگر در نوار غزه توصیف کردند.

پیش از این ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که طی درگیری‌های ۲۴ ساعت گذشته در نوار غزه یک نظامی آن به هلاکت رسیده و ۱۳ نظامی دیگر زخمی شدند.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش آن ارزیابی می‌کنند.

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک‌ هفته‌ای در اول دسامبر بار دیگر ازسرگرفته شد.

تصاویر گردان‌های القسام از ضربات سنگین به صهیونیست‌ها

طی این مدت و به‌رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به‌اصطلاح افسانه‌ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی‌سابقه‌ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست‌ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده‌اند.

به‌رغم سانسور شدید نظامی، رسانه‌های عبری هر از چند گاهی گزارش‌هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می‌کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.