به گزارش افکارنیوز، رویداد به نقل از شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی؛ بنی گانتز"، رییس ستاد مشترک رژیم صهیونیستی در نشستی ویژه اعلام داشت که مخالف هرگونه تعرض علیه ایران است.

بر اساس این گزارش، " گانتز " که در نشستی ویژه در خصوص بررسی ضد حملات ایران شرکت داشت گفت: اول این که توانایی ما برای ضربه موثر وارد کردن علیه تاسیسات هسته‌ای ایران محدود و کم اثر است و اگر ما با این شیوه علیه ایران حمله کنیم تاثیر نامطلوبی بر ارتش اسرائیل خواهد گذاشت.

وی در ادامه گفت: در صورت حمله به ایران ما با چنان حملات موشکی از سوی این کشور مواجه می‌شویم که نظیرش را تاکنون ندیده‌ایم. از سوی دیگر اسرائیل نیز در داخل قادر به مقاومت در برابر جبهه ایران نیست.

این گزارش حاکیست, سخنگوی " گانتز " نیز با تایید این خبر گفت که وی نظرات شخصی خود را در این نشست بیان داشته است.

درست لحظاتی پس از پخش مصاحبه این مقام صهیونیستی بود که سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی با فشار آوردن بر مسئولان کانال ۱۰ این قسمت از مصاحبه را از فایل ویدئویی آپلود شده بر روی سایت این شبکه برداشتند که می‌توانید فایل این ویدئو را از اینجا ببینید. در دقیقه ۰۷:۲۰ از ویدئو لینک شده در این خبر بوده که شبکه ۱۰ رژیم صهیونیستی مصاحبه فوق را قرار داد، اما در این ویدئو هیچ اثری از مصاحبه رئیس ستاد مشترک رژیم صهیونیستی نیست و ویدئو کات شده است.

گفتنی است، طی هفته جاری این دومین مقام ارشد اسرائیلی است که مخالفت خود را با هرگونه حماقت رژیم صهیونیستی علیه ایران اعلام داشته است.