به گزارش افکارنیوز، روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: تلاش دشمنان اسلام در غرب برای مخدوش ساختن چهره دین خدا به شکل‌های مختلف ادامه دارد. بعضی رسانه‌های مجازی غرب خبر افتتاح اولین عبادت گاه ویژه همجنس بازان مسلمان را منتشر کردند.

سایت بی‌بی سی در اینباره نوشت بانی این کار، یک همجنس باز مسلمان به نام لودویک محمد زاهد است که خود چندی پیش با یک همجنس‌باز دیگر ازدواج کرده بود. او توجیه خود برای اختصاص چنین معبدی را " راحت نبودن همجنس بازان زن و مرد در مساجد عادی " عنوان کرد و گفت آنها از ترس شناخته شدن، به مسجد نمی‌روند.

نکته قابل توجه اینکه مکان اختصاص یافته به عنوان معبد اسلامی همجنس بازان، در واقع بخشی از یک پرستشگاه بودایی‌ها در شهر پاریس است.

بی‌بی سی از مخالفت شدید و قاطعانه جامعه مسلمان پاریس اعم از شیعه وسنی با این اقدام خبر داده است. اما ظاهراً محمد زاهد که منتظر بروز مخالفت‌ها بوده است، پیشاپیش با القاء ترس از ناامنی و ایجاد مزاحمت توسط مسلمانان مخالف، برای تأمین امنیت این مکان از مأموران امنیتی کمک طلبیده است تا با این کار اولاً مخالفین خود را - حتی پیش از بروز هرگونه مخالفت عملی - افراطی و خشونت طلب معرفی کند و ثانیاً با یاری خواستن از مأمورین امنیتی، به کار خود وجهه قانونی و مشروع ببخشد.

چند سال قبل نيز در چارچوب مخدوش ساختن چهره اسلام، در نيويورك عدهاي زن و مرد مسلمان نمازي را به جماعت خواندند كه امام جماعت و مكبر آن زن بوده و در صفوف نماز، زن و مرد - با حجاب و بيحجاب - در كنار يكديگر قرار داشتند.