به گزارش افکارنیوز به نقل از ایسنا، خبرگزاری فرانسه گزارش داد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با میت رامنی، کاندیدای جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: باید صادق باشیم و بگویم که تحریم و دیپلماسی تاکنون برنامه ایران را ذره ای به عقب نرانده است.
وی افزود: بر این باورم که ما برای آن که فرصت تغییر اوضاع را داشته باشیم به یک تهدید نظامی جدی و معتبر نیاز داریم

سخنان وی در حالی مطرح شد که روز یکشنبه روزنامه صهیونیستی هاآرتص در گزارشی مدعی شد تام دانیلون، مشاور امنیت ملی آمریکا اخیرا در نشستی سه ساعته در خصوص برنامه های احتمالی واشنگتن برای حمله پیشگیرانه به تاسیسات هسته یی ایران به نتانیاهو اطلاع رسانی کرده است
اما یک مقام صهیونیستی که خواست نامش فاش نشود این گزارش را تکذیب کرده و به خبرگزاری فرانسه گفت: ما درباره این که در نشست های دیپلماتیک محرمانه درباره چه چیزی مذاکره می شود، اظهارنظری نمی کنیم اما این خبر مملو از اشتباهات است. وی با ذکر اینکه " هیچ بخش این خبر صحت ندارد " افزود: دانیلون برای صرف شام با نخست وزیر دیدار نکرد و دیدار دوجانبه نداشتند و دانیلون هیچ طرح عملیاتی احتیاطی برای حمله به ایران را ارایه نکرد.
در عین حال قرار است لئون پانتا، وزیر دفاع آمریکا در روزهای آینده برای گفت وگوهایی در سطح عالی رتبه راهی تل آویو شود که احتمالا ایران محور مذاکرات وی خواهد بود.
نتانیاهو به رامنی گفت که با موضع این جمهوری خواه مبنی بر اینکه ایران هسته یی " بزرگ ترین خطر فرا روی جهان " است، هم نظر است.
این در حالی است که رژیم صهیونیستی خود دارنده بزرگ ترین زرادخانه تسلیحاتی هسته یی در خاورمیانه است