به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، پس از انفجار تروریستی امروز دمشق و کشته شدن وزیر دفاع و رئیس دستگاه اطلاعات سوریه، ارتش سوریه در بیانیهای بر ایستادگی خود در مقابل تروریستها تاکید کرد.

ارتش سوریه در این بیانیه تاکید کرد که نیروهای ارتش با تمام قدرت مقابله با تروریست‌ها و گروه‌های مسلح سوریه را ادامه می‌دهد.

ارتش سوریه انفجار امروز دمشق را اقدام بزدلانه خواند و تایید کرد که این اقدام، بر اراده ارتش سوریه برای مبارزه با گروه‌های تروریستی مسلح می ‌افزاید.

ارتش سوریه اعلام کرد که این انفجار عملی جنایتکارانه است و ارتش به مبارزه خود برای نابودی کامل گرو‌های جنایتکار ادامه می‌دهد و آنان را تا هر کجا که فرار کنند تحت پیگرد قرار می‌دهد تا وطن را از وجود آنان پاک کند.

ارتش سوریه با اشاره به جنگ روانی دشمن علیه دمشق تاکید که کرد که هر کس گمان می‌کند که با هدف قرار دادن برخی سران سوریه می‌تواند سوریه را شکست بدهد در توهم است و مهم این است که ملت، ارتش و سران سوریه برای مبارزه با تروریسم مصمم‌تر می‌شوند.

انفجار امروز در مکان جلسه سران نظامی، امنیتی و اطلاعاتی سوریه در ساختمان امنیت ملی سوریه رخ داد که به کشته شدن داود راجحه وزیر دفاع و آصف شوکت رئیس دستگاه اطلاعاتی سوریه انجامید.

وزیر کشور و رئیس دفتر امنیت ملی سوریه نیز در این انفجار مجروح شدهاند و تحت درمان قرار دارند.